4 latek lubi się przebierać

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

mariuszewski

Witam, mój 4 latek lubi ciuchy bardziej od swojej 9 letniej siostry, kilka razy na dzień się przebiera. Z zabawek woli samochody, motocykle, narzędzia ale te jego przebieranie się mnie poważnie martwi i mam obawy że wyrośnie mi na … homo nie wiadomo. 🙁 Ja, moja żona i córka mamy skłonności typowo i wyłącznie hetero i chcielibyśmy aby tak w naszej rodzinie pozostało. Czy ktoś potrafi mi w tym temacie coś pomóc?

morthuba

Orientacja seksualna to cecha jaką każdy z nas posiada i już. Jeśli Wasz synek będzie homoseksualny, to nie macie na to wpływu. Myślę, że mając dzieci należy być nastawionym na to, że one nie zawsze są takie jakbyśmy tego chcieli.
    A tak na marginesie to myślę, że czterolatki bywają dość przewrotne i są niezwykle ciekawe świata. Może Wasz synek tylko tak sobie eksperymentuje, a może będzie po prostu kiedyś dbającym o swój schludny ubiór mężczyzną. Nie ma co się nakręcać.

mariuszewski

Dzięki, dużo mi pomogła Twoja odpowiedź, pozdrawiam

olunia01

Zamieszczone przez mariuszewski
    Witam, mój 4 latek lubi ciuchy bardziej od swojej 9 letniej siostry, kilka razy na dzień się przebiera. Z zabawek woli samochody, motocykle, narzędzia ale te jego przebieranie się mnie poważnie martwi i mam obawy że wyrośnie mi na … homo nie wiadomo. 🙁 Ja, moja żona i córka mamy skłonności typowo i wyłącznie hetero i chcielibyśmy aby tak w naszej rodzinie pozostało. Czy ktoś potrafi mi w tym temacie coś pomóc?

Moim zdaniem to nic złego, że dziecko się tyle przebiera moja córeczka też tak miała. To nie jest powód aby od razu miał zmienić swoją orientację.

olunia01

Moim zdaniem to nic złego, że dziecko się tyle przebiera moja córeczka też tak miała. To nie jest powód aby od razu miał zmienić swoją orientację.

nivejka

Przecież to jeszcze dziecko 🙂 Dopiero kiedy będzie w wieku 20-25 będzie można mówić o jego orientacji, bo wtedy się ustabilizuje. Teraz – tak jak napisała Morthuba – bawi się i eksperymentuje. Nie masz się czym przejmować 🙂

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close