4 godziny

z zasłonką na oczku :))

ciężko było, co chwilę dopytywała się czy już ściągamy, musiałam cały czas czymś ją zająć, a to odkurzanie czego popadło, lustro wyczyszczone prontem, poszło pół ryzy papieru na wspólne rysowanie, potem przez godzinę zabawa w starego niedźwiedzia, a z jaką ochotą poszła się kąpać jak nigdy (miała zapowiedziane że zasłonka do kąpieli)

jutro tak samo zasłaniamy zaraz jak przyjdę po nią do przedszkola, sobata na cały dzień, w niedzielę święto, od poniedziałku wg rozpiski lekarki.

Okulary miały być dopiero w sobotę, ale pani z optyka stanęla na rzesach i już wczoraj wieczorem odebralismy, ale ze dziewcze stęsknione za przedszkolem bo półtora tygodnia nie chodziła, a ze względu na późny termin realizacji okularków obiecaliśmy jej ze do końca tygodnia pochodzi do przedszkola. Więc nie będę łamała obietnicy, jutro ostatni dzień i długa przerwa od ulubionych koleżanek, cioć, zajęć…

A okulary??? szkła grube, zwłaszcza to na prawe oko ma 6 mm grubości!!!!!! Ale dzis po 4 godzinach widzę że te dotychczasowe niepowodzenia w zasłananiu oczka były w dużym % przez źle dobrane okulary :(. tamte gdy zaklejałam jej oczko – ściągała bo mówiła że lepiej jej sie patrzy bez, tych nowych nie ściągneła ani razu.

Szkoda mi jej aby coś dijrzec musi przybliżyć się na odległość 2 cm, żebyście widziały jak rysowała z nosem w kartce, jak macała bo nie widziała zakrytka od pisaka, echhhhh. Bajki w tv oglądała pakujac się do telewizora

Izka i 4 latka

19 odpowiedzi na pytanie: 4 godziny

  1. Re: 4 godziny

    dacie radę!!!! już wiadomo że dacie radę…co najwyżej dasz bardzo zarobić pani ze sklepiku papierniczego kupujac codzinnie ryzę papieru….lub mając super wyprontowane lustra;) ale co tam 😉 czego sie nie robi dla małej piratki;)

    buziaki dla dzielnej zuzi;)

    • Re: 4 godziny

      oby nadal tak dobrze Wam szło 🙂

      Julinka [2 lata]

      • Re: 4 godziny

        Bardzo się cieszę z Waszych postępów!!!! Będzie dobrze, zobaczysz

        GOHA i Dareczek (02.04.03)

        • Re: 4 godziny

          Iza, napewno dacie rade 🙂 Silne baby jestescie ! 🙂

          4 godziny to sporo, oby tak dalej 🙂

          Nawet nie wiesz jak sciskam kciuki zeby wszystko Wam sie udalo.

          WESOLYCH SWIAT

          • Re: 4 godziny

            Zuch dziewczyna !!!
            Trzymamy kciuki aby dalej było jeszcze lepiej 🙂

            Kasia z chłopakami

            • Re: 4 godziny

              Klusiu, byle do przodu! A z okazji Świąt życzę dużo konsekwencji i szybkiej poprawy!

              + Olaf (06 grudnia 2006)

              • Re: 4 godziny

                Się cieszę! Bardzo!
                Mam nadzieję że teraz już z górki bedzie!

                Iza 3 l

                • Re: 4 godziny

                  Ciesze sie, ze dajecie rade – i Zuzia i Ty.
                  Po cichu mialam nadzieje, ze to tamte, zle dobrane, okulary byly powodem, ze Zuzia nie chciala ich nosic.

                  I trzymam kciuki, zeby dalej sie udawalo 🙂

                  • Re: 4 godziny

                    Cztery godziny to naprwade super wynik jak na pierwszy raz. Teraz juz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej, zwlaszcza ze Zuzia ma wreszcie dobrze dobrane okularki.
                    Czy ona ma tzw “oko leniwe” czy to cos innego?

                    Irena i

                    • Re: 4 godziny

                      nadzwroczność w obu oczkach + duże niedowidzenie OP

                      Izka i 4 latka

                      • Re: 4 godziny

                        zuch dziewczynka 🙂
                        pozdrawiamy świoątecznie

                        Kasia, Kuba 01.03 i Borys 06.06

                        • Re: 4 godziny

                          ZUCH DZIEWUCHA !

                          zbieraj ciotka kaskę na kucyka 🙂

                          Ewa i Krzyś

                          • Re: 4 godziny

                            Mam nadzieję, że będę mogła kiedys coś takiego napisać o Zu i aparacie ortodontycznym. Jak sobie wreszcie pozwoli łapy do buzi włożyć bez wrzasku… Przepraszam, że tak pesymizmem powiało. Gratuluje i zwyczajnie zazdroszczę, choc nie kłopotu oczywiscie.

                            Kas

                            • Re: 4 godziny

                              dzielna dziewczynka:)
                              oby tak dalej!

                              • Re: 4 godziny

                                Wiesz Kasiu ile czekałam (oczywiście nie z założonymi…)
                                oczy zaczeły uciekać jej jak miała 13 miesięcy, przebadać okulistycznie pozwoliła się w marcu tego (jeszcze trwajacego) roku!!!!

                                Wizyty co 3, 6 miesięcy, zabawy w okulistę w domu, szukanie okulisty z podejściem do dziecka, cała rodzina chodzącą z nią do tego specjalisty, obiecanki-cacanki, gwizdki z nieba, wszystko na nic, za cholerę nie chciala…

                                Dorosła?? Tylko szkoda że tak póxno :(, szkoda że jak już się dała przebadać to nie miałam lekarza, a niestety konowała, że jak zorientowałam się że coś jest nie tak a było to dość szybko po zbadaniu wzroku tak długo szukalam specjalisty który poprowadził by mi dziecko…

                                trzymam kciuki i za Was

                                Izka i 4 latka

                                • Re: 4 godziny

                                  Zuch Dziewczynka ! Daj Jej wieeeeeeeelkiego buziaka od nas :*

                                  Oby tak dalej…i oby bylo juz teraz tylko lepiej, kurde

                                  Domi 5

                                  • Re: 4 godziny

                                    No, ale lepiej późno niż wcale…
                                    Cieszę się, ze się udało:)
                                    U nas identyczna historia z dentystą. Ale też juz wojna prawie wygrana, choć bitwy prowadzimy od 1,5 roku zycia, czyli juz 3 lata.

                                    Jola,Gabi10.09.02 i

                                    • Re: 4 godziny

                                      ech dzieci..wspolczuje i trzymam kciuki!!!
                                      a laserem nie da sie usunac jakos tej wady?..czy jeszcze za wczesnie?

                                      • Re: 4 godziny

                                        dzielna dziewczynka

                                        Marta i

                                        Znasz odpowiedź na pytanie: 4 godziny

                                        Dodaj komentarz

                                        Angina u dwulatka

                                        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                        Czytaj dalej →

                                        Mozarella w ciąży

                                        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                        Czytaj dalej →

                                        Ile kosztuje żłobek?

                                        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                        Czytaj dalej →

                                        Dziewczyny po cc – dreny

                                        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                        Czytaj dalej →

                                        Meskie imie miedzynarodowe.

                                        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                        Czytaj dalej →

                                        Wielotorbielowatość nerek

                                        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                        Czytaj dalej →

                                        Ruchome kolano

                                        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                        Czytaj dalej →
                                        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                        Logo
                                        Enable registration in settings - general