37 tydzień- ból podbrzusza ?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

maxia

Cześć Dziewczyny !
    Właśnie zaczynam 37 tydzień. Dziś w nocy czułam bardzo dziwny ból ( dość mocny) niziutko prawie nad samym spojeniem łonowym. Najbardziej dokuczliwy przy leżeniu na plecach ( w trakcie wykonywania operacji przewracania się na drugi bok) i trochę na prawym boku , najmniej jak leżałam na lewym boku. Wiecie może co to jest? Mnie oczywiście przychodzi do głowy tylko jedna odpowiedź – .. zaraz zacznę rodzić. Ale napewno jest inne wytłumaczenie. ( na wszelki wypadek zaraz po śniadaniu dokończyłam pakowania torby do szpitala. Mam nadzieję,że to na zapas.
    Będę wdzięczna – jeżeli wiecie coś na ten temat.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Maxia + Dzidziuś 10.02.04 r, lub wcześniej

asia80

Re: 37 tydzień- ból podbrzusza ?

Ja mam takie bole prawie przy kazdym wstawaniu, chodzeniu i dluzszym siedzeniu (no i lezeniu na plecach, a czasem jak opisujesz na boku). Pytalam dwoch niezaleznych lekarzy i obaj powiedzieli ze sa to wiezadla, poniewaz dziecko teraz bardzo szybko nabiera wagi! Jesli ten bol jest jakby miesiaczkowy lub rozpoczyna sie od kregoslupa i powtarza sie systematycznie to moze to byc skurcz. Wtedy najlepiej zapisuj ich czestotliwosc. Bedzie dobrze. Ja juz jutro koncze 37 tydzien 😉 a torby nadal nie spakowałam ;o

Asia i Maluszek 😉 (37 tygodniowy)

reno

Asia, torba nie spakowana, cóż za mocne nerwy! :)))) Swoją przepakowałam już 5 razy.

Mnie też tak boli, w zasadzie teraz to już wszystko mnie teraz boli. I też się czasami martwię ale głównie czy z Nadią wszystko w porządku. Co do rozpoczęcia akcji porodowej uspokoiły mnie słowa lekarki, że na pewno nie przegapię własnego porodu… ;)))

Reno & Nadia
    (05.02.2004)

anastazja

Jesli dziecko nagminnie sie wiercilo w ostatnich dniach to znak ze zeszlo gleboko w kanal rodny i czeka na porod 🙂 a opadl Ci brzuszek ? Ja dopiero po porodzie powiazalam wszystkie zdarzenia i faktycznie jakis tydzien przed porodem Jagoda sie jakos tak wiercila a pozniej czulam klocie w dole brzucha i brzuszek byl nisko i mial wyrazny ksztalt kropli wody (hihihi raczej balona wody).

Mama i Jagoda 01-08-03

maxia

Dzieki za pocieszenie. Chyba mi się brzuszek obniżył. Faktycznie , może powoli się szykuje. Ostatnio nie kopie, tylko się tak fajnie przewala po całym brzuchu – brzuch ma czasami takie śmieszne kształty. Coś fajnego.
    Pozdrawiam
    Maxia

asia80

Ja tez mam wrazenie ze brzuszek sie opuscil, ale nikt inny mi tego nie powiedzial 😉 No w kazdym razie przeszkadza mi w zmywaniu (hi, hi) (A wiesz czemu kobieta ma mniejsze stopy niz mezczyzna? By mogla blizej podejsc do zlewu) hi, hi – meski kawal 😉

asia80

Chyba sie zabiore za pakowanie tak na powaznie 😉 Nawet moj maz mowil ze musze przygotowac rzeczy do szpitala. A moj optymizm wynika z tego ze jestem umowiona z lekarzem na 26.01, chlopakow podobno czesciej sie przenosi i inny Gin mi powiedzial ze wydaje mu sie ze przenosze ciaze. No i nie chce jakby zapeszac, bo moj lekarz miedzy 16, a 23.01 jest na jakims zjezdzie i sie boje, buuu. Wizyta we wtorek!

I masz racje, ja tez juz sie mecze na kazdym kroku, ale najbardziej to sie martwie, aby z Maluszkiem bylo wszystko OK. Pozdrawiam.

Edited by asia80 on 2004/01/11 21:08.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close