4 miesiąc a ból żołądka

Dziewczyny proszę o radę jak pozbyć się uciązliwego bólu żoładka – boli mnie od 5 dni, krople żołądkowe nie pomagają a moja pani gin jest na urlopie. Czy któraś z was miała podobne bóle i jak się ich pozbyła? ( napewno nie boli mnie z głodu!). Pomóżcie !!!

Monika

5 odpowiedzi na pytanie: 4 miesiąc a ból żołądka

  1. Re: 4 miesiąc a ból żołądka

    Ja zmagam sie z nimi prawie co wieczor, po kolacji zwlaszcza. Mam wrazenie, ze moj zoladek strajkuje, bo wkurza sie na brak miejsca. I obojetne czy zjem malo, czy duzo, boli mnie juz po 10 min od posilku. Pijam miete, ale pomaga na krotko. Przechodzi mi dopiero jak sie klade spac. Jeszcze nie znalazlam zlotego srodka.

    kobin,Konciu i

    • Re: 4 miesiąc a ból żołądka

      mnie też czasem boli żoładek, ale najczęściej wątroba, mój gin mówi że tak to bywa, przwdopodobnie dzidzia ucisk na te narządy i to dlatego, albo poprostu niektóre jedzonko robi nam boleści.

      JoVi i…KTOŚwrześniowy

      • Re: 4 miesiąc a ból żołądka

        Skoro gin jest na urlopie, to moż przejdź się do “normalnego” lekarza……..i oczywiście koniecznie powiedz mu że jesteś w ciąży? Może on coś zaradzi? Może się czymś zatrułaś?Przecież to musi być bardzo męczące…bardzo ci współczuje.

        Pozdrawiam

        lilianka

        • Re: 4 miesiąc a ból żołądka

          JA akie bole zoladkowe mialam z miesiac wlasnie w tym okesie co Ty, zjadlam a potem jakby mi burczalo cos w zoladku i normlanie strasznie bolalo, ze czasami kladlam sie, aby nie myslec o tym. Na pewno cos jest, bo moj gin chcial mi przepisac, ale nie ejstem zwolenniczka lekarstw w ciazy i jakos to pzretrzymalam, potem mija. najgorsze, ze przeczytalam, ze w 7 mieisacu moga byc nawroty!! a ja wlasnie w siodmym…. Pozdrawiam serdecznie

          Ania i Suzanna (08.09.2004)

          • Re: 4 miesiąc a ból żołądka

            Polecam węgiel. Jest bezpieczny w ciąży bo nie jest wchłaniany przez organizm, a sam wchłania szkodliwe substancje i jest wydalany.
            Pozdrawiam,

            Znasz odpowiedź na pytanie: 4 miesiąc a ból żołądka

            Dodaj komentarz

            Angina u dwulatka

            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

            Czytaj dalej →

            Mozarella w ciąży

            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

            Czytaj dalej →

            Ile kosztuje żłobek?

            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

            Czytaj dalej →

            Dziewczyny po cc – dreny

            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

            Czytaj dalej →

            Meskie imie miedzynarodowe.

            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

            Czytaj dalej →

            Wielotorbielowatość nerek

            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

            Czytaj dalej →

            Ruchome kolano

            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

            Czytaj dalej →
            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
            Logo
            Enable registration in settings - general