3 szczoteczki Canpolu

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy

taurus

chodzi mi o takie szczoteczki

używałyście dla swoich dzieci?
    Do kiedy używać drugiej a od kiedy zaczać używać trzecią?

my cały czas używamy drugiej mimo że ząbków już trochę jest

kamelia

Jak ma ząbki to ta z włosiem będzie odpowiednia. Tamte dwie to bardziej gryzaki…

m-amp-p

my też mamy 🙂 tej 2 używaliśmy do 2-3 ząbków a teraz używamy tej z włosiem ząbków mamy 8 🙂 Oliwka uwielbia mycie ząbków i traktuje to jako zabawę a ile śmiechu przy tym 😀

julianne

Miałam je i tylko tej trzeciej z włosiem używaliśmy, dwie pozostałe to jak dla nas, były zbędne. Moim zdaniem lepiej kupić od razu pojedynczą z włosiem.

zuzel

M&P możesz opisać jak myłaś zęby szczoteczką numer 2 powiedzmy 2,5 miesiąca temu? Mój Młody ma 8 miesięcy i nie mam pomysłu jak się za to zabrać.

taurus

dzięki za info.

karla75

ja kupiłam od razu zwykłą z miękkim włosiem dla dzieci i po trochu zaczynałam myć, zębów już jest dużo – ostatnie dwa właśnie wychodzą i myję regularnie, i wszystkich namawiam do mycia dzieciom zębów zawsze! Małej to się nie podoba (22 miesiące) ale trudno – dentysta też się nie będzie podobał z pewnością…. A przy okazji ząbków – na ząbkowanie używałam osanit przez cały okres 1,5 roku i naprawdę polecam.

mamalaurki

Ja używałam tych gryzakowych, podczas ząbkowania: naprawdę przynosza ulgę 🙂 zamówiłam je przez telefon od Eweliny [usuniete dane teleadresowe] dużo taniej niż w normalnym sklepie wyszło, jeszcze butelkę ratis dostałam 🙂 a te miękkie z włosiem to się czaję, na pewno jakąś kupię a z Canpola są w sumie sprawdzone, i nie drogie, więc czemu nie dalej z tej firmy.

marthy

ja je kupiłam, ale zaczęalm uzywać i jakoś mi nie spasowały. kupiłam zwykła szczoteczkę polecaną od 6 msca i jestem zadowolona.

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close