4 palniki

Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach ?

32 odpowiedzi na pytanie: 4 palniki

kantalupa2009-12-30 00:16:09

moge odpowiedziec na czesc pytania: czesto mam wszystkie cztery palniki w uzyciu, nie zdecydowalabym sie na olyte z dwoma
mialam taka przez chwile (piec miesiecy w malenkim mieszkanku) i naprawde nie umiaam sobie z gotowaniem poradzic

lea2009-12-30 00:22:25

Zamieszczone przez kantalupa:moge odpowiedziec na czesc pytania: czesto mam wszystkie cztery palniki w uzyciu, nie zdecydowalabym sie na olyte z dwoma

Ja też nie. Najczęściej używam 3 😉

Choć z drugiej strony jeśli ktoś już się przyzwyczaił, by używać tylko dwóch, to pewnie da radę… :Niepewny:

marchewkowa2009-12-30 07:08:19

używam tylko dwóch. da się.

2009-12-30 07:36:23

uzywam wszystkich 4 i to czasem mało

1. zupa
2. makaron
3. ziemniaczki tudzież kasza , ryż,
4. mięsiwo

przydałby sie 5 (chociaz dostawiany;)) sosik, warzywka itd….

marchewkowa2009-12-30 07:38:52

Zamieszczone przez aoh:uzywam wszystkich 4 i to czasem mało

1. zupa
2. makaron
3. ziemniaczki tudzież kasza , ryż,
4. mięsiwo

przydałby sie 5 (chociaz dostawiany;)) sosik, warzywka itd….

no i się wydało kogo przerastają obiady dwudaniowe :Wstyd:

:Śmiech:

asik2009-12-30 07:46:01

Chyba nie zdarzyło mi się używać jednocześnie 4 palników, 3 czasami używam 🙂
Ale wolałabym mieć kuchenkę 4-ro palnikową, tak na wszelki wypadek
gdyby było mi potrzebne więcej niż 2 palniki
A poza tym kuchnia dwupalnikowa “od ściany” powoduje, że przed nią powstaje niewykorzystana powierzchnia
Nie wiem czy to będzie fajnie wyglądać?
Ale ja mam kiepsko rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną, więc może bedzie fajnie :Fiu fiu:

2009-12-30 07:49:30

Zamieszczone przez marchewkowa:no i się wydało kogo przerastają obiady dwudaniowe :Wstyd:

:Śmiech:

raczej oszczednosc czasu
wole odstac raz ugotowac i miec z głowy
na raty nie dałabym rady czasowo.

marchewkowa2009-12-30 07:51:32

Zamieszczone przez aoh:raczej oszczednosc czasu
wole odstac raz ugotowac i miec z głowy
na raty nie dałabym rady czasowo.

ja z oszczędności czasu ograniczam się do jednego dania 😉 (i dwóch palników).

2009-12-30 08:05:52

Zamieszczone przez marchewkowa:ja z oszczędności czasu ograniczam się do jednego dania 😉 (i dwóch palników).

moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

a juz jego szczytem marzeń byłby deser w postaci ciepłego ciasta z piekarnika.

asik2009-12-30 08:10:15

Zamieszczone przez aoh:moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

:Strach::Strach::Strach:
Dobrze, że nie trafiłam na taki wymagający egzemplarz 😉
Mój K. niezupowy, zadowoli się schabowym czy kurczakiem z surówką
Odkąd zaczął ćwiczyć nawet ziemniaków nie muszę gotować :Śmiech:

superbasiek2009-12-30 09:02:45

mnie sie nie zdażyło, najczęściej korzystam z dwóch a baaaardzoo rzadko z trzech

Pozdrówki 🙂

natinka2009-12-30 09:06:30

czasem uzywam wszystkich 4 jak imprezka albo
święta są , ale najczesciej 3 wiec ja jednak wolała bym miec
4 palniki moze kiedys ci się jednak przydac 😉

2009-12-30 09:07:23

Zamieszczone przez Asik.::Strach::Strach::Strach:

Kochana gdybym ja wiedziala;)
ale cóz
lubią jest te moje gadziny
a ja lubie dla nich gotować.

chilli2009-12-30 09:08:47

Zamieszczone przez aoh:moj duży odkurzacz (z bardzo głębokim żołądkiem) nie dałby rady z jednym daniem

jakby go tak zmiksowac z moim :Hmmm…:

ciast nie lubi a ja lubie piec
duzo zjesc potrafi ale jedno danie wystarcza (nauczone, bo z domku wyniosl ofkors dwudanowe obiady)
a figure ma panczenisty :Hyhy:

2009-12-30 09:11:49

Zamieszczone przez szpilki:jakby go tak zmiksowac z moim :Hmmm…:

ciast nie lubi a ja lubie piec
duzo zjesc potrafi ale jedno danie wystarcza (nauczone, bo z domku wyniosl ofkors dwudanowe obiady)
a figure ma panczenisty :Hyhy:

w ciagu 5 lat K przytył 12 kg.
robi sie okrąglutki.

Ciasta robisz wysmienite

ale ja mu tego nie powiem

bo jeszcze sie zgodzi na jakis mixer:Wstyd:

2009-12-30 09:13:45

Zamieszczone przez Asik.::Strach::Strach::Strach:

mojemu i kanapka wystarczy :Fiu fiu:

aborka2009-12-30 09:15:02

Zamieszczone przez laura1:Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach ? wlasnie “projektuje” mala kuchnie w domku (teraz letniskowy) ale moze sie okazac ze kiedys bedziemy tam mieszkac i zastanawiam sie czy jest sens kupowac plyte z 4 palnikami.
Z przyzwyczajenia gotuje na tylnych dwoch palnikach, bardzo rzadko gotuje na 3 a na 4 to chyba ze 3 razy w zyciu mi sie przytrafilo ale to dla tego ze sie boje zawsze o dziecko, wole poczekac chwile i cos poprzestawiac niz wlaczyc palnik z przodu, takie zboczenie mam, moze minie :Hmmm…:
Jesli zdecydowalabym sie na plyte z dwoma miejscami, czy moge ja zamontowac z tylu blatu, rownolegle do sciany ? czy to nie ma sensu, bo szkoda miejsca roboczega na blacie. Ma ktoras z Was taka mala plyte na 2 palniki ?

jak mam uimprezy i gotuje sie zupa, kartofle , mieso, warzywa…. jak najbardziej 4 . A na co dzien tez wszystkich ale nie na raz -garnki rozmiarem dobieram

asik2009-12-30 09:17:11

Zamieszczone przez EwkaM:mojemu i kanapka wystarczy :Fiu fiu:

Mój przed treningiem musi zjeść mięcho
W pozostałe dni też na kanapkach żyje :Fiu fiu:

yoko2009-12-30 10:36:59

bierz 4 palniki i nie kombinuj:)
2 to mało.
na co dzień jak sie zupkę gotuje to ok,
ale jak przyjdą goście to masakra.
albo jak wszyscy w rodzinie na obiad jedzą co innego jak u mnie.

klucha2009-12-30 11:20:42

Zamieszczone przez laura1:Czy gotujecie na wszystkich 4 palnikach ? wlasnie “projektuje” mala kuchnie w domku (teraz letniskowy) ale moze sie okazac ze kiedys bedziemy tam mieszkac i zastanawiam sie czy jest sens kupowac plyte z 4 palnikami.
Z przyzwyczajenia gotuje na tylnych dwoch palnikach, bardzo rzadko gotuje na 3 a na 4 to chyba ze 3 razy w zyciu mi sie przytrafilo ale to dla tego ze sie boje zawsze o dziecko, wole poczekac chwile i cos poprzestawiac niz wlaczyc palnik z przodu, takie zboczenie mam, moze minie :Hmmm…:
Jesli zdecydowalabym sie na plyte z dwoma miejscami, czy moge ja zamontowac z tylu blatu, rownolegle do sciany ? czy to nie ma sensu, bo szkoda miejsca roboczega na blacie. Ma ktoras z Was taka mala plyte na 2 palniki ?

jak obiad jednodaniowy
lub odgrzewany to i jeden mi wystarczy

ale jak w sobotę gotuję na cały tydzień
lub jakiś obiad rodzinny robię to i cztery za mało

monikachorzow2009-12-30 11:31:11

czasami uzywam wszystkich -jeden zarezerwowany na czajnik -czasami jednego -zalezy ile musze ugotowac:)
nie wyobrażam sobie miec tylko 2.

justonka2009-12-30 13:31:16

2 palikowa kuchnia – jak dla mnie koszmar nocny – bardzo często gotujemy na 4 i jeszcze coś siedzi w piekarniku albo frytkownicy. Oboje z małżem uwielbiamy eksperymentować w kuchni … tak ze jak dla mnie 2 palniki – nigdy w życiu. Mi to się marzy taka wielka kuchnia z wyspą pośrodku ech… na razie mam moja kuchenkę w bloku

laura12009-12-30 19:35:03

ok, przyjzalam sie dokladnie jak gotuje na tych czterech palnikach,
wczoraj akurat malo mialam gotowania, ale jednak te gorace garnki przesuwam, mam miejsce do jezdzenia nimi i wlasciwie jak gotuje sie ryz i np zupa to na patelni jeszcze zawsze cos odgrzewam i nie uwierzycie, ale raczej odstawiam zupe i na tym palniku odgrzewam cos na patelni, no ewidentne zobczenie 😉 ale tu mam taki blat na ktorym moge gorace garnki klasc i nic sie nie stanie, a w tamtej kuchni marzy mi sie blat drewniany i nie wiem czy na drewnianym mozna.
Jak bylismy na wakacjach w tym domku to faktycznie chodzily 4 palniki i nie tylko ja tam gotowalam bo goscie tez, mam takich samoobslugowych gosci 🙂 ktorzy gotuja dla wszystkich innych gosci :Fiu fiu: i ja mam wolne :Wow!:
Dziekuje za podpowiedzi, odpowiedzi, beda 4 palniki.:Kciuki:

A czy sa w Pl takie duze tostery=piekarniki co mozna postawic na blat. Nie umiem sama znalezc. Bo duzego piekarnika raczej nie bedzie. A taki maly mam tutaj i jest rewelacyjny.
O takie cos mi chodzi.
[Zobacz stronę]

aborka2009-12-30 20:25:28

Zamieszczone przez laura1:
A czy sa w Pl takie duze tostery=piekarniki co mozna postawic na blat. Nie umiem sama znalezc. Bo duzego piekarnika raczej nie bedzie. A taki maly mam tutaj i jest rewelacyjny.
O takie cos mi chodzi.
[Zobacz stronę]

poszukaj jako opiekacz. ja mam taki ale większy. ale małe tez pewnie są

laura12009-12-30 21:22:56

Zamieszczone przez aborka:poszukaj jako opiekacz. ja mam taki ale większy. ale małe tez pewnie są

dzieki znalazlam :Kciuki:

laura12009-12-30 21:36:19

Zamieszczone przez laura1:dzieki znalazlam :Kciuki:
a mozesz napisac jaki masz, mozesz w nim piec ciasto ?

opiekacz, to moj nalepszy zakup do kuchni :Hura!: wkurzalo mnie odpalanie wielkiego piekarnika (mam wielki !! ) na 4 skrzydelka z kurczaka

aborka2009-12-30 21:45:14

Zamieszczone przez laura1:a mozesz napisac jaki masz, mozesz w nim piec ciasto ?

opiekacz, to moj nalepszy zakup do kuchni :Hura!: wkurzalo mnie odpalanie wielkiego piekarnika (mam wielki !! ) na 4 skrzydelka z kurczaka

ja ma bardzo stare. jeden chyba pilipsa, ale on jest na działce a drugi to tescu z Chin przywiózł. i piekł w nim ciasta. Ale model jakis no-name

kasia2009-12-30 22:40:33

co do palników to ja najczęściej używam 2-3, ale chciałabym mieć 5, może się przydać, a poza tym zawsze to jakoś luźniej na tej kuchence

monikachorzow2009-12-31 07:34:36

zapomniałam jeszcze dodac ze jak kuchenka to tylko 60tka.moja tesciowa ma 50tke i jak smazy cos na patelni na tylnym palniku to obok ledwo wchodzi garnek… a o dwóch większych garnkach to juz moze zapomniec…strasznia ciasnota…

kiara2010-01-01 10:55:16

Czsami uzywam czterech palnikow – rzadko, ale jednak.
Najczesciej dwoch, trzech 🙂

gobin2010-01-04 23:49:44

często gotuje na 4 i to mało, w przyszłości planuję mieć ze 2 taborety plus 4 palniki normalne.
Mialam przez chwilę 2 palniki i był to dla mnie koszmar.

Co do piekarnika mam takie cudo bazarowe – z braku miejsca szukalam małych po sklepach ale nic mi nie pasowalo na bazarze kupiłam coś ala brodzisz ale kwadratowy i na 2 blachy, Nie ma gałek, termoobiegu i jak każdy twierdzi piecze jak trzeba.
Nie wierzyłam ale sprawdziłam i piecze jak trzeba wszystko :Fiu fiu:

pasiasta2010-01-05 10:50:08

Ja mam 6 palników:Fiu fiu: nie zawsze, ale jednak często się przydają;)

Znasz odpowiedź na pytanie: 4 palniki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
Pomóżcie mi...(problem ubraniowy)
w znalezieniu kurtki/płaszcza zimowego. No bo nerw bierze, nie mam w czym chodzić, a wybrać też nie mogę jakoś sobie. Szukam po allegro, ale przeciez głupio kupić bez przymierzenia. Może coś gdzieś widziałyście,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce!
[url]http://www.blog.pl/artykuly/rozklada-taka-nogi-a-potem-siadac-chce,47,1[/url] Do dzisiaj pamiętam szyderczy komentarz do mnie skierowany od rześkiej, na oko niespełna 60 letniej babci gdy wracałam do domu autobusem miejskim zaryczana w 24 tc ze skierowaniem do
Czytaj dalej