5 CYKL PRÓB

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

monow

HEJ! JESTEM PIERWSZY RAZ NA FORUM I OD DAWNA ŚLEDZE WASZE PRÓBY. MYŚLAŁAM, ŻE MOJE NIE BĘDĄ TRWAŁY TAK DLUGO. NIESTETY 27 D.C. I UCZUCIE NADCHODZĄCEJ MAŁPY. JESTEM NIESZCZĘŚLIWA

MONIA

sonik

Re: 5 CYKL PRÓB

Nie martw sie…ja tez mam teraz malpe…choc staram sie dopiero 1 cykl. Razem bedzie razniej i na pewno niedlugo sie uda. A u lekarza bylas? Wszystko ok z Toba i Twoim facetem?

monow

Nie byłam u lekarza, bo liczę że uda mi się bez niego

MONIA

sonik

A mialas jakies problemy z okresem, owulacja etc? Czy cykle zawsze regularne jak w zegarku? Ja to juz bym poszla sprawdzic, czy wszystko ok. Tak na wszelki…bo zeby sie potem nie okazalo, ze mozna bylo dzialac a nie czekac. Chyba, ze wszystko u Ciebie ok.

ewike

wiem, że jest Ci bardzo przykro, sama trafiłam tutaj będąc w paskudnym dołku, zdaje sobie sprawę, żadne słowa nie pomogą ale wiedz, że myślami jestem z Tobą i wszelkimi znanymi mi sposobami „czaruję „aby Ci się udało. Pomyśl takie mamy piękne lato – wszystko się może zdarzyć
    Pozrowienia od Ewike

Anonim

Witaj! Powodzenia.

agapa
    moje temperaturki

agahh

Witam i nie doluj sie sa tu laski,ktore o wiele dluzej sie staraja i nie panikuja:))))))))))Zycze szybkiego zaciazania

temperaturki aguski

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close