40-stka, pomysł na prezent

Szwagierka w sobote kończy 40 lat. Co moge jej dac w prezencie? Podpowiedzcie PLIZZZZZZZZZZZZZZ

39 odpowiedzi na pytanie: 40-stka, pomysł na prezent

  1. wizyta w spa??

    • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
      wizyta w spa??

      albo bon podarunkowy do jakiegos gabinetu kosmetycznego z masażami itp
      ja bym sie bardzo ucieszyła z takiego prezentu (głos prawie 40-latki…)

      • A jaki przedzial cenowy?

        Ja bym sie z kims zlozyla na jakis voucher moze…
        Zeby kupila sobie cos wiekszego/ porzadnego: jakas bizuteria, zegarek, cos z elektroniki… ewentualnie wizyta w spa jak Monika pisze. Zalezy, co lubi, bo mnie akurat wizyta w spa by nie ucieszyla 😉

        • Zamieszczone przez Usianka
          albo bon podarunkowy do jakiegos gabinetu kosmetycznego z masażami itp
          ja bym sie bardzo ucieszyła z takiego prezentu (głos prawie 40-latki…)

          mam taki jeden bon i nie mam czasu go wykorzystać 😀 a przydałoby się

          w sumie to nie wiem co chcę dostać na 40stkę

          • Powiem szczerze, ze myslałam o jakiejs wizycie w gabinecie kosmetycznym, ale czy nie odbierze tego zle? No ze juz stara itp Ja bym sie cieszyła z takiego prezentu.
            Jane biżuteria i inne, które wymieniłaś, nie wchodzą w grę, bo pani przy “większej” kasie i chyba ma wszystko co możliwe I dlatego mam taki problem 🙁

            • a może jest coś o czym marzy, potrzebuje, Ja bym się nie cieszyła z takie vouchera w gabinecie, za to jakiś prezent na który mogła bym patrzeć i przypominać sobie o darczyńcy ale to ja

              • halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

                Zamieszczone przez gobin
                a może jest coś o czym marzy, potrzebuje, Ja bym się nie cieszyła z takie vouchera w gabinecie, za to jakiś prezent na który mogła bym patrzeć i przypominać sobie o darczyńcy ale to ja

                Ja tez.
                Liczy sie fantazja darczyncy.
                W Boze Cialo z rana zaprosil nas kumpel na grila. W ostatniej chwili zaskoczylismy ze ma 45 urodziny. Zostala na zakupy apteka. A list jaki mu wystosowalismy do zakupionych medykamentow powiedzial, ze dobie w ramke oprawi 🙂

                Zabiegi w spa by mnie nie ucieszyly.

                • Ja sobie na 39-tkę (40 z założenia nie chciałam obchodzić) zażyczyłam dobre, wytrawne, czerwone wina.
                  Na niektóre nawet po kilka osób się składało, więc nie chcę nawet wiedzieć ile kosztowały, ale bardzo fajnie mi się je piło 🙂

                  Spa ani biżuterii bym nie chciała…

                  • A ja bym się ucieszyła z biżuterii, perfum…. ale jak kobita przy kasie to pewnie trudno będzie ją zaskoczyć Spa… chyba niekoniecznie.

                    Coś z jajem prędzej 😉

                    ps. ja swojej kumpeli kupiłam fartuszek “Nie mam 40 lat tylko 18 i 22 lata doświadczenia”

                    • tak z jajem 😀 to np fotel bujany 🙂

                      • Zamieszczone przez agmami
                        tak z jajem 😀 to np fotel bujany 🙂

                        i do tego druty . Mój fotel bujany w piwnicy stoi, pamiętam ze zawsze jak była u mnie to sprzeczali się ze szwagrem kto ma siedzieć Szkoda ze te fotele takie drogie…. a złozyc sie nie mam z kim

                        • Zamieszczone przez renata-fx
                          i do tego druty . Mój fotel bujany w piwnicy stoi, pamiętam ze zawsze jak była u mnie to sprzeczali się ze szwagrem kto ma siedzieć Szkoda ze te fotele takie drogie…. a złozyc sie nie mam z kim

                          i KOTA!

                          to jak Cię nie stać na fotel to może chociaż samego kota i powiedz, że na 50-tkę dokupisz jej fotel bujany 😉

                          • halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

                            Zamieszczone przez Vievioorka
                            i KOTA!

                            to jak Cię nie stać na fotel to może chociaż samego kota i powiedz, że na 50-tkę dokupisz jej fotel bujany 😉

                            Albo same druty 😉

                            • Zamieszczone przez HalinaSuperdziewczyna
                              Albo same druty 😉

                              ewentualnie szydełko 😀 😀

                              • Zamieszczone przez agmami
                                tak z jajem 😀 to np fotel bujany 🙂

                                Zamieszczone przez Vievioorka
                                i KOTA!

                                to jak Cię nie stać na fotel to może chociaż samego kota i powiedz, że na 50-tkę dokupisz jej fotel bujany 😉

                                Zamieszczone przez HalinaSuperdziewczyna
                                Albo same druty 😉

                                Zamieszczone przez agmami
                                ewentualnie szydełko 😀 😀

                                Dziewczyny, wasza pomoc jest nieoceniona Nie dość ze pomogłyście na teraz to wiem juz co jej kupić za 10 lat

                                • Zamieszczone przez Usianka
                                  albo bon podarunkowy do jakiegos gabinetu kosmetycznego z masażami itp
                                  ja bym sie bardzo ucieszyła z takiego prezentu (głos prawie 40-latki…)

                                  A ja nie… 🙁 Kolejny raz taki prezent czeka od “gwiazdki” na “rozpakowanie”…

                                  • Zamieszczone przez Kamelia
                                    A ja nie… 🙁 Kolejny raz taki prezent czeka od “gwiazdki” na “rozpakowanie”…

                                    Bo Ty młoda siksa jestes i jeszcze Ci masowanie starych kości nie potrzebne 🙂

                                    • Hehe, siksa, bliżej do 40 niż do 30…

                                      • Dostałam bon na 2 godziny jako operator koparki

                                        O takiej

                                        [Zobacz stronę]. Net/t/files/26/a2/8c/56091ca70d/koparka-gasienicowa-komatsu-pc290lcnlc-10.jpg" />

                                        Ale było czadowo:Radocha::Radocha:

                                        • Zamieszczone przez smoki
                                          Dostałam bon na 2 godziny jako operator koparki

                                          Ja też chcę !!!

                                          Szkoda że już po 40-stce… Ale może na 41 mi się dostanie

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 40-stka, pomysł na prezent

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general