****4 URODZINKI WIOSNY 2005****

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 194)
  • Autor
    Wpisy

moni2003

***Zapraszam serdecznie do nowego urodzinkowo – wiosennego wątku naszych KOCHANYCH DZIECIACZKÓW***

sole

No jakie piekne !!! Az sie lezka kreci jakie juz duze!!!
    A pamietam nasza liste dluuuugasna na oczekujacych. Jak przy kazdym niku byl dzien urodzenia , waga itd. To tak niedawno … a dzieciaki nam rosna. Takie pannice i kawalerowie . :Strach:

sole

Wiec mamy Mlody talent muzyczny
    Mlody talent rozrabiacki ( to o mojej)
    Mlody talent informatyczny
    Mlody talent ( nie widac dobrze wiec zgaduje ze kierownica ) F1

moni2003

Zamieszczone przez sole
    Wiec mamy Mlody talent muzyczny
    Mlody talent rozrabiacki ( to o mojej)
    Mlody talent informatyczny
    Mlody talent ( nie widac dobrze wiec zgaduje ze kierownica ) F1

co do mojego Łobuza to się zgadza… uwielbia komputery… ma swój, na którym poznaje literki cyferki… i takie tam… ale ciągnie go do komputerów dla dorosłych…
    myślę że te komputerki jakoś pomogły mu w nauce mówienia… teraz interesuje się pisaniem i nawet ‚czytaniem’ choć to za mocno powiedziane… przeliteruje wyraz ale z łączeniem liter w słowo ma problem… no ale dopiero dzieciak 4 lata będzie kończył…
    pozdrawiam serdecznie

moni2003

Zamieszczone przez sole
    No jakie piekne !!! Az sie lezka kreci jakie juz duze!!!
    A pamietam nasza liste dluuuugasna na oczekujacych. Jak przy kazdym niku byl dzien urodzenia , waga itd. To tak niedawno … a dzieciaki nam rosna. Takie pannice i kawalerowie . :Strach:

ja się ostatnio strasznie rozczulam nad maluchami…
    jak ten czas leci…

sole

JA pamietam jeszcze zdjecie MAteuszka w kurczaczku 🙂
    Szkoda ze stare forum i zmiany pokasowaly nasze stare watki. Tak bylo by milo poczytac nasze stare posty na oczekujacych , taki fajny by byl pamietnik 🙁 Szkoda.
    Moni slicznie to zrobilas, musze sobie na dusku zapisac bo za jakis czas bedziemy zalowac ze i to skasowane z archiwum forum.

moni2003

Zamieszczone przez sole
    JA pamietam jeszcze zdjecie MAteuszka w kurczaczku 🙂
    Szkoda ze stare forum i zmiany pokasowaly nasze stare watki. Tak bylo by milo poczytac nasze stare posty na oczekujacych , taki fajny by byl pamietnik 🙁 Szkoda.
    Moni slicznie to zrobilas, musze sobie na dusku zapisac bo za jakis czas bedziemy zalowac ze i to skasowane z archiwum forum.

cieszę się że się podoba
    ja też chętnie poczytałabym stare posty… o ciaży i oczekiwaniu… o porodzie… o kolejnych postępach dzieci…
    oj kiedy to było… za szybko ten czas leci…

ciachola

Monia Dziękuje za nową odsłonę 🙂 Dobra robota 😀

kantalupa

i wszystkiego najlepszego:)

moni2003

Zamieszczone przez ciachola
    Monia Dziękuje za nową odsłonę 🙂 Dobra robota 😀

proszę bardzo 🙂 i cieszę sie że podoba sie nowa odsłona

sole

JA juz dzisiaj dwugi raz biszkopt pieke. Nie wychodzi mi :Wstyd:. A w misce robie ( na spodnice dla BArbi. Oszaleje albo do cukierni pojde i zamowie bo juz mnie trafia.

ciachola

Zamieszczone przez sole
    JA juz dzisiaj dwugi raz biszkopt pieke. Nie wychodzi mi :Wstyd:. A w misce robie ( na spodnice dla BArbi. Oszaleje albo do cukierni pojde i zamowie bo juz mnie trafia.

A jutro wyprawiacie urodzinki? Czy masz jeszcze czas do soboty?

POWODZENIA!!!

sole

Zawsze w dniu urodzin wyprawiam. Juz jedna miska biszkoptu w kacie. A w piekarniku druga, Oszaleje!! Jak tak bez okazaji to wychodzi slicznie a teraz jak na mus musi byc to nie wychodzi. Chyba sie poplacze.:Niepewny:

moni2003

Zamieszczone przez sole
    Zawsze w dniu urodzin wyprawiam. Juz jedna miska biszkoptu w kacie. A w piekarniku druga, Oszaleje!! Jak tak bez okazaji to wychodzi slicznie a teraz jak na mus musi byc to nie wychodzi. Chyba sie poplacze.:Niepewny:

Słonko, wyszło czy nie??
    bo jeśli nie, to KUP zwykły okrągły w sklepie… wytnij okręgi z niego o odpowiedniej średnicy; miskę wyłóż folią spożywczą; z ‚resztek’ po wycięciu biszkopta wyłóż sam spód miski, namacza się to bodajże galaretką… ale mniej wody do zrobienia galaretki sie bierze; niech stężeje; zalej masą… nałóż warstwę biszkopta (tą wcześniej wyciętą); wylej masę; i biszkopt… i tak aż skończą sie koła z biszkoptu… do lodówki do stężenia… tak radziła któras forumowiczka na podforum o gotowaniu
    potem jak stężeje to się wycina czy wygniata miejsce na lalkę i dekoruje wg uznania
    trzymaj się
    daj znać jak wyszło
    :Kciuki: trzymam

moni2003

STO LAT dla Wandy w dniu jej urodzinek
    dużo zdrówka i uśmiechu i radosci
    góry prezentów i wszystkiego wymarzonego

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 194)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close