4—–Dzien Gonal

hallo dziewczyny pomocy,biore 4dzien gonal i czuje sie do DDDDDu wszyscy mnie denerwuja i nikt mnie nie rozumie chyba to schiza przed icsi. Jutro pierwszy podglad i sie wszystko okarze,czy sa czy nie.Do tego czasu chyba wykonicze wszystkich w domu a zwlaszcza sojego chopa.On jest biedny ale znosi to dzielnie.Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 odpowiedzi na pytanie: 4—–Dzien Gonal

  1. Re: 4—–Dzien Gonal

    Trzymam kciuki, będzie dobrze

    *
    52 cykl :((

    • Re: 4—–Dzien Gonal

      Trzymam, trzymam :o) I za Twojego chłopa coby to przetrzymał ;o)

      Nuśka i 3 Aniołki…

      • Re: 4—–Dzien Gonal

        z calego serca trzymam kciuki

        29 cykl…

        • Re: 4—–Dzien Gonal

          Kati pęcherzyki są na pewno. Nic się nie stresuj… a swoją drogą to szybko masz pierwszy podgląd (ja swój pierwszy miałam 8 dnia brania gonalu). W jakiej klinice podchodzisz?
          I nic się nie martw, my tu wszystkie zaciskamy mocno kciuki!

          • Re: 4—–Dzien Gonal

            Trzymam kciukaski za podglądanko. Napisz coś więćej o tym gdzie podchodzisz, na jakim protokole, co bierzesz i wogóle
            Humorki są bardzo fajne. Huśtawka hormonalna, nawet dla nas nie do zrozumienia.
            Przesyłam ci dużo ciepłych myśli.

            Dobrze, że mam w głowie jakiś plan

            • Re: 4—–Dzien Gonal

              Kati trzymam mocno kciuki zeby wszystko było jak trzeba i napisz coś więcej, tak jak Gablysia prosiła 🙂

              [Zobacz stronę]

              • Re: 4—–Dzien Gonal

                hallo !!! Lacze sie w Grawidzie. jestesimy na protokole dlugim bo ja 6 lat leczylam swoje hormonki. Same wiecie jak to jest(prolaktyna a stres gruczolak a prolaktyna, PCO )nie bede ciagnac bo szkoda nnnnner….
                Od dwoch miesiecy sie szykujemy,narpierw Cilest ,w zeszlym cyklu —21dnia hormon hamujacy wydzielanie hormonow plciowych Dipregnyne a taraz walcze z Gonalem.36 -godzin przed pobraniem jeszcze cosi ale nie znam nazwy tego leku.Ale po Gonalu czuje sie tak zle ze niewjem co bedzie dalej. Juz mialam 2 ivi ale tym razem jest okropnie, moja schiza nawet mnie juz meczy. Musze koniczyc trzymajcie kciuki. Jak wroce od doktorka to napisze co dalej.

                • Re: 4—–Dzien Gonal

                  hallo !!! Lacze sie w Grawidzie. jestesimy na protokole dlugim bo ja 6 lat leczylam swoje hormonki. Same wiecie jak to jest(prolaktyna a stres gruczolak a prolaktyna, PCO )nie bede ciagnac bo szkoda nnnnner….
                  Od dwoch miesiecy sie szykujemy,narpierw Cilest ,w zeszlym cyklu —21dnia hormon hamujacy wydzielanie hormonow plciowych Dipregnyne a taraz walcze z Gonalem.36 -godzin przed pobraniem jeszcze cosi ale nie znam nazwy tego leku.Ale po Gonalu czuje sie tak zle ze jest mi to obojetnie co dalej. Juz mialam 2 ivi ale tym razem jest okropnie, moja schiza nawet mnie juz meczy. Musze koniczyc trzymajcie kciuki. Jak wroce od doktorka to napisze co dalej.

                  • Re: 4—–Dzien Gonal

                    To nie po gonalu sie źle czujesz kochana, ale po tym drugim świństwie, gwarantuje ci to!.
                    Sama byłam na dipherelinie (to jest to samo) przez 4 miesiące, więc wiem co mówię.
                    Już niedługo bądź dzielna. A ten 36 godzin przed to Pregnyl albo Ovitrellle.
                    Trzymamy kciuki za wizytkę.
                    Trzymaj się i bądź dzielna, dasz rade z tą deprechą, w końcu już niedługo będziesz miała w sobie maluszki 🙂
                    przesyłam garść uśmiechu, choć wiem, jakie to trudne po lekach wywołujących menopauzę, brrrrrr

                    Dobrze, że mam w głowie jakiś plan

                    • Re: 4—–Dzien Gonal

                      ja tradycyjnie kciuków nie trzymam, bo moje niczego dobrego nie przynoszą, ale serduchem jestem z Toba:)
                      Nerwy wyladowuj gdzie dasz rade…..byle nie na biednego chlopa, bo i tak pewnie juz ma dosyć zycia 😉 hihihi
                      calusy

                      karkoj

                      • Re: 4—–Dzien Gonal

                        hallo. Dzieki za otuche ale nie wjem jak to bedzie bo moje jajniczki nie chca produkowac jak na zlosc. Moj doktorek jest w szoku wjecej jajeczek mialam bez stymulacji. Teraz przechodze na 3-Gonale dziennie,(chyba skonam)to do czwartku a jak nie beda rosly to przerywamy bo nie ma sesu. Tak ze w czwartek bede wjedziec juz wszystko. Narazie sie nie zalamuje mysile ze bedzie wszystko OK. Mysili pozytywnie to w tej chwili najwazniejsze. Tak ze trzymajcie za mnie kciuki bo moja rodzinka juz dostala odciskow od tego trzymania. papa

                        • Re: 4—–Dzien Gonal

                          Kati….musi być dobrze. troche się nabierzesz Gonalu, ale najwazniejsze, zeby w końcu był skuteczny.

                          karkoj

                          Znasz odpowiedź na pytanie: 4—–Dzien Gonal

                          Dodaj komentarz

                          Angina u dwulatka

                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                          Czytaj dalej →

                          Mozarella w ciąży

                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                          Czytaj dalej →

                          Ile kosztuje żłobek?

                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                          Czytaj dalej →

                          Dziewczyny po cc – dreny

                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                          Czytaj dalej →

                          Meskie imie miedzynarodowe.

                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                          Czytaj dalej →

                          Wielotorbielowatość nerek

                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                          Czytaj dalej →

                          Ruchome kolano

                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                          Czytaj dalej →
                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                          Logo
                          Enable registration in settings - general