4 tyg po porodzie i sex

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

laura1

Czy mozna juz zajsc w ciaze, nadal sie niezdecydowalam na antykoncepcje a szalec sie chce. „Przytulac” jest sie fajnie ale pozniej siedz i mysl. Maz zapewne chcial by od razu drugiego bejbika ale mi sie nie usmiecha od razu byc w ciazy. Rodzic i miec dzieci moge ale ciaza to dla mnie jakies „nieporozumienie”.

Laura i Mateuszek 30.10.03

kasiek74

Re: 4 tyg po porodzie i sex

zaskoczylas mnie ze juz..jestes gotowa…:) gratulacje ..ja 5 tydzien po porodzie..i jeszcze nie czuje sie za pewnie a maz powiedzial ze nie jest sadysta…ze poczeka….
    a jesli chodzi o kolejna ciaze…zawsze taka mozliwosci istnieje wiec musisz uwazac..znam przypadki ..kiedy dziewczyny myslaly ze karmienie piersia chroni przed ciaza..niestety
    pozdrawiam:)

KasieK 74 z Martusia 26 pazdziernik

joannar

Z ciążą kobieta powinna poczekać około 2-2,5 roku, żeby jej organizm mógł się zregenerować po poprzedniej ciąży. Czasem taka szybka ciąża może być niebezpieczna dla drugiego dziecka.
    Lepiej pomyśleć o zabezpieczeniach.

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

cait

Hej, nie za szybko? Nam wszędzie zalecano (szkoła rodzenia, szpital, położna środowiskowa, babcia – hihi) żeby wstrzymać się z kochaniem przynajmniej na 6 tygodni od porodu. Babcia mówiła, że jak ona była młoda (dawno, dawno..), to abstynencja trwała ok. 3 miesięcy!

Pozdrowienia!

Cait + Alka (15 stycznia 2003)

onka

nie przesadzajmy z 3 miesiacami !
    zalecane jest 6 tygodni , ja jednak tez juz przy 4. nie wytrzymalam – hormonki szalaly i nic na to nie moglam poradzic 😉
    musisz jednak uwazac, kobieta po porodzie jest najbardziej plodna .

onka i ;18.08.03

dorota27

fajnie to napisalas..rodzic i miec dzieci moge…hehe..ale ciaza to nieporozumienie…
    nie wiem co napisac..bo mnie zatkalo…no moze to,,,,ze zawsze pozostaje adopcja:))))

claudia / pol roczku/

ciku

wedlug internetowych stron Pani dr Wrochny do 6 tygodni nie mozna zajsc czy sie karmi piersia czy nie…….ale cholera tam wie……jesli Cie to interesuje to podaje link tam sobie poszukaj fragmentu o antykoncepcji po porodzie. papa

Ciku i Kacperek
    12 luty 2004

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close