36 lat a ciąża

Witam,

czy to już bardzo późno, żeby starać się o drugiego dzidziusia? Jakie są wasze doświadczenia, waszych bliskich czy znajomych?

11 odpowiedzi na pytanie: 36 lat a ciąża

  1. Re: 36 lat a ciąża

    MOja koleżanka w kwietniu kończy 40 lat, jest w ciązy z pierwszym dzieckiem, na lipiec ma termin. Myślę więc, że skoro chciałabyś, to na pewno nie jest za późno.

    • Re: 36 lat a ciąża

      Myślę że nie jest za późno napewno nie, jeżeli poczytasz forum to zobaczysz, że jest więcej starających się i szczęśliwie zaciążonych po 30-tce, ja zresztą też się staram narazie z marnym skutkiem ale jeszcze się nie poddaję.
      Witamy wśród nas i życzę szybkiej fasolinki.
      Beata oraz dzieciaki rocznik 90 i 97+starania.

      • Re: 36 lat a ciąża

        koleżanka ma 38 lat,kilka dni temu obchodziła roczek córeczki :)) wszystko było wporządku i z nią i z dzieckiem :)) ciąża przebiegała prawidłowo.

        violes +Natalia 11.12.04

        • Re: 36 lat a ciąża

          Moja mama rodzila po 40-tce, siostra jest cała, zdrowa, bardzo inteligentna i baaaardzo uparta

          Mati(19.4.2004) &

          • Re: 36 lat a ciąża

            Na pewno nie
            Ja mam 35 i półroczną coreczkę

            • dzięki wielkie

              Dzięki wielkie za wasze odpowiedzi.
              Ech, powiem tylko, że jak się za dużo myśli to też niedobrze…

              Z jednej strony tak bym chciała, a z drugiej strony boję się…
              Stara baba i taka głupia, no ;-)!

              Pozdrawiam cieplo.

              • Re: 36 lat a ciąża

                eee, całkiem dobry czas na starania:) za kilka miesięcy skończę 35 lat, młodsze pisklę wkrotce skończy 5 miesięcy:)

                • Re: 36 lat a ciąża

                  Ech…, no jak tak patrzę jak się tulą te Twoje śliczne Maleństwa, to naprawdę… 🙂
                  Tylko ten strach (głównie związany z wiekiem…- i nie chodzi tu o mije samopoczucie, bo ja czuję sie świetnie – tylko o “starość” komórek, które już trochę żyją na tym świecie…) Z drugiej strony ja “dopiero” za 7 miesięcy kończę to 36 lat…, więc gdyby udało się szybko zajść w ciąże, miałabym też jeszcze prawie 36 😉

                  A Ty, miałaś tego typu obawy (związane ze zdrowiem Maleństwa? Czy raczej podeszłaś do tego ze spokojnym sercem…. Przecież w pewnym sensie, to jest tylko statystyka, bo tak naprawdę, różne rzeczy mogą przydarzyć się w naprawdę różnym wieku…

                  • Re: 36 lat a ciąża

                    Na pewno nie głupia,ja mam 37 lat za miesiąc rodzę drugie dziecko,ciąża przebiega rewelacyjnie,ale i tak myśli mam różne,12 lat temu z synem też tak było a ciąża wtedy była koszmarna

                    • Re: 36 lat a ciąża

                      u mnie w pracy dziewczyna w tym roku ma 37lat a w marcu ma termin porodu, pierwsze dziecko urdzila 11 lat temu 🙂 mysle ze nie jest za pozno byles tylko czula sie na silach. powodzenia

                      Matasiak i Weronika 30.07.05

                      • Re: 36 lat a ciąża

                        Ja za tydzień kończę 34, a jestem w 10 tygodniu… Czuję się o niebo lepiej niż w ciąży z Aśką, nie wspominając o pierwszej (miałam wtedy 29 lat), którą straciłam w 11 tyg…
                        Jeszcze dopiszę, że im starsza mama tym MNIEJSZE prawdopodobieństwo wystąpienie rozstępów w ciąży :).

                        Pozdrawiam,

                        Znasz odpowiedź na pytanie: 36 lat a ciąża

                        Dodaj komentarz

                        Angina u dwulatka

                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                        Czytaj dalej →

                        Mozarella w ciąży

                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                        Czytaj dalej →

                        Ile kosztuje żłobek?

                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                        Czytaj dalej →

                        Dziewczyny po cc – dreny

                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                        Czytaj dalej →

                        Meskie imie miedzynarodowe.

                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                        Czytaj dalej →

                        Wielotorbielowatość nerek

                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                        Czytaj dalej →

                        Ruchome kolano

                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                        Czytaj dalej →
                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                        Logo
                        Enable registration in settings - general