____*_*_* 3 U R O D Z I N K I *_*_*____

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 339)
  • Autor
    Wpisy

sylaz

Pierwszy raz jestem pierwsza :))))
    Miałam rację Martusia stworzyłaś arcydzieło :))
    Dzięki kochana za tak piękny wąteczek:)

Wiki 27.04.2004

maj-2004

____*_*_* 3 U R O D Z I N K I *_*_*____

klucha

Re: ____*_*_* 3 U R O D Z I N K I *_*_*____

wszystkiego najlepszego dla 3-letnich majóweczek 🙂

Izka 4,5 latka

sylaz

Dziękujemy kochana za życzonka i za wzniesienia na szczyty;)

Wiki 27.04.2004

kata

ale cudo

aż mi wstyd bo ja takie prymitywne wątki czerwcowe robię

może mi kilku rad udzielisz

23.05 3 latka

martynapinia

Śliczny wąteczek ….fajnie to wyszło!!!

martynapinia

galeryjka…ja już jestem gotowa

na to żeby umieścić naszą galeryjkę w zdjeciach naszych dzieci.
    Mam jeszcze poczekać na spóźnialskie dziewczynki????

sylaz

Re: galeryjka…ja już jestem gotowa

Moim zdaniem możesz wstawiać, kto chciał to już napewno wysłał, a teraz długi weekend, więc napewno niewielu jest w domkach i możesz jeszcze długo czekać.

Szkoda, że zobaczę gleryjkę dopiero za tydzień, bo za chwilę wyjeżdżamy i wracamy dopiero w poniedziałek.

Miłego wypoczynku dla wszystkich:)))

Wiki 27.04.2004

filipinka2004

Cud-Miód wąteczek! Chylę czoła przed Tobą, Marta! Ja to nawet nie mam czasu żeby zdjęcie do podpisu wstawić. No i umiejętności ;).

Wszystkim małym Jubilatkom i Jubilatom życzymy tego co najpiękniejsze i najlepsze. Pozdrawiamy i miłego dłuuugiego weekendu!

Agnieszka i Małgosia

mutak

Bosz… Martusia,

aż się wzruszyłam i łezka się zakręciła! Jak się patrzy na te zdjęcie to widac, jakie nasze dzieci już duże. Trzy lata – toż to sporo czasu już minęło… i szkoda, że ten czas tak szybko leci…

Dzięki za CUDNY wąteczek!!!

Pozdrawiamy
    Ania & Olcia

mutak

Życzonka dla Tosieńki!

Tosiu Kochana,

żyj nam sto lat, bądź iskierką i radością dla rodziców i starszą siostrą dla braciszka.
    Wszystkiego najlepszego Trzylatko Nasza!!!

I Równie serdeczne życzenia dla pozostałych już trzylatków: Wiktorii, Poli, Adasia i Alicji – ZDRóWKA Kochani i uśmiechu na twarzy nigdy nieznikającego….

Pozdrawiamy

Ania & Olcia

karmiza

Re: Życzonka dla Tosieńki!

Witajcie!!!
    Bardzo dziękujemy, że jeszcze nas tu ktoś w ogóle pamięta!! I wielkie dzięki dla dziewczyn, za uwzględnienie Tosi w Galerii, w ostaniej chwili . U nas wszystko w jak najlepszym porządku :). Obiecuję napisać coś więcej. Może jeszcze dziś, jak udusimy oba potwory do snu ;P
    Uściski i oczywiście najlepsze życzenia dla JUŻ trzyletnich Majówczków oraz wszystkich przyszłych. 🙂

Tosia i Franek

kata

1 maja świętuje Alicja

Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszej trzylatki – zdrówka, radosnego dzieciństwa wypełnionego śmiechem i wspaniałego odkrywania świata oraz spełnienia dziecięcych marzeń

23.05 3 latka

askaw

Wspaniały wątek jak zwykle – dzięki Marta – wszyscy jesteśmy pod wrażeniem!
    Najpiękniejsze życzenia dla wszystkich “naszych wątkowych” Jubilatów – spełnienia wszystkich marzeń dzieciaczki kochane!
    U nas wszystko w porządku – nie zaglądalismy z braku czasu poprostu. Co do ostatniego tematu to: z wózka nie korzystamy od wakacji chyba, ale nie wiem może jeszcze sie przyda wlasnie w wakacjejak bedziemy gdzies wyjezdzali. Co do nocnika – to nie korzystamy juz.Mati siusia na kibelek, ale niestety jak dziewczynka – na siedząco. Nie chce sie przekonac do siusiania “po mesku”. Mowi ze jest jeszcze mały i już! Na dworzu, jak trzeba to zawsze siusia na stojąco, ale ja trzymam siusiaczka. Może teraz jak juz bedzie cieplo i bedzie chodzil inaczej ubrany to sie w koncu nauczy?
    A tak poza tym to pogoda nas zmartwila – dlugi weekend i tak zimno. Siedzimy w domu narazie, moze w czwartek wybierzemy sie do zoo. A w sobote – wielka impreza 3-latkowa u nas. Robimy z tygodniowym wyprzedzeniem, bo tak lepiej pasuje wszystkim gosciom. Co do prezentow to Mati wszystkim mowi, ze maja przyniesc prezent i juz!
    Pozdrawiamy serdecznie!

meffka

O RETY!!!
    Marta toz to istne CUUUUDOOOOO!!!!!!

Jestes wielka

Marta, i Czerwcowe Slonko

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 339)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close