36.9 ??????

JAKA POWINNA BYC TEMPERATURA DZIECKA….36.6?
A JAK JEST 36.9 TO CO TO MOZE BYC….DODAM ZE WALCZE Z WYSYPKA NA DUPCE OD PAMPERSOW…WYGLADA TO JAK LISZAJ.. POPROSTU ZLALO SIE W CALOSC.. CZY TO MOZE BYC PODWYZSZONA TEMPERATURA OD TEGO…
POZDRAWIAM ASKA.DAWID I OLIVIA

15 odpowiedzi na pytanie: 36.9 ??????

  1. Re: 36.9??????

    to normalna temp.

    [i]Ewa i Krzyś (9 i 1/2 mies.)

    • Re: 36.9??????

      To jest zupełnie normalna temperatura. Takie maluchy mogą mieć do 37,5 (i to też jeszcze mieści się w normie!) Wszystko jest w porządku!!!! A czego używasz na pupkę?

      Agnieszka zHelenąPrzyCycu

      • Re: 36.9??????

        Temperatura dziecka jaka jest normalna:
        w jamie ustnej: 37,0 stopni
        w odbycie: 37,6 stopni
        pod pachą: 36,3 stopni
        w uchu: 35,8 – 38,0 stopni

        Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

        • Re: 36.9??????

          DZIEKI WIECIE CO TO DRUGIE DZIECKO ALE JAKOS INACZEJ PATRZE NA WSZYSTKO…JEST WCZESNIACZEK MOZE DLATEGO I BOJE SIE O NIA.. WYGLADALA NA JAKAS NIESPOKOJNA I MIALA TROCHE GLOWKE CIEPLA WIEC ZMIEZYLAM A TAM 36.9 ALE JAK MOWICIE ZE JEST OK TO DOBRZE…DZIEKI WIELKIE

          • Re: 36.9??????

            poszukaj posta Komanczery o liszaju na pupie – niedawno byl… chyba jej o ile sie nie myle… post – nie liszaj 😉 podobno nowe pampersy tak wlasnie działaja 🙁 wymienila jeden jedyny lek jaki okazal sie u nich skuteczny na te dolegliwosc – inne nie dzialaly

            • Re: 36.9??????

              NIE WIEM CZY W POLSCE JEST TAKA MASC JA OBECNIE JESTEM W STANACH..DESITIN.. PODOBNO JEST DOBRA MAM ZE TRZY PACZKI PO KTORYCH NIE PRZESZLO TERAZ JESTEM NA PAMPERSACH… MOZE PRZEJDZIE BO MI JEJ BARZDO SZKODA WIEM JAK TO BOLI ACH JAK NIE PRZEJDZIE PO PAMPERSACH ZOSTANA MI TETROWE HAHAHAHAHA

              • Re: 36.9??????

                TERAZ WLASNIE JESTEM NA PAMPERSACH TYCH NAJZWYKLEJSZYCH..A TAK MYSLE ZE TO PO HUGGINS BO ICH UZYWALAM… PAMPERSOW UZYWAM DRUGI DZIEN TAK ZE JESZCZE NIEWIEM CZY POMAGAJA..ZOBACZYMY ZA PARE DNI….JUZ ROBIE WSZYSTKO WIETRZENIE.. MASCIE… MOCZENIE… NOJ ZMIANY PIELUCH…JUZ SIE PRZESTRASZYLAM ZE TO GORACZKA OD TEJ PUPY… CHYBA TO BYL TERMENTIOL MOZE TEZ SPROBUJE…..

                • Re: 36.9??????

                  Nie znam tej maści…
                  Może wypróbuj jakieś inne?

                  Ps. Ja używam wyłącznie tetry he he 🙂 Poważnie! Żadne z moich Młodych nie było ‘sztucznie’ pieluchowane i wszystkie żyją… Nie taki diabeł straszny.

                  Cmoki!

                  Agnieszka zHelenąPrzyCycu

                  • Re: 36.9??????

                    sprawdziłam… w Polsce Desitin nie jest dostępny

                    [i]Ewa i Krzyś (9 i 1/2 mies.)

                    • Re: 36.9??????

                      WCALE NIE MOWIE ZE TETRY SA ZLE.. PRZECIEZ MY WYCHOWALISMY SIE NA TETRACH…I JAKOS JEST ALE WIESZ ZAWSZE CIAGNIE DO LEPSZEGO.. POZ
                      ASIA,DAWID I OLIVIA

                      • Re: 36.9??????

                        Do lepszego? “Tetruję” z wyboru 🙂
                        I ja pozdrawiam!

                        Agnieszka zHelenąPrzyCycu

                        • Re: 36.9??????

                          nas jak dopadla taka wysypak…to pediatra zalecila myc pupcie po kazdej kupie..pod biezaca woda…i faktycznie..przeszlo jak reka odjal.. A wczesniej uzywalam tylko chusteczek…dodatkowo stosowalam masc A+D.. Ale to w stanach..moze jest cos w polsce o podobnym skladzie…ta masc jeszcze zawiera petrolatum53,4%..i lanoline15,5..
                          wczesniej mama przyslala mi z
                          polski sudocrem..ponoc tez rewelacja ale nam nie pomogl..
                          pozd

                          • Re: 36.9??????

                            ja tez jestem w stanach tak ze dostep do masci mam ale ta masc co ty podajesz probowalam i nie przeszlo.teraz smaruje desitin dluggo sie trzyma na dupce a po kazdej kupce myje tak jak pisalas..moze juz niedlugo przejdzie oby.. A do lekarz ide w czwartek to moze cos przepisze…. tylko zeby sobie niemyslala ze dziecka niemyje albo nie przebieram w pore…poz papapa

                            • Re: 36.9??????

                              nam pomógł właśnie tormentiol. też mieliśmy takiego liszaja, chyba po tych pampersach total care i jeszcze do tego doszła biegunka…

                              Kasia mama Kuby (24.01.03)

                              • Re: 36.9??????

                                36,9 to normalna temperatura. prawidłowa t=36-37,stan podgorączkowy 37,1-37,4,>37,4 gorączka,mierzona pod pachą, w odbycie odejmujesz 5.

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 36.9 ??????

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general