3 tysieczny post

Bedzie ciekawej tresci dla tych ktore mnie dobrze znaja.

Otoz odchodze od swojego chlopa a w zasadzie jestesmy juz ciut czasu po tym postanowieniu. Wiem, zszokowalam was ale zapewniam, ze ma dusze przepelnia inne uczucie. Zakochalam sie!!!!!!!!!!!! calkiem niedawno i chodze w chmurach hahahaha.
Z racji tego ze wiadomo co i jak:) czekam na @ i zaczynam brac tabletki.Oczywisice nie opuszcze was:) do puki bede miala internet. Wkancu tyle czasu tu przesiedzialam:)
Zyczcie mi tylko duzo szczescia, by to co sie teraz rodzi w mym zyciu bylo rajem:) no i bym mogla oprocz odwiedzania was rowniez przystapic znow czynnie za jakis, miejmy nadzieje ze nieodlegly czas;)))))))

ps. oczywiscie sie nie zegnam ale same zrozumcie nie bede zbyt czesto zagladac.
Jeszcze raz przypominam ze cala wiedze swoja wsadzilam do postu przy pierwszym poscie na tej stronie “srutu tutu majtki z drutu”
Kocham was me siostry wszystkie i kazda z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!

21.05.04

Edited by agaHH on 2004/10/09 23:39.

20 odpowiedzi na pytanie: 3 tysieczny post

  1. Re: 3 tysieczny post

    Aga zycze ci wiele szczescia i powodzenia,bedzie nam bardzo brakowalo Ciebie ale zycze Ci jak najlepiej.jestes super kobitka i wspaniala kumpela,Odwiedzaj nas jak najczesciej i zdawaj relacje co u Ciebie jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Trzymaj sie cieplo. Pozdrowienia i zycze pomyslnosci

    Kasia i dwa aniolki 13.08.03 i 15.09.04

    • Re: 3 tysieczny post

      JESTEM ZWOLENIICZKĄ HASŁA “LEPIEJ ŻAŁOWAĆ W ŻYCIU TEGO CO SIĘ ZROBŁO NIŻ TEGO CZEGO SIĘ NIE ZROBIŁO”
      ŻYCZĘ WIĘC SZCZĘŚCIA RADOŚCI I WIELU CIEPŁYCH I SŁONECZNYCH CHWIL

      BOOZENA

      • Re: 3 tysieczny post

        hihihihihiihihihii
        szalona szczesliwa kobieto cuz ci tu napisze:) oby z kazdym dniem szczescia bylo wiecej no i wiesz…. aby bajka nigdy sie nei skonczyla!!!!!!
        i wracaj tu czynnie jak najszybciej bo marzenia sie spelniaja zwlaszcza z wlasciwa osoba przy boku szybciej i wiecej!!!!!!
        buziaki!!!
        achhh…hihihihi

        22 cykl starań

        • Re: 3 tysieczny post

          No ja przezyłam totalny szok!!!!!!Jak to??tak poprostu????Kurcze, no coz, zycze ci szczescia i oby to nie było zauroczenie, bo ja osobiscie nie iwerze w zakochanie, jak sie jest z kims( no, ale moze ja taka jestem…hihi).
          odwiedzaj nas i tu i na mamo-tato

          (DAGI)

          [Zobacz stronę]

          • Re: 3 tysieczny post

            Aga ja też jestem w wielkim szoku
            No cóż pozostaje mi życzyć Ci szczęścia i dużo miłości

            • Ty cholero 😉

              A gdzie ty nam uciekasz???? Kobieto, to my jak te niedobitki koczowałysmy razem na tym forum ;-)))))
              W każdym razie, oby decyzja okazala sie trafna, wierzę, że bedziesz szczęśliwa i że niedługo znów zawitasz w te progi, może już z brzuszkiem?
              Buziaki

              Jumi

              • Re: 3 tysieczny post

                No Aga, gratuluje, bede Ci kibicowac, a jednak sie zakochalas, super, super. Baaaaardzo sie ciesze, oczywiscie zycze powodzenia i szczescia. Wpadaj co jakis czas….

                Monika (10 cykl) i Agatka 4l

                • Re: 3 tysieczny post

                  qrde
                  szoking maly
                  ale ty wiesz co dla ciebie najlepsze takze powodzenia

                  edycja i aniołek

                  • Re: 3 tysieczny post

                    Aga!!!
                    Wszystkiego dobrego i dużo szczęścia :o)))

                    NUŚKA + dwa Aniołki

                    • Re: 3 tysieczny post

                      Agus no to mnie zaskoczylas i zszokowalas .
                      Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci duuuuuzo szczescia, milosci i spelnienia w nowym zwiazku

                      Sciskam Cie……. i podrap Macka ode mnie za uchem

                      Moniś z Aniołkami i Wielką Nadzieją……..

                      • Re: 3 tysieczny post

                        I mnie zaszokowalas. Szczerze zycze szczescia! Ufff…
                        Duza decyzja!!! Oby trafna

                        Ania &

                        • Re: 3 tysieczny post

                          Dziewczyny, wiem, ze szokuje ale uwierzcie mi moj zwiazek rozpadal sie latami.Dawalam dawalam ale nic nie bylo w zamian. Szacunek do mojej osby byl minimalny takze nie ma nad czym lez wylewac. Mam prawo byc raz egoistka i byc szczesliwa.
                          dlatego prosze was o kciuki bym wkoncu poczula to:)

                          21.05.04

                          • Re: 3 tysieczny post

                            Powiem krótko: Powodzenia. I tak jesteś i pozostaniesz DOBRYM DUSZKIEM kącika starających.

                            Ewa i Przemek (15.07)

                            • Re: 3 tysieczny post

                              Aga, wszystkiego NAJ, NAJ !!!!!!!!! Niech Ci się szczęści i spełnią wszystkie marzenia… o których Ty sama wiesz najlepiej…
                              Ściskam
                              PS. Wpadaj tu czasem….

                              ami7
                              [Zobacz stronę]

                              • Re: 3 tysieczny post

                                Agus ja trzymam kciuki i wiem, ze sie uda

                                POWODZENIA!!!!!!!!!!!

                                Moniś z Aniołkami i Wielką Nadzieją……..

                                • Re: 3 tysieczny post

                                  Aga, domyslalam sie, ze dzieje sie cos dziwnego, bo masz jakies takie opisy na GG;))) Alez to sie uklada! Jestem tu juz prawie rok (bez miesiaca, no i rzadziej zagladam, bo starania przerwane), a tyle sie wydarzylo!!! Tyle dziewczyn, z ktorymi w tym samym czasie staralam sie zostalo mamami;) Kochanie, trzymam kciuki za Ciebie!!! Sciskam i caluje pyszczek 1000 razy!!!!

                                  pozdrawiam
                                  Agata 🙂

                                  • Re: 3 tysieczny post

                                    Aguniu kochana!

                                    Ty chyba wiesz najlepiej co dla Ciebie dobre. Życzę Ci powodzenia.

                                    “Kawa Inka” + kwietniowe Maleństwo (poczatek 4m-ca)

                                    • Re: 3 tysieczny post

                                      Powodzenia Agusiu, szkoda że nas opuszczasz, będzie mi ciebie brakowało, Byłaś tu i Byłas i byłaś i teraz cie nie będzie?
                                      ALe w życiu trzeba kierować się SERCEM a nie rozumem. Wtedy można być szczęśliwym. Tylko wtedy.
                                      Trzymaj się i BĄDŹ SZCZĘŚLIWA!!!!!!

                                      Adenomioza, Endometrioza, PCO,Bromergon- to już ponad 2 lata

                                      • Re: 3 tysieczny post

                                        Aguś to i ja Tobie życzę jak najdłuższego przebywania w tym raju – przepełnionym miłościa i szczęściem. Oby to uczucie trwało całe życie 🙂
                                        Bądź szczęśliwa bo naprawdę na to zasługujesz i niedługo wracaj na forum 🙂
                                        Nigdy nie zapomnę Cie jako mojej przewodniczki gdy stawiałam pierwsze kroki na forum 😉
                                        Na pewno dziewczyny będą czekać na Ciebie z utęsknieniem tu na starajacych sie a ja na oczekujacych.
                                        Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę szczęścia 🙂

                                        Asia

                                        • Re: 3 tysieczny post

                                          Noooo Aga, ty jak zawsze nieobliczalna wariatka:) Wiesz, ja się cieszę, bo z tym hipochondrykiem ( pamietam z dawnych postów) to mogłaś się wykończyć:) Ale fajnie!!! Aga, to ci się należało!!!! Teraz rozkoszuj się swym szczęściem ile wlezie:) No i za jakiś czas wracaj tu koniecznie 🙂 może już z brzuchalem?
                                          Ech Aga Aga…co ty jeszcze wykręcisz? 🙂
                                          Uściski wielkie:)

                                          Ania

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 3 tysieczny post

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general