4-latek się poci i brzydko pachnie :(

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy

zuzia81

Mój Olek od pewnego czasu jak wraca z przedszkola ma bardzo przepocone rzeczy. To że mój syn ma niespożyte zasoby energii to wiem od zawsze ale martwi mnie że zaczął brzydko pachnieć po wysiłku.
    To chyba trochę za szybko, co?
    Jak sobie z tym poradzić? Macie jakieś pomysły? A może do pediatry się wybrać?

werbla

tak na pewno do pediatry i co mi przychodzi do głowy to zbadać tarczyce, dzieci ponoć z tego sie pocą

klucha

nie wiem jakie mogą być przyczyny
    ale warto wybrac się z tym do lekarza
    i nie dać się zbyć stwierdzeniem – moze taki jego urok 🙂

może w diecie jest coś co wydalane jest przez skórę?

ewcia123

Zamieszczone przez Klucha
    nie wiem jakie mogą być przyczyny
    ale warto wybrac się z tym do lekarza
    i nie dać się zbyć stwierdzeniem – moze taki jego urok 🙂

może w diecie jest coś co wydalane jest przez skórę?

chyba skupilabym sie na diecie tez…

kaktus

a może właśnie za wczesne dojrzewanie?

znam 5 latkę której pojawiło się owłośienie łonowe…

tak czy siak pediatra..i może dieta

zuzia81

Dziękuję Dziewczyny za wszystkie sugestie. Idę niedługo na szczepienie z Hanią więc zabiorę też Olka. To wcześniejsze dojrzewanie nie daje mi spokoju tym bardziej że ja już od 7 roku życia plamiłam a w wieku 8 lat dostałam miesiączkę więc może on po mnie taki hop do przodu :Boje się:
    no i pomyślałam też o niedoborze witaminy D :Hmmm…:

pasiasta

U mnie pierworodna [7,5l] zaczęła brzydko przepacać rzeczy:Niepewny: Nie poszłam z tym do lekarza [bo zaczęły jej się włosy przetłuszczać, więc zaczynają się zmiany w organizmie], zastosowałam higienę pach: obowiązkowe wieczorne codzienne mycie i dezodorant bez talku. Jest niby sytuacja pod kontrolą.

klucha

Zamieszczone przez Zuzia81
    Dziękuję Dziewczyny za wszystkie sugestie. Idę niedługo na szczepienie z Hanią więc zabiorę też Olka. To wcześniejsze dojrzewanie nie daje mi spokoju tym bardziej że ja już od 7 roku życia plamiłam a w wieku 8 lat dostałam miesiączkę więc może on po mnie taki hop do przodu :Boje się:
    no i pomyślałam też o niedoborze witaminy D :Hmmm…:

też moze być przy nadmiarze wit. D

a przy wczesnym dojrzewaniu farmakologicznie można zahamować ten proces. Bo jak za wczesnie to też nie dobrze.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close