4 miesieczne dziecko bardzo sie poci

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

jbmszt

Mam problem, dziecko bardzo się poci , raczki nozki , szczególnie stópki, a najwiecej gdy zdejme mu spioszki i ma gołe nózki, wtedy ma tak mokre jak po zanurzeniu w wodzie, pediatra problemu nie widzi.
    Podawałam wiekszą dawkę WIT D , z obawy przed krzywicą , ale dostaje biegunki.Chyba uczulony jest na nosnik wit typu jakis olejek.
    Ponadto dziecko ma skaze białkowa.Moze ktoras z mam miała podobny problem, bo spedza mi to sen z powiek.

waniliaa2

Moja córcia też się pociła okazało się , że ma za mało wit. D 🙂 ale kupiłam Devikap

banka

Moje dziecko pociło się na główce od urodzenia, przy karmieniu i jak płakało. mokre stópki też przerabialismy. zakładałam skarpetki pod śpioszki i zmieniałam pare razy w ciągu dnia. robilismy badania i krzywicy nie było. teraz dziecko ma 3 lata i poci się do tej pory, szczególnie na głowie. podczas upałów włosy ma mokre jakby świeżo umyte i jak zasypia to tez się poci. po prostu ten typ tak ma.
    Nie zawsze pocenie świadczy o krzywicy. Nie pisałaś czy poci się na główce, bo przy krzywicy wazne jest pocenie z tyłu głowy. ale jeśli lekarz nie widzi problemu, to znaczy że nie stwierdził innych objawów w kierunku krzywicy, więc nie ma sie czym przejmować.
    A z wit. D sama nie eksperymentuj żeby nie przedawkować!

jolkamunch

Moze po prostu taka jego uroda ,a moze za malo zelaza.A czy ty chorujesz na tarczyce?
    Dziwne ze pediatra nie widzi problemu,robil dziecku badania krwi?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close