36,8 w pierwszej fazie cyklu

co może byc tego powodem? Ciąże wykluczam, bo po okresie zrobiłam test – negatywny, a temperatura wysoka, w poprzednich cyklach wynosiła 36,4 – 36,6.

z góry dziękuję:-)

18 odpowiedzi na pytanie: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

  1. Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

    Ja też tak miałam kilka razy
    W poprzednim cyklu miałam temperaturę w 1-3 d.c. na poziomie 37,0-37,1 więc nawet nie zaznaczałam tej temperatury
    Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że progesteron jeszcze był na wysokim poziomie. Przynajmniej ja to tak rozumię.

    Pozdrawiam :))

    23 cykl starań [Zobacz stronę]

    • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

      to rozumiem, ja tez tak czasem miałam, ze tempka spadła w 2 lub 3 dc., ale teraz mam juz 10 dzień nowego cyklu, tempka spadła z 37 na 36,8 i to wszystko.

      • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

        Oj to ja już nie mam pojęcia dlaczego tak jest
        Może któraś z dziewczyn coś Ci doradzi :))

        Pozdrawiam :))

        23 cykl starań [Zobacz stronę]

        • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

          dziękuję Samanta:-)

          • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

            dokładnie nad tym samym się zastanawiam.
            zresztą sama zobacz mój wykres 🙂

            monika, która jeszcze nie może się starać
            [Zobacz stronę]

            • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

              faktycznie!
              Mam podobnie, mam nadzieje, że to nie jest znak, ze cos nie w porządku z hormonami, bo licze na ten cykl:-)

              • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                ja też mam taką nadzieję 🙂
                dziś dopiero spadła mi temperatura do 36,7.
                mam nadzieję, że ewentualna owulacja poczeka jednak do piątku, bo w piątek mam USG.
                pozdrawiam –

                monika, która jeszcze nie może się starać
                [Zobacz stronę]

                • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                  no to jedziemy na tym samym wózku, moja dzisiejsza tempka to 36,7. To mój 11 dc (cykle ok. 33 dni) Mam nadzije, że tym razem owu nie zrobi mnie w konia i nie przyjdzie wcześniej, bo maż wraca dopiero w piątek. Zwykle owu mam ok. 19 dc:-)

                  Trzymam kciuki:-)

                  • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                    🙂
                    mój wyjechał wczoraj i wraca dopiero w niedzielę (jeśli nie w poniedziałek), więc jak tu człowiek ma się starać? 🙂
                    ja niestety zaczynam dopiero od maja i mam nadzieję, że wtedy jak będzie ovu to będzie też i mój facet na miejscu 🙂

                    monika, która jeszcze nie może się starać
                    [Zobacz stronę]

                    • Ja mam od 5 dni 37,0 !!!

                      cz Lilka
                      Nie mam pojęcia o co chodzi.
                      U mnie w dniu @ było 36.8, a potem zamiast spaść podskoczyła do 37 i została tak do dziś- 4-ty dzień.
                      Test rano w dniu @ pokazał jedną kreseczkę, potem normalna @ a temperatura za nic nie chce spaść.

                      Ale wypada nam tylko czekać- pisz jak u ciebie się sytuacja rozwiązała!!!

                      Ania – czecie podejście 🙂

                      • Re: Ja mam od 5 dni 37,0 !!!

                        malam a badałaś hormony, jak wygląda monitoring owulacji bo twój wykre wskazuje na lekkie problemy hormonalne. A wysoka temperatura na początku cyklu czasami się zdarza przyczyny
                        1. nadczynność tarczycy ale to wtedy kiedy regularnie jest wysoka na początku
                        2. ciąża biochemiczna było zapłodnienie, ale coś nawaliło i nie doszło do zagnieżdżenia
                        3. inne czyli kto to wie jakiś psikus natury

                        testy płodności, ciążowe:

                        • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                          zobacz mój

                          ja juz podobno mialam owulacje, nawet nie zdazylam sie postarac…
                          a cykle mialam charakterystyczne z owu okolo 16-19 dnia ze skokiem tempki i utrzymujaca sie potem wysoka…..eh
                          Monika

                          • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                            Owulacji jeszcze nie było, ach te wykresy… W ogóle czy masz prawidłową owulację stwierdzoną monitoringiem?

                            testy płodności, ciążowe:

                            • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                              nieee, jeszcze do tego nie doszlam, to moj trzeci cykl a w pierwsza ciaze zaszlam za pierwszym razem. Kilka dni temu bylam na usg dopochwowo i po badaniu lekarka mowi ze jest ok, narazie o tym nie myslalam, chcialam jeszcze postarac sie, myslisz ze powinnam zafundowac sobie monitoring?

                              • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                                nic sie nie martw to na pewno nie byla jeszcze owulacja
                                wraz z wpisywaniem dlaje tempek czerwona kreska przesunie sie jeszcze! tak czasem sie zdarza ale w koncu ustawi sie na dniu prawdopodobnej ovu

                                Zuzanna 16 cykl starań

                                • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                                  nic sie nie martw to na pewno nie byla jeszcze owulacja
                                  wraz z wpisywaniem dlaje tempek czerwona kreska przesunie sie jeszcze! tak czasem sie zdarza ale w koncu ustawi sie na dniu prawdopodobnej ovu

                                  Zuzanna 16 cykl starań

                                  • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                                    Ja zrobiłabym monitoring (ale u mojego lekarza jest darmowy) albo zbadałabym prolaktynę około 20 zł skorzystała z testów owulacyjnych. Wiesz można poczekać i zobaczyć a nuż widelec, ale wykresiki są nieciekawe jak na mój gust. Jeżeli nie spieszy ci się zaczekaj te 6 miesięcy a potem myśl. Po pierwszej ciąży i tak łatwiej się zachodzi więc kto wie

                                    testy płodności, ciążowe:

                                    • Re: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                                      mnie owu w zeszłym cyklu zrobiła w konia, zawsze była ok. 20 dc, w zeszłym w 16 dc.i nie zdążylismy sie postrac. Moja tempka jest juz ok, ale spadła dopiero w 15dc, teraz jest 36,6 i czekam na owu……..męcząc mężą….dobrze, ze mówi, ze cała przyjemnosc po jego stronie:-)

                                      mkkafe…z tą owulacją nigdy nie wiadomo, trzymam kciuki:-)

                                      Znasz odpowiedź na pytanie: 36,8 w pierwszej fazie cyklu

                                      Dodaj komentarz

                                      Angina u dwulatka

                                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                      Czytaj dalej →

                                      Mozarella w ciąży

                                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                      Czytaj dalej →

                                      Ile kosztuje żłobek?

                                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                      Czytaj dalej →

                                      Dziewczyny po cc – dreny

                                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                      Czytaj dalej →

                                      Meskie imie miedzynarodowe.

                                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                      Czytaj dalej →

                                      Wielotorbielowatość nerek

                                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                      Czytaj dalej →

                                      Ruchome kolano

                                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                      Czytaj dalej →
                                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                      Logo
                                      Enable registration in settings - general