36 lat a ciąża

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy

miminimi

Witam,

czy to już bardzo późno, żeby starać się o drugiego dzidziusia? Jakie są wasze doświadczenia, waszych bliskich czy znajomych?

basiogroszek

Re: 36 lat a ciąża

MOja koleżanka w kwietniu kończy 40 lat, jest w ciązy z pierwszym dzieckiem, na lipiec ma termin. Myślę więc, że skoro chciałabyś, to na pewno nie jest za późno.

Basia ze Stasinkiem (02.07.03)

beata34

Myślę że nie jest za późno napewno nie, jeżeli poczytasz forum to zobaczysz, że jest więcej starających się i szczęśliwie zaciążonych po 30-tce, ja zresztą też się staram narazie z marnym skutkiem ale jeszcze się nie poddaję.
    Witamy wśród nas i życzę szybkiej fasolinki.
    Beata oraz dzieciaki rocznik 90 i 97+starania.

violes

koleżanka ma 38 lat,kilka dni temu obchodziła roczek córeczki :)) wszystko było wporządku i z nią i z dzieckiem :)) ciąża przebiegała prawidłowo .

violes +Natalia 11.12.04

lilavati

Moja mama rodzila po 40-tce, siostra jest cała , zdrowa , bardzo inteligentna i baaaardzo uparta

Mati(19.4.2004) &

beamama

Na pewno nie
    Ja mam 35 i półroczną coreczkę

miminimi

dzięki wielkie

Dzięki wielkie za wasze odpowiedzi.
    Ech, powiem tylko, że jak się za dużo myśli to też niedobrze…

Z jednej strony tak bym chciała, a z drugiej strony boję się…
    Stara baba i taka głupia, no ;-)!

Pozdrawiam cieplo.

effcia

eee, całkiem dobry czas na starania:) za kilka miesięcy skończę 35 lat, młodsze pisklę wkrotce skończy 5 miesięcy:)

miminimi

Ech…, no jak tak patrzę jak się tulą te Twoje śliczne Maleństwa, to naprawdę… 🙂
    Tylko ten strach (głównie związany z wiekiem…- i nie chodzi tu o mije samopoczucie, bo ja czuję sie świetnie – tylko o „starość” komórek, które już trochę żyją na tym świecie…) Z drugiej strony ja „dopiero” za 7 miesięcy kończę to 36 lat…, więc gdyby udało się szybko zajść w ciąże, miałabym też jeszcze prawie 36 😉

A Ty, miałaś tego typu obawy (związane ze zdrowiem Maleństwa? Czy raczej podeszłaś do tego ze spokojnym sercem…. Przecież w pewnym sensie, to jest tylko statystyka, bo tak naprawdę, różne rzeczy mogą przydarzyć się w naprawdę różnym wieku…

bocian201

Na pewno nie głupia,ja mam 37 lat za miesiąc rodzę drugie dziecko,ciąża przebiega rewelacyjnie,ale i tak myśli mam różne,12 lat temu z synem też tak było a ciąża wtedy była koszmarna

matasiak

u mnie w pracy dziewczyna w tym roku ma 37lat a w marcu ma termin porodu , pierwsze dziecko urdzila 11 lat temu 🙂 mysle ze nie jest za pozno byles tylko czula sie na silach . powodzenia

Matasiak i Weronika 30.07.05

qr-chuck

Ja za tydzień kończę 34, a jestem w 10 tygodniu… Czuję się o niebo lepiej niż w ciąży z Aśką, nie wspominając o pierwszej (miałam wtedy 29 lat), którą straciłam w 11 tyg…
    Jeszcze dopiszę, że im starsza mama tym MNIEJSZE prawdopodobieństwo wystąpienie rozstępów w ciąży :))).

Pozdrawiam,
    A&A (29.04.04)

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close