3 tysieczny post

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 21)
  • Autor
    Wpisy

agahh

Bedzie ciekawej tresci dla tych ktore mnie dobrze znaja.

Otoz odchodze od swojego chlopa a w zasadzie jestesmy juz ciut czasu po tym postanowieniu. Wiem , zszokowalam was ale zapewniam, ze ma dusze przepelnia inne uczucie. Zakochalam sie!!!!!!!!!!!! calkiem niedawno i chodze w chmurach hahahaha.
    Z racji tego ze wiadomo co i jak:)))))))) czekam na @ i zaczynam brac tabletki.Oczywisice nie opuszcze was:) do puki bede miala internet. Wkancu tyle czasu tu przesiedzialam:))))))))
    Zyczcie mi tylko duzo szczescia, by to co sie teraz rodzi w mym zyciu bylo rajem:))) no i bym mogla oprocz odwiedzania was rowniez przystapic znow czynnie za jakis, miejmy nadzieje ze nieodlegly czas;)))))))

ps . oczywiscie sie nie zegnam ale same zrozumcie nie bede zbyt czesto zagladac.
    Jeszcze raz przypominam ze cala wiedze swoja wsadzilam do postu przy pierwszym poscie na tej stronie „srutu tutu majtki z drutu”
    Kocham was me siostry wszystkie i kazda z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!

21.05.04

temperaturki aguski

Edited by agaHH on 2004/10/09 23:39.

wiewiora

Re: 3 tysieczny post

Aga zycze ci wiele szczescia i powodzenia ,bedzie nam bardzo brakowalo Ciebie ale zycze Ci jak najlepiej .jestes super kobitka i wspaniala kumpela ,Odwiedzaj nas jak najczesciej i zdawaj relacje co u Ciebie jeszcze raz wszystkiego najlepszego.Trzymaj sie cieplo.Pozdrowienia i zycze pomyslnosci

Kasia i dwa aniolki 13.08.03 i 15.09.04

boozena

JESTEM ZWOLENIICZKĄ HASŁA „LEPIEJ ŻAŁOWAĆ W ŻYCIU TEGO CO SIĘ ZROBŁO NIŻ TEGO CZEGO SIĘ NIE ZROBIŁO”
    ŻYCZĘ WIĘC SZCZĘŚCIA RADOŚCI I WIELU CIEPŁYCH I SŁONECZNYCH CHWIL

BOOZENA

zuzanna

hihihihihiihihihii
    szalona szczesliwa kobieto cuz ci tu napisze:) oby z kazdym dniem szczescia bylo wiecej no i wiesz…. aby bajka nigdy sie nei skonczyla!!!!!!
    i wracaj tu czynnie jak najszybciej bo marzenia sie spelniaja zwlaszcza z wlasciwa osoba przy boku szybciej i wiecej!!!!!!
    buziaki!!!
    achhh……hihihihi

22 cykl starań

Anonim

No ja przezyłam totalny szok!!!!!!Jak to??tak poprostu????Kurcze, no coz, zycze ci szczescia i oby to nie było zauroczenie, bo ja osobiscie nie iwerze w zakochanie, jak sie jest z kims( no, ale moze ja taka jestem…hihi).
    odwiedzaj nas i tu i na mamo-tato

(DAGI)

33cykl/ 9po zabiegu

samanta

Aga ja też jestem w wielkim szoku
    No cóż pozostaje mi życzyć Ci szczęścia i dużo miłości

jumi

Ty cholero 😉

A gdzie ty nam uciekasz???? Kobieto, to my jak te niedobitki koczowałysmy razem na tym forum ;-)))))
    W każdym razie, oby decyzja okazala sie trafna, wierzę, że bedziesz szczęśliwa i że niedługo znów zawitasz w te progi, może już z brzuszkiem?
    Buziaki

Jumi

mkkafe

No Aga, gratuluje, bede Ci kibicowac, a jednak sie zakochalas, super, super. Baaaaardzo sie ciesze, oczywiscie zycze powodzenia i szczescia. Wpadaj co jakis czas….

Monika (10 cykl) i Agatka 4l

edycja

qrde
    szoking maly
    ale ty wiesz co dla ciebie najlepsze takze powodzenia

edycja i aniołek

nuska

Aga!!!
    Wszystkiego dobrego i dużo szczęścia :o)))

NUŚKA + dwa Aniołki

blue

Agus no to mnie zaskoczylas i zszokowalas .
    Nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci duuuuuzo szczescia, milosci i spelnienia w nowym zwiazku

Sciskam Cie…………. i podrap Macka ode mnie za uchem

Moniś z Aniołkami i Wielką Nadzieją………..

annak26

I mnie zaszokowalas. Szczerze zycze szczescia! Ufff…
    Duza decyzja!!! Oby trafna

Pozdrawiamy Ania &

agahh

Dziewczyny , wiem , ze szokuje ale uwierzcie mi moj zwiazek rozpadal sie latami.Dawalam dawalam ale nic nie bylo w zamian. Szacunek do mojej osby byl minimalny takze nie ma nad czym lez wylewac. Mam prawo byc raz egoistka i byc szczesliwa.
    dlatego prosze was o kciuki bym wkoncu poczula to:))))))))

21.05.04

temperaturki aguski

ewike

Powiem krótko: Powodzenia. I tak jesteś i pozostaniesz DOBRYM DUSZKIEM kącika starających.

Ewa i Przemek (15.07)

ami7

Aga, wszystkiego NAJ, NAJ !!!!!!!!! Niech Ci się szczęści i spełnią wszystkie marzenia… o których Ty sama wiesz najlepiej…
    Ściskam
    PS. Wpadaj tu czasem….

ami7
    mój wykresik

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 21)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close