31 dzień cyklu…i….

….. i negatywny wynik testu 🙁 Ahhhh nie wiem co o tym wszystkim myśleć 🙁

15 odpowiedzi na pytanie: 31 dzień cyklu…i….

  1. Re: 31 dzień cyklu…i….

    Jak długie masz cykle? Może za wcześnie zrobiłaś test Jeśli nie to czasami tak bywa. Mnie osobiście najbardziej wkurza, jak @ się opóźnia a ciąży brak
    Trzymaj się

    • Re: 31 dzień cyklu…i….

      a jak długie cykle masz zazwyczaj? może zrób znowu test za kilka dni
      trzymam kciuki
      pozdrawiam cieplutko

      Monika i Madzia

      • Re: 31 dzień cyklu…i….

        Witaj w klubie 🙂
        U mnie 34dc, 3 dni po terminie @ a test negatywny… Czekam do srodu i jak @ nie przyjdzie to idę na betę..

        Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

        • Re: 31 dzień cyklu…i….

          no właśnie… dziś aktualizując to już 33 dzień cyklu i dalej brak @…. Zazwyczaj miałam cykle 28-29 dniowe… Oczywiście już nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test. Nic z tego. Cholera!

          • Re: 31 dzień cyklu…i….

            Na czym polega beta? Robi się ją u gina? Możesz mi troszkę przybliżyć temat, bo nigdy nie robiłam…? No i koniecznie napisz co u Ciebie – czekam na wieści.

            • Re: 31 dzień cyklu…i….

              Pozwolę sobie – betę robi się z krwi w laboratorium analitycznym, zazwyczaj na drugi dzień są wniki;-)

              • Re: 31 dzień cyklu…i….

                Zrobiłam już drugi i nic z tego… Tyle tylko że teraz wiem, że moje testy na ovu po prostu NIE MIAŁY PRAWA wyjść pozytywnie i że najwyraźniej miałam ovu później niż myślałam (testowałam się od 13 do 20 dc i wyniki były negatywne).

                • Re: 31 dzień cyklu…i….

                  I tak się po prostu mówi w laboratorium: “Chciałabym zrobić badanie na betę”?

                  • Re: 31 dzień cyklu…i….

                    Ja tak zrobiłam, weszłam, powiedziałam, że przyszłam betę zbadać [zapłaciłam;-)] i finito:-)

                    • Re: 31 dzień cyklu…i….

                      Kasiasta już Ci wytłumaczyła co to beta.. Od siebie tylko dodam, ze od wczotraj okres, więc zaczynam kolejny cykl…

                      Asia i Ola (5.02.2003) +starania…

                      • Re: 31 dzień cyklu…i….

                        Ciągnę dalej temat… bo w dalszym ciągu nic. Poczekam do poniedziałku i się chyba znowu przetestuję…

                        • Re: 31 dzień cyklu…i….

                          no i jak??

                          Monika i Madzia

                          • Re: 31 dzień cyklu…i….

                            nic z tego, niestety :(( Wstrętna @ przyszła 9-tego lutego. Także walka trwa dalej.

                            —————–
                            “Człowiek jest jak licha gałązka… nie wiadomo kiedy się złamie”

                            • Re: 31 dzień cyklu…i….

                              qrcze, bardzo mi przykro
                              pozdrawiam cieplutko

                              Monika i Madzia

                              • Re: 31 dzień cyklu…i….

                                Dzięki 🙂

                                —————–
                                “Człowiek jest jak licha gałązka… nie wiadomo kiedy się złamie”

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 31 dzień cyklu…i….

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general