31 mm – kawał dzieciaka :)

Tak sobie pomyślałam – a co, pochwalę się!!! Dzisiaj byłam na usg, moje Dzieciątko ma: 10 tygodni i 2 dni, 31 mm, 2 rączki, tyleż samo nóżek, WIEELKĄ główke i ciągle się wierci, fika koziołki i pakuje łapkę do buzi… Po niechcianym krwiaku w macicy pozostało mgliste wspomnienie, więc może w końcu skończy mi się zwolnienie!!!
AAAA, zupełnie oszalałam, mam wielką radochę, oglądam zdjęcie usg i czasem jak idiotka zaczynam płakać…..
Całuję Was wszystkie baaardzo mocno… ehhhh.. 🙂

8 odpowiedzi na pytanie: 31 mm – kawał dzieciaka :)

  1. Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

    gratuluje dzieciatka.wiemjakie to fajne uczucie bo sama bylam 1,5 tyg. temu na usg-11tyg.+5 dni i widzialam 53 mm dzidzie.kilka razy dziennie patrze na zdjecie i sama do siebie sie usmiecham ze w brzuszku nosze taka fajna istotke.

    • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

      Świetnie!! Bardzo sie cieszę, że już jest OK :o)
      Tylko proszę cię nie pisz, że płakałaś jak idiotka!!! Przecież to takie cudowne chwile!!! Ja mam nagranie z USG na video. Często włączam i oglądając głaszczę ekran…
      Nie poweim Ci co moim brzuchem wyrabia mój mąż :o)

      Pozdrawiam
      GOHA i Dareczek
      mama kwietniowa

      • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

        Emalko, az sie poplakalam… jakie my jestesmy wrazliwe w ciazy…. Gratuluje ci z calego serca i zycze zdrowia dla twojej fasoleczki! Pierwsze usg – to nigdy sie nie zapomni. A ja ide za tydzien tez popatrzec na swoje malenstwo – to juz 3 raz (pierwszy byl w 5 tygodniu, kropeczka, pozniej 16-y, i widzialam bijace sie serduszko, a teraz pojde w 24-ym:)). Pewnie bedzie naprawde kawal dzieciaka, bo brzuszek juz spory :)) I moze pokaze jakis siusiaczek

        Helenka – przyszla mamuska

        • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

          Ojej jak te fasolinki szybko rosną! Cieszę się razem z Tobą, teraz już będzie wszystko dobrze.

          ave (termin 10 lipiec)

          • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

            Gosiu Droga, a co robi? Bo mojego brzucha narazie nie ma, to zanczy jest, ale taki jeszcze zupełnie “nijaki” i do tej pory mąż tak chyba nie do końca mi wierzył, że coś tam mieszka (a w zasadzie ktoś :)) )) A jak mu dzisiaj opowiadałam co widziałam (niestety musiał wyjechać :(( ( to słyszałm takie jakby chlipchlip…?! Mój mąż, taki twardziel się rozkleił? Jakie to było słodkie, hihih 🙂
            cmokasy wielkie

            • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

              U mnie było tak samo. Dopóki nie urósł mi brzuch, odnosiłam wrażenie, że nie do końca wierzy, że ktoś tam jest. Natomiast teraz jak mój brzuszek już urósł (jestem w 23 tygodniu), głaszcze, całuje, nie może obojętnie obok niego przejść :o) śpiewa do brzucha i gada, po angielsku też co by się Junior języka juz uczył :o) A dzisiaj tańczyliśmy!! Mówię Ci zupełny obłęd. Ale mam ochotę zatracić się w tym obłędzie i już.
              A Ty musisz troszkę jescze poczekać aż Ci brzuszek urośnie :o) Ach Ci facieci!!!

              Pozdrawiam
              GOHA i Dareczek
              mama kwietniowa

              • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

                Buziaki dla Twojej Wielkiej Fasolki 🙂

                Pozdrowienia
                smoki i Dawidek
                (3 miesiące i 1/4!)

                • Re: 31 mm – kawał dzieciaka 🙂

                  Moj mąż nie był na ani jednym moim USG, a miałam robione co miesiąc…
                  A teraz żałuje 🙂

                  Pozdrowienia
                  smoki i Dawidek
                  (3 miesiące i 1/4!)

                  Znasz odpowiedź na pytanie: 31 mm – kawał dzieciaka :)

                  Dodaj komentarz

                  Angina u dwulatka

                  Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                  Czytaj dalej →

                  Mozarella w ciąży

                  Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                  Czytaj dalej →

                  Ile kosztuje żłobek?

                  Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                  Czytaj dalej →

                  Dziewczyny po cc – dreny

                  Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                  Czytaj dalej →

                  Meskie imie miedzynarodowe.

                  Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                  Czytaj dalej →

                  Wielotorbielowatość nerek

                  W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                  Czytaj dalej →

                  Ruchome kolano

                  Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                  Czytaj dalej →
                  Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                  Logo
                  Enable registration in settings - general