34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

Miał ktos taką sytuację, że w 34 dniu cyklu [Zobacz stronę]?? Ja już świruję. Nadal nie mam okresu i co najgorsze, nie czuję, że dostanę, bo normalnie to już na tydzień przed okresem wiem, że się zbliża. Co prawda cykli nie mam super regularnych (ok. 30-32 dni), ale mimo wszystko powinnam już przynajmniej czuć charakterystyczny ból brzucha i krzyża.
Test wczoraj dał wynik ujemny, a z Niną ten sam test wyszedł mi pozytywny jeszcze PRZED terminem miesiączki (w około 24 dniu cyklu).
Martwię się, bo nie wiem co jest grane. Dodatkowo wczoraj byłam na imprezce i nie ma się czym chwalic, ale przegiełam z alkoholem.
(aha – zabezpieczalismy się prezerwatywą)

15 odpowiedzi na pytanie: 34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

  1. Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

    Może to tylko jakieś wyjątkowe zaburzenie cyklu spowodowane czymś-tam w organizmie… 34 dni przy 32-dniowych cyklach to jeszcze chyba wcześnie, poczekaj jeszcze z panikowaniem


    Cyprianek (listopad 2005)

    • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

      Niki, gdzies tu sie niedawno pojawil podobny watek albo i kilka. Kilka osob sie odezwalo.
      Ze swojej strony moge napisac, ze mialam tak 2 cykle temu. Poprzedni cykl tez byl dluzszy od “standardowego”. To chyba ta pogoda tak na mnie działa i ogolne zmeczenie.

      pozdrawiam cieplutko

      Ula – mama Emilki (2 i 5/12)

      • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

        Normalka.

        • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

          ja miałam ostatnio taki przypadek, mój wątek [Zobacz stronę].

          Piszę tą wiadomość już drugi raz. Mam nadzieję, że teraz będzie ok.

          Aneta i Maciejko 21.06.2004.

          • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

            Dzieki…..troche sie pocieszyłam,bo widzę, ze nie ja jedna tak miałam. Moze dostane ten okres na dniach….Jednak nadal sie denerwuję :((, zwłaszcza, ze w niedzielę piłam alkohol…piwo….duzo piwa :((. Mam po prostu dość :(((
            Pocieszam się jednak, ze ciąża jest mało prawdopodobna….. Ale mało nie znaczy wcale ;((

            Niki & córeńka 2 LATKA :))

            • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

              Ja tak miałam w zeszłym miesiącu! Cykle do tej pory 24_26 dni a @ dostałam po 33 dniach! Stresa miałam jak niewiem i myślę że to przez ten stres tak mi się spóźniało…
              Więc nie stresuj się – bedzie ok!

              • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                Dzis 37 dc….okresu nie ma 🙁
                Wczoraj robiłam drugi test- negatywny
                Ide jutro do gina 🙁
                JEDEN WIELKI STRES!!!!!!
                mam dosć 🙁

                Niki & córeńka 2 LATKA :))

                • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                  Ja tak mialam tak z Michalkiem!!! Dwa testy oda negatywne, trzeci pozytywny!! U lekarza mialm negatywny pozniej badal mi krew i ten wyzedl pozytywny!! Tylko ze ja czulam sie jak przed okresem a ten nie przychodzil – mimo ze byl bardzo regularny!!!!
                  Nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!!
                  ewa z michasiem

                  • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                    a kiedy robiłaś te testy? Tzn. kiedy wyszedł negatywny, a kiedy już pozytywny?

                    Juleczka

                    • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                      Negatywne ok.32dc i 37dc a pozytywny 38dc!!! Dzien pozniej bylam u lekarza i ten tez z testu nie byl do konca pewny wiec zrobil mi badania krwi! Takie to moje dziecko dzine, ale kochane!!!

                      • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                        A jakie długie miałas cykle przd ciążą??????

                        Niki & córeńka 2 LATKA :))

                        • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                          30 dni!!!
                          No i jak juz jakies wiesci???

                          • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSLEĆ?

                            Nie martw sie okres na pewno dostaniesz, mi czasami potrafil sie opoznic o 4 dni, moze mialas ostatnio wiecej stresow…

                            A jezeli nawet bylabys w ciazy, to tylko sie cieszyc, bo to dobry czas na drugie dziecko!!!

                            Tak czy owak bedzie dobrze zobaczysz 🙂

                            Marta, Kasper 2l 2m i Kevin 7m

                            • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

                              Byłam wczoraj u gina…..mówił, ze raczej nie jestem w ciąży.Dał mi luteine na wywołanie. Ale mówił, ze i to mi nie odpowie mi na 100 % czy nie ma ciąży, bo jest taka ewentualność, ze zapłodnienie mogło być np. 24 dnia cyklu 🙁
                              jeszcze nie zaczelam brac tej luteiny- okresu nie ma 39 dc :(((((

                              Niki & córeńka 2 LATKA :))

                              • Re: 34 dc..brak okresu, test negatywny…. CO MYSL

                                wez luteine, jezeli jestes w ciazy, to nie zaszkdzi…. a jesli nie, to wywola miesiaczke 😉

                                pozdzrawiam i informuj co sie dzieje.

                                wesolych swiat!
                                caluski

                                anney i yosik

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 34 dzień cyklu – brak okresu, test negatywny. Co myśleć?

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general