33 dzień cyklu

wiecie co mam 33 dzień cyklu i od conajmiej pięciu dni temperature 36,9 – 37,0 i aż sie boje że jestem …. ale by była gafa bo musze odczekać jeszcze 3 miesiące, chyba jutro odwiedze apteke, może panikuje ale na razie nie mam żadnych objawów PMS
normalnie jestem przewrażliwiona !!!!!!!!!!!!!!!

Wera

10 odpowiedzi na pytanie: 33 dzień cyklu

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: 33 dzień cyklu

To rób koniecznie test i raportuj, co i jak!

agahh Dodane ponad rok temu,

Napewno musisz zrobic test by sprawdzic.Ja uwazam,ze jesli juz cos zakwitlo to tylko na szczescie:)

[Zobacz stronę]

veraprima Dodane ponad rok temu,

jutro rano po wizycie w aptece dam znać

wiesz, co sobie pomyślałam? Może skoro na razie nie mogłaś się specjalnie starać, to Twoja psychika trochę odpoczęła od takiego wewnątrznego nacisku i…jednak coś z tego będzie??
Trzymam kciuki!

katrin Dodane ponad rok temu,

No i jak juz wiadomo?????
trzymam mocno kciuki oby ci sie udalo!!!
katrin

veraprima Dodane ponad rok temu,

niestety test negatywny, jedna krecha wiec czekamy na małpe

Wera

magie Dodane ponad rok temu,

SZKODA!!!!

[i]magie
[Zobacz stronę]

upss:-((
może więc następnym razem…

joannag Dodane ponad rok temu,

jak tempka cały czas wysoka, to może jeszce nie wszystko stracone……… podobno bywało, że kilka razy testy nic, a maleństwo już mieszkało!:)))
może zrób test z krwi – jest bardziej wiarygodny!
pozdr.
Aśka

asiucha Dodane ponad rok temu,

Szkoda, ale jeśli miałaś jeszcze odczekać trzy miesiace to może dobrze się stało. Jeśli dobrze zrozumiałam jesteś po poronieniu więc twój organizm mógł trochę ogłupieć. Ja po poronieniu miałam cykl 25, później 28 a ostatni 31 dni, więc trochę dziwnie. Nasze organizmy niestety sprwaiają nam takie rozczarowujace niespodzianki. Ja w zeszłym roku też myślałam że to JUŻ bo szalałam w tych oczekiwaniach a tu małpa pojawiła się 36 dnia (wcześniej cykle 28-29) nawet sobie nie wyobrażasz jaka byłam wściekła.
Trzymam kciuki za nastepny raz – Asia

Znasz odpowiedź na pytanie: 33 dzień cyklu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Wyśpijcie się na najbliższe 6-miesięcy :)
Witam przyszłe mamusie, wpadłam zobaczyć co u was słychać. Ja już jestem z synkiem w domku ponad 3 tygodnie i muszę wam powiedzieć, że warto krzystać z każdej okazji aby
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wiecie co zrobil???
PRZEWROCIL SIE Z PLECKOW NA BRZUSZEK !!! moj kochany synus, promyczek najslodszy :))) ale mame ucieszyl [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [i][b]Ewa i Krzyś (4 i 1/4 mies.)[/b][/i] http://www.mln.republika.pl
Czytaj dalej