30 cykl…moze macie jakis pomysl???

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy

Anonim

.

agahh

Re: 30 cykl…moze macie jakis pomysl???

Dagmarko,czasem los jest tak okrutny,ze kaze nam czekac i czekac.Nie wiem jakie badania hormonkow robilas i co wyszlo.Poza tym i nasza psychika tez czasem blokuje.
    Moze hormeelek wlaczyc do zestawu-mi zeszlo pco z prawego jajnika co oczom na usg nie wierzylam.
    Wiesz ja mysle ,ze dla cierpliwych wkoncu tez bedzie nagroda!!!!!!!!!!!!!!:))))))))

mama aniolka21.05.04
    temperaturki aguski

zeffirek

Niestety nie mam żadnych doświadczeń ale piszę żeby podtrzymać cię na duchu. Sama staram się od 8miesięcy i nic więc wiem jak to jest Będę trzymać kciuki a wierzę że niedługo napiszesz nam o swojej fasoleczce Pozdrawiam !!!!!

wiewiora

sloneczko bardzo dobrze cie rozumie choc ja narazie walcze 9 cykl i znowu cofnelam sie do poczatku , chwialami mam juz dosc tych lekarzy i tego mojego organizmu ale coz zrobic jesli chcemy tego dzieciatka to musimy o nie walczyc i zabiegac taki juz nasz los .Moze rzeczywiscie tak jak radzi agaHH sprobuj tego hormelka napewno ci nie zaszkodzi a wrecz moze pomoze a polowa sukcesu to przedewszystkim dobre nastawienie.Zycze ci powodzenia

Anonim

.

agahh

A moze zrobic dokladny przeglad wszystkich hormonkow.Moze prolaktyna po obciazeniu MTC wyjdzie zle lub tarczyca(oczywiscie oby nie wyszla)

mama aniolka21.05.04
    temperaturki aguski

lotos

Ja powiem, co ja bym zrobiła. Tak też sobie przyrzekłam- po 2 latach prób pójdę do kliniki po dziecko- tak właśnie- po dziecko. Wiem, ze sa dobre kliniki, które pomogły już tysiącom kobiet. Na początek inseminacje, potem in vitro. Jasne, że to się wiąze z pieniędzmi, ale na to na pewno je znajdę.
    To tyle, co zrobiłabym sama. Ty tak naprawdę to nie możesz liczyć wszystkich cykli-. Ja licze tylko te, kiedy faktycznie trafiliśmy – wg tej skali spróbujemy w tym m-cu 5-ty raz, a gdyby liczyć wszystkie cykle to chyba 8-my.
    Powiem ci, ze gdy zaczynając patrzyłam na podpisy pod postami ” piąty cykl”, „11 cykl” to mnie mroziło- tyle czekania? ROK? Przecież to szmat czasu!!! Teraz jednak zrozumialam, że natura to nie kobyłka do popędzania:))) Trzeba dostosować się do jej kroku i tempa, a gdy nie ma sily sam trzeba jej pomóc… ciężko jest z tym czekaniem, jeszcze gorzej, ze czasem nie wiadomo dlaczego to się tak przedłuża. I żeby człowiek wiedział, ze zajdzie w ciazę np. a 2 lata- to o ileż łatwiej by się żyło…a tak …czas się wlecze strasznie…30-ty cykl to brzmi juz poważniej, ja podjęłabym radykalniejsze kroki- właśnie klinika. Nie miałam na celu cię smucić- przecież wiesz że cie bardzo lubię. Daga, pamiętaj, że jest o co walczyć, naprawdę jest o co.
    Tutaj ci mogą dziewczyny doradzać z dobrego serca, na hormony wysyłać itp. Ale to nie są lekarze, nei sa specjaliści od problemów z płodnością. Szukaj fachowej pomocy, bo hormelki itp. cuda maści to nie jest to, co decyduje o powodzeniu. Nie wiem ile masz lat, ale szkoda byłoby tracić kolejne miesiące.
    Trzymaj się Daguniu, bardzo chcialabym, żeby ci się udało i żebyć była bardzo szczęśliwa.

Ania
    http://www.fertilityfriend.com/home/43162

agahh

Odebralam tego posta dosc osobiscie ale wstrzymam sie od komentarza.Rzuce tylko haslem ZAMKNAC TEN DZIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I DO SPECJALISTOW!!!!!!!!!!!!!KTORYCH JAK CZYTAM NA FORUM JEST PELNO ,CO DRUGI TO LEPSZY:
    POWODZENIA

mama aniolka21.05.04
    temperaturki aguski

lotos

AGAHH – czyś ty zgłupiała :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Jakie osobiście?????????????Jakie do siebie???????????? Jakie zamnkąć??????????? Ale się musiałaś wściec na mnie:))))))))))))))))) Ale spoko- sama jestem fanka, raczej fanatyczką tego forum i nie ma mowy o żadnym zamykaniu:)))) Moim skromnym zdaniem starająca się 30 m-cy dziewczyna potrzebuje konkretniejszej pomocy niż samo forum-tu trzeba fachowego lekarza specjalisty i tyle.
    To forum ma bardzoej funkcje psychologiczne, wsparcie, pociecha, dodawanie wiary w powodzenie,dzielenie siewłąsnymi doświadczeniami a nie fachowych porad medycznych- kto tu jest lekarzem??? Ja nie wiem, nie ujawnia sie przynajmniej :))) Jasne, dziewczyny są doświadczone i mogą bardzo dużo podpowiedzieć (aż sie czasem dziwię jak wiele wiedzą!!!!!!!) i chętnie sie tą wiedzą dzielą i to jest wspaniałe.

Ech Aga, nie ma po co się gorączkować, wszystkie tu jesteśmy w jednym celu i na tym sie trzeba skupiać.

Ale masz temperament:))))))))))))

Pozdrowienia dla ciebie AGA ! Życzę ci wszystkiego dobrego:)))

Dagmarko- sorki za takie pogaduszki w twoim poście. Podzieliłam się moimi zamierzeniami, ciekawa jstem jakie podejmiesz kroki?

Ania
    http://www.fertilityfriend.com/home/43162

agahh

instrukcja obslugi

Jakos mnie zabolalo:(((((((
    usprawiedliwienie………
    dostalam wtedy @@@@@@@@@@@
    dzien najwiekszego temperametu,czyli jedno slowo a aga eksploduje natychmiast:)))))))))))))
    instrukcja obslugi
    uwaga na slowa i typ obserwowac moje cykle(wiem za duzo wymagam ale mala podpowiedz zazwyczaj co 29dni)by wiedziec kiedy uwazac:)))))

Czasem wystepuja usterki techniczne w tych dniach typu -aga wscieka sie,wychodzi piana na usta i para z nozdrzy.
    Nalezy ja wtedy lekko w czolko przywalic,zaczyna sama chodzic i myslec nie uzywajac do tego korbki do rozruszenia.

Wylaczenie pilotem agi jest niemozliwe.Pilot popsuty….

mama aniolka21.05.04
    temperaturki aguski

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close