5 m-cy i odstawia się od piersi???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

bey

Moje dziecko chyba zwariowało…. przez ostatnie 3 dni karmienie piersią to płacz, wypinanie się i walka :-((( Nie wiem co się dzieje, nawet jak jest wyraźnie głodna i ssie łapczywie kciuka to nie chce ssać z piersi! Najgorsze jest to, że butelki też nie trawi, jedyne co wchodzi to… deserki łyżeczką, wczoraj zupki parę łyżeczek (chyba ze trzy…) a wieczorem nawet kaszki (też łyżeczką) nie chciała, choć do tej pory ładnie jadła. Po wczorajszym głodowym dniu wzięłam ją na noc do siebie, bo na spaniu to jeszcze trochę possie z piersi, ale dziś od rana znowu to samo – NIC nie je… tylko ssie kciuka… Najgorsze jest to, że ona w ogóle mało przybiera, a teraz to już nie wiem, chyba wcale…
    Co się dzieje??? Zwaliłabym wszystko na ząbki, ale po dziąsełkach patrząc to na nic się jeszcze nie zanosi….
    Od trzech dni tak je, a raczej nie je… a ja czuję, że mam jakby mniej mleka w piersi…
    Co ja mam robić?

Bey i Nikola (14.01.2004)

bejka

Re: 5 m-cy i odstawia się od piersi???

Poczekaj i obserwuj Nikolę. My też przeżylismy niedawno strajk głodowy z niewiadomej przyczyny. Przeszło samo i Szymek wrócił do dawnej normy.
    Z tego co pamiętam to Oliwierek Asi80 też miał kryzys.
    Może to taki czas na Styczniowców ??

Bejka i Szymek 25.01.2004

bourbonetka

Wiesz co u Marty na dziąsełkach także nic nie było widać.
    Blade, nieopuchnięte aż pewnego dnia wyczułam ząbka…
    A od wczoraj także strajkuje ale tylko przy deserkach i zupce, z piersi dalej wcina z tym, że u nas przebija się drugi ząb – ledwo co go widać na dziąsełku…

Agnieszka i Martusia (Ur. 15.01.2004)

joannar

Ja miałam nieco wcześniej ten sam problem. Wydaje mi się, że masz kryzys laktacyjny i z piersi leci mało pokarmu i dziecko się denerwuje, że mleczko szybko się kończy. Jest po prostu głodna. Postaraj się ją jak najczęściej przystawiać do piersi, wspomóż laktację, np. odciąganiem dodatkowym, pij herbatki mlekopędne i jedz kminek zmielony. Przejdzie po jakimś czasie. Ja do dziś karmię z powodzeniem. To nie jest odstawienie od piersi a po prostu (chyba) kryzys laktacyjny.
    Powodzenia

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

bey

Chyba niestety nie jest to to, o czym piszesz…. Nikola drze się juz na sam widok piersi, nawet nie daje się przystawić 🙁
    Wróciłąm właśnie od lekarza i jest tak jak myślałam – przez ostatnie dwa tygodnie przybrała mniej niż 100g… jutro idziemy na morfologię i mocz.
    Mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy… z tym, ze mamy jeszcze jeden problem: Niki ma guzka pod prawym suteczkiem i mamy skierowanie do chirurga dziecięcego….
    Ech…problemy i problemy…

Bey i Nikola (14.01.2004)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close