31 dzień cyklu…i….

….. i negatywny wynik testu 🙁 Ahhhh nie wiem co o tym wszystkim myśleć 🙁

15 odpowiedzi na pytanie: 31 dzień cyklu…i….

ewiczek Dodane ponad rok temu,

Re: 31 dzień cyklu…i….

Jak długie masz cykle? Może za wcześnie zrobiłaś test Jeśli nie to czasami tak bywa. Mnie osobiście najbardziej wkurza, jak @ się opóźnia a ciąży brak
Trzymaj się

kmoni Dodane ponad rok temu,

a jak długie cykle masz zazwyczaj? może zrób znowu test za kilka dni
trzymam kciuki
pozdrawiam cieplutko

Monika i Madzia

wasia Dodane ponad rok temu,

Witaj w klubie 🙂
U mnie 34dc, 3 dni po terminie @ a test negatywny… Czekam do srodu i jak @ nie przyjdzie to idę na betę..

Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

julcia2 Dodane ponad rok temu,

no właśnie… dziś aktualizując to już 33 dzień cyklu i dalej brak @…. Zazwyczaj miałam cykle 28-29 dniowe… Oczywiście już nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test. Nic z tego. Cholera!

Na czym polega beta? Robi się ją u gina? Możesz mi troszkę przybliżyć temat, bo nigdy nie robiłam… ? No i koniecznie napisz co u Ciebie – czekam na wieści.

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Pozwolę sobie – betę robi się z krwi w laboratorium analitycznym, zazwyczaj na drugi dzień są wniki;-)

Zrobiłam już drugi i nic z tego… Tyle tylko że teraz wiem, że moje testy na ovu po prostu NIE MIAŁY PRAWA wyjść pozytywnie i że najwyraźniej miałam ovu później niż myślałam (testowałam się od 13 do 20 dc i wyniki były negatywne).

I tak się po prostu mówi w laboratorium: “Chciałabym zrobić badanie na betę”?

pasiasta Dodane ponad rok temu,

Ja tak zrobiłam, weszłam, powiedziałam, że przyszłam betę zbadać [zapłaciłam;-)] i finito:-)

wasia Dodane ponad rok temu,

Kasiasta już Ci wytłumaczyła co to beta.. Od siebie tylko dodam, ze od wczotraj okres, więc zaczynam kolejny cykl…

Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

Ciągnę dalej temat… bo w dalszym ciągu nic. Poczekam do poniedziałku i się chyba znowu przetestuję…

no i jak??

Monika i Madzia

nic z tego, niestety :((( Wstrętna @ przyszła 9-tego lutego. Także walka trwa dalej.

—————–
“Człowiek jest jak licha gałązka… nie wiadomo kiedy się złamie”

qrcze, bardzo mi przykro
pozdrawiam cieplutko

Monika i Madzia

Dzięki 🙂

—————–
“Człowiek jest jak licha gałązka… nie wiadomo kiedy się złamie”

Znasz odpowiedź na pytanie: 31 dzień cyklu…i….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
ząbkowanie
Hej dziewczyny. Dziś mój 6.5 miesięczny Adaś dostał rozwolnienia. Nie wiem, czy to na ząbki czy z innego powodu. Jeśli sytuacja powtórzy się w nocy to rano pójdziemy do lekarza.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Eureka:-))
Dopiero dzisiaj odkryłam ,po co dziecko tak długo robi w majty? A własnie po to,żeby przy przebieraniu jak najdłużej dostawało buziaki w brzuszek,stópki,pupcię:-)) [img]http://img407.imageshack.us/img407/5360/kopia2img0014ql1.jpg[/img]
Czytaj dalej