30-sty tydzień rozpoczęłam:)

No to już coraz bliżej – tylko czemu ten czas się teraz bardziej ciągnie?? Mam termin na wigilię ale lekarka mówi, że ja urodzę w 37 tygodniu – to będzie ostatni tydzień listopada. Żeby tylko maleństwo nie zrobiło psikusa i nie siedziało w brzuszku do Nowego Roku, bo już mocno za nim tęsknię…
Całuski

bianka i wigilijna dziewczynka

6 odpowiedzi na pytanie: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

  1. Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

    NO MOJA DROGA JA MAM TERMIN Na 22.12 TO TUŻ PRZED TOBĄ.I Z JEDNEJ STRONY BARDZO CHCE MI SIE DO DZIECKA,A Z DRUGIEJ STRONY TO FAJNIE BYŁOBY CHOCIAŻ JEDNE ŚWIĘTA SPĘDZIĆ Z MĘŻEM SAM NA SAM WE WŁASNYM M…A O SYLWESTRZE JUŻ NIE WSPOMNĘ!!!

    SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

    • Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

      Hehe, my właśnie chcielibyśmy być już w trójkę na święta. To będą już nasze trzecie święta razem we własnym mieszkanku. Chciałabym na święta być już w domku z maluszkiem i to na tyle żeby radzić sobie z nim bez problemu – bo wiadomo, że w święta nie powstrzymam rodziny przed odwiedzinami a na pewno babcie będą mi patrzeć na ręcę. Najbardziej bym nie chciała wylądować na wigilię w szpitalu…. tam musi być chyba smutno wtedy:))
      Całuski

      bianka i wigilijna dziewczynka

      • Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

        Ja tez obawiam sie swiat w szpitalu.. to musi byc strasznie dołujace.. 🙁 Miejmy nadzieje, ze zmiescimy sie jako tako w terminach ;-))
        Pozdrawiam.

        Alicja i (prawdopodobnie) Kacperek (~19.12.2003)

        • Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

          Witajcie swiateczne mamusie! Ten czas rzeczywiscie strasznie leci. Mnie tez przepowiadaja wczesniejszy poród, wiec sie cieszę, że na swięta bez starchu będziemy już w domku,ale to wszystko i tak gdzies w gwiazdach jest zapisane… Skąd ta lekarka wie kiedy urodzisz? Masz planowaną cesarkę?

          nautica i nureczek (22.12.03)

          • Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

            witaj u mbnie tez juz 30 tydzien ale fajnie tez juz niemoge sie doczekac Moja niunia taj kopie mocno ulllala a Twoje maleństwo jak sie czujesz a powiedz mi poczym lekarka sadzi ze urodzisz wczesniej moze mnie tez to czeka jakie sa objawy napisz co na too wskazuje pozatym ile przytyłas jak nastroje i wogole pisz duzo pozdrowionka dla mamusi i malenstwa papapapa

            • Re: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

              nie,martw sie na swieta to my bedziemy juz w domku z nasza NIUNia trzymaj sie i dbaj o Siebie bo Ja sie przeziebiłam i sie kuruje domowymi sposobami papapa

              Znasz odpowiedź na pytanie: 30-sty tydzień rozpoczęłam:)

              Dodaj komentarz

              Angina u dwulatka

              Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

              Czytaj dalej →

              Mozarella w ciąży

              Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

              Czytaj dalej →

              Ile kosztuje żłobek?

              Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

              Czytaj dalej →

              Dziewczyny po cc – dreny

              Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

              Czytaj dalej →

              Meskie imie miedzynarodowe.

              Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

              Czytaj dalej →

              Wielotorbielowatość nerek

              W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

              Czytaj dalej →

              Ruchome kolano

              Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

              Czytaj dalej →
              Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
              Logo
              Enable registration in settings - general