30 cykl…moze macie jakis pomysl???

.

9 odpowiedzi na pytanie: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

  1. Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

    Dagmarko,czasem los jest tak okrutny, ze kaze nam czekac i czekac. Nie wiem jakie badania hormonkow robilas i co wyszlo. Poza tym i nasza psychika tez czasem blokuje.
    Moze hormeelek wlaczyc do zestawu-mi zeszlo pco z prawego jajnika co oczom na usg nie wierzylam.
    Wiesz ja mysle, ze dla cierpliwych wkoncu tez bedzie nagroda!!!!!!!!!!!!!!:)

    • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

      Niestety nie mam żadnych doświadczeń ale piszę żeby podtrzymać cię na duchu. Sama staram się od 8miesięcy i nic więc wiem jak to jest Będę trzymać kciuki a wierzę że niedługo napiszesz nam o swojej fasoleczce Pozdrawiam !!!!!

      • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

        sloneczko bardzo dobrze cie rozumie choc ja narazie walcze 9 cykl i znowu cofnelam sie do poczatku, chwialami mam juz dosc tych lekarzy i tego mojego organizmu ale coz zrobic jesli chcemy tego dzieciatka to musimy o nie walczyc i zabiegac taki juz nasz los. Moze rzeczywiscie tak jak radzi agaHH sprobuj tego hormelka napewno ci nie zaszkodzi a wrecz moze pomoze a polowa sukcesu to przedewszystkim dobre nastawienie.Zycze ci powodzenia

        • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

          .

          • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

            A moze zrobic dokladny przeglad wszystkich hormonkow. Moze prolaktyna po obciazeniu MTC wyjdzie zle lub tarczyca(oczywiscie oby nie wyszla)

            • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

              Ja powiem, co ja bym zrobiła. Tak też sobie przyrzekłam- po 2 latach prób pójdę do kliniki po dziecko- tak właśnie- po dziecko. Wiem, ze sa dobre kliniki, które pomogły już tysiącom kobiet. Na początek inseminacje, potem in vitro. Jasne, że to się wiąze z pieniędzmi, ale na to na pewno je znajdę.
              To tyle, co zrobiłabym sama. Ty tak naprawdę to nie możesz liczyć wszystkich cykli-. Ja licze tylko te, kiedy faktycznie trafiliśmy – wg tej skali spróbujemy w tym m-cu 5-ty raz, a gdyby liczyć wszystkie cykle to chyba 8-my.
              Powiem ci, ze gdy zaczynając patrzyłam na podpisy pod postami ” piąty cykl”, “11 cykl” to mnie mroziło- tyle czekania? ROK? Przecież to szmat czasu!!! Teraz jednak zrozumialam, że natura to nie kobyłka do popędzania:) Trzeba dostosować się do jej kroku i tempa, a gdy nie ma sily sam trzeba jej pomóc… ciężko jest z tym czekaniem, jeszcze gorzej, ze czasem nie wiadomo dlaczego to się tak przedłuża. I żeby człowiek wiedział, ze zajdzie w ciazę np. a 2 lata- to o ileż łatwiej by się żyło… A tak…czas się wlecze strasznie…30-ty cykl to brzmi juz poważniej, ja podjęłabym radykalniejsze kroki- właśnie klinika. Nie miałam na celu cię smucić- przecież wiesz że cie bardzo lubię. Daga, pamiętaj, że jest o co walczyć, naprawdę jest o co.
              Tutaj ci mogą dziewczyny doradzać z dobrego serca, na hormony wysyłać itp. Ale to nie są lekarze, nei sa specjaliści od problemów z płodnością. Szukaj fachowej pomocy, bo hormelki itp. cuda maści to nie jest to, co decyduje o powodzeniu. Nie wiem ile masz lat, ale szkoda byłoby tracić kolejne miesiące.
              Trzymaj się Daguniu, bardzo chcialabym, żeby ci się udało i żebyć była bardzo szczęśliwa.

              Ania
              [Zobacz stronę]

              • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

                Odebralam tego posta dosc osobiscie ale wstrzymam sie od komentarza.Rzuce tylko haslem ZAMKNAC TEN DZIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DO SPECJALISTOW!!!!!!!!!!!!!KTORYCH JAK CZYTAM NA FORUM JEST PELNO,CO DRUGI TO LEPSZY:
                POWODZENIA

                • Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

                  AGAHH – czyś ty zgłupiała :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                  Jakie osobiście?????????????Jakie do siebie???????????? Jakie zamnkąć??????????? Ale się musiałaś wściec na mnie:) Ale spoko- sama jestem fanka, raczej fanatyczką tego forum i nie ma mowy o żadnym zamykaniu:) Moim skromnym zdaniem starająca się 30 m-cy dziewczyna potrzebuje konkretniejszej pomocy niż samo forum-tu trzeba fachowego lekarza specjalisty i tyle.
                  To forum ma bardzoej funkcje psychologiczne, wsparcie, pociecha, dodawanie wiary w powodzenie,dzielenie siewłąsnymi doświadczeniami a nie fachowych porad medycznych- kto tu jest lekarzem??? Ja nie wiem, nie ujawnia sie przynajmniej 🙂 Jasne, dziewczyny są doświadczone i mogą bardzo dużo podpowiedzieć (aż sie czasem dziwię jak wiele wiedzą!!!!!!!) i chętnie sie tą wiedzą dzielą i to jest wspaniałe.

                  Ech Aga, nie ma po co się gorączkować, wszystkie tu jesteśmy w jednym celu i na tym sie trzeba skupiać.

                  Ale masz temperament:)

                  Pozdrowienia dla ciebie AGA ! Życzę ci wszystkiego dobrego:)

                  Dagmarko- sorki za takie pogaduszki w twoim poście. Podzieliłam się moimi zamierzeniami, ciekawa jstem jakie podejmiesz kroki?

                  Ania
                  [Zobacz stronę]

                  • instrukcja obslugi

                    Jakos mnie zabolalo:(((((
                    usprawiedliwienie……
                    dostalam wtedy @@@@@@@@@@@
                    dzien najwiekszego temperametu,czyli jedno slowo a aga eksploduje natychmiast:)
                    instrukcja obslugi
                    uwaga na slowa i typ obserwowac moje cykle(wiem za duzo wymagam ale mala podpowiedz zazwyczaj co 29dni)by wiedziec kiedy uwazac:)

                    Czasem wystepuja usterki techniczne w tych dniach typu -aga wscieka sie,wychodzi piana na usta i para z nozdrzy.
                    Nalezy ja wtedy lekko w czolko przywalic, zaczyna sama chodzic i myslec nie uzywajac do tego korbki do rozruszenia.

                    Wylaczenie pilotem agi jest niemozliwe. Pilot popsuty….

                    Znasz odpowiedź na pytanie: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

                    Dodaj komentarz

                    Angina u dwulatka

                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                    Czytaj dalej →

                    Mozarella w ciąży

                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                    Czytaj dalej →

                    Ile kosztuje żłobek?

                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                    Czytaj dalej →

                    Dziewczyny po cc – dreny

                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                    Czytaj dalej →

                    Meskie imie miedzynarodowe.

                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                    Czytaj dalej →

                    Wielotorbielowatość nerek

                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                    Czytaj dalej →

                    Ruchome kolano

                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                    Czytaj dalej →
                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                    Logo
                    Enable registration in settings - general