36.9 ??????

JAKA POWINNA BYC TEMPERATURA DZIECKA….36.6 ?
A JAK JEST 36.9 TO CO TO MOZE BYC …….DODAM ZE WALCZE Z WYSYPKA NA DUPCE OD PAMPERSOW …WYGLADA TO JAK LISZAJ..POPROSTU ZLALO SIE W CALOSC ..CZY TO MOZE BYC PODWYZSZONA TEMPERATURA OD TEGO……
POZDRAWIAM ASKA.DAWID I OLIVIA

15 odpowiedzi na pytanie: 36.9 ??????

Dodane ponad rok temu,

Re: 36.9 ??????

to normalna temp.

[i]Ewa i Krzyś (9 i 1/2 mies.)

kura-domowa Dodane ponad rok temu,

To jest zupełnie normalna temperatura. Takie maluchy mogą mieć do 37,5 (i to też jeszcze mieści się w normie!) Wszystko jest w porządku!!!! A czego używasz na pupkę?

Agnieszka zHelenąPrzyCycu

patrycjad Dodane ponad rok temu,

Temperatura dziecka jaka jest normalna:
w jamie ustnej: 37,0 stopni
w odbycie: 37,6 stopni
pod pachą: 36,3 stopni
w uchu: 35,8 – 38,0 stopni

Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)

joanna26 Dodane ponad rok temu,

DZIEKI WIECIE CO TO DRUGIE DZIECKO ALE JAKOS INACZEJ PATRZE NA WSZYSTKO …JEST WCZESNIACZEK MOZE DLATEGO I BOJE SIE O NIA.. WYGLADALA NA JAKAS NIESPOKOJNA I MIALA TROCHE GLOWKE CIEPLA WIEC ZMIEZYLAM A TAM 36.9 ALE JAK MOWICIE ZE JEST OK TO DOBRZE…DZIEKI WIELKIE

lea Dodane ponad rok temu,

poszukaj posta Komanczery o liszaju na pupie – niedawno byl… chyba jej o ile sie nie myle… post – nie liszaj 😉 podobno nowe pampersy tak wlasnie działaja 🙁 wymienila jeden jedyny lek jaki okazal sie u nich skuteczny na te dolegliwosc – inne nie dzialaly

Lea i Mateuszek (14.03.03)

NIE WIEM CZY W POLSCE JEST TAKA MASC JA OBECNIE JESTEM W STANACH ..DESITIN..PODOBNO JEST DOBRA MAM ZE TRZY PACZKI PO KTORYCH NIE PRZESZLO TERAZ JESTEM NA PAMPERSACH…MOZE PRZEJDZIE BO MI JEJ BARZDO SZKODA WIEM JAK TO BOLI ACH JAK NIE PRZEJDZIE PO PAMPERSACH ZOSTANA MI TETROWE HAHAHAHAHA

TERAZ WLASNIE JESTEM NA PAMPERSACH TYCH NAJZWYKLEJSZYCH ..A TAK MYSLE ZE TO PO HUGGINS BO ICH UZYWALAM …PAMPERSOW UZYWAM DRUGI DZIEN TAK ZE JESZCZE NIEWIEM CZY POMAGAJA..ZOBACZYMY ZA PARE DNI….JUZ ROBIE WSZYSTKO WIETRZENIE ..MASCIE …MOCZENIE …NOJ ZMIANY PIELUCH …JUZ SIE PRZESTRASZYLAM ZE TO GORACZKA OD TEJ PUPY…CHYBA TO BYL TERMENTIOL MOZE TEZ SPROBUJE…..

Nie znam tej maści…
Może wypróbuj jakieś inne?

Ps. Ja używam wyłącznie tetry he he 🙂 Poważnie! Żadne z moich Młodych nie było ‘sztucznie’ pieluchowane i wszystkie żyją… Nie taki diabeł straszny.

Cmoki!

Dodane ponad rok temu,

sprawdziłam… w Polsce Desitin nie jest dostępny

[i]Ewa i Krzyś (9 i 1/2 mies.)

WCALE NIE MOWIE ZE TETRY SA ZLE ..PRZECIEZ MY WYCHOWALISMY SIE NA TETRACH…I JAKOS JEST ALE WIESZ ZAWSZE CIAGNIE DO LEPSZEGO..POZ
ASIA ,DAWID I OLIVIA

Do lepszego? “Tetruję” z wyboru 🙂
I ja pozdrawiam!

dorota27 Dodane ponad rok temu,

nas jak dopadla taka wysypak…to pediatra zalecila myc pupcie po kazdej kupie..pod biezaca woda…i faktycznie..przeszlo jak reka odjal..a wczesniej uzywalam tylko chusteczek…dodatkowo stosowalam masc A+D..ale to w stanach..moze jest cos w polsce o podobnym skladzie…ta masc jeszcze zawiera petrolatum53,4%..i lanoline15,5..
wczesniej mama przyslala mi z
polski sudocrem..ponoc tez rewelacja ale nam nie pomogl..
pozd

dorota i claudia / ur. 29 maja 2003/

ja tez jestem w stanach tak ze dostep do masci mam ale ta masc co ty podajesz probowalam i nie przeszlo .teraz smaruje desitin dluggo sie trzyma na dupce a po kazdej kupce myje tak jak pisalas ..moze juz niedlugo przejdzie oby..a do lekarz ide w czwartek to moze cos przepisze …. tylko zeby sobie niemyslala ze dziecka niemyje albo nie przebieram w pore…poz papapa

kasiex Dodane ponad rok temu,

nam pomógł właśnie tormentiol. też mieliśmy takiego liszaja, chyba po tych pampersach total care i jeszcze do tego doszła biegunka…

Kasia mama Kuby (24.01.03)

aha44 Dodane ponad rok temu,

36,9 to normalna temperatura . prawidłowa t=36-37,stan podgorączkowy 37,1-37,4,>37,4 gorączka,mierzona pod pachą, w odbycie odejmujesz 5.

Znasz odpowiedź na pytanie: 36.9 ???????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
Soczki BoboFruit w Auchan
Trzeba dobrze poszukać, bo niezbyt dobrze wyeksponowane. 24 szt. za 31,69 zł. Są bardzo fajne, bo mieszane: 4 szt. od 4 m-ca 4 szt. od 5 m-ca 4 szt. od 6 m-ca 8 szt.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
karmienie i leki -pomóżcie proszę
czy jesli wziełam teraz Kalmsa na uspokojenie ...2 tabletki to kiedy mogę nakarmić Krzysia z piersi? czy mam odciagnąć teraz cały pokarm?? pewnie powiecie ze moglam wziac melise... ale byla
Czytaj dalej