5 miesiac…co z gaworzeniem

Czy to normalne ze moja coreczka ur. 22.02.2004…woła tylko ‘aaaaaaaa’ i wiecej. Jak placze to czasem wychodzi jej co w rodzaju ‘maaaamaaaa’ ale to bardziej mruczenie.

Irlandia

4 odpowiedzi na pytanie: 5 miesiac…co z gaworzeniem

reno2004-07-30 18:46:02

Re: 5 miesiac…co z gaworzeniem

Nadia naśladuje to co ja do niej mówię. Wychodzą jej takie różne bababapaba diadada mama fa pu pa bbbbb ghiii i inne wtym stylu. Uwielbia jak się do niej tak mówi! Jak wracam z pracy mówi “ooo!” (czyżby “ooo, matka przyszła” 😉 ).

Reno & Nadia (07.02.2004)

niki232004-07-30 20:05:10

Moja Nina ma pół roczku i i też do tej pory mówiła tylko aaaaaa i agyyy, a przy płaczu wychodzi jej meeee. Od niedawna mówi jeszcze buuuuu. Także też w sumie mało mówi.Każde dziecko jest inne.Nie ma się co przejmować…
Pozdrowionka

Niki i Nineczka 21.01.2004.

tora2004-07-31 02:20:55

nie martw sie, martusia urodzila sie 3 lutego i dopiero 2 tyg temu poszerzyla swoj repertuar. do niedawna tez bylo tylko aaaaaa, eee… i tp. i tez sie niepokoilam.
juz niedlugo ;o))

pozdrawiamy

kasia i martusia (3 luty 2004)

myszka232004-07-31 05:17:15

Zgodzę się z dziewczynami, że każde dziecko rozwija się we własnym tępie. Nie martw się na zapas!!!!

Myszka z Natalką i Kacperkiem

Znasz odpowiedź na pytanie: 5 miesiac…co z gaworzeniem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
5m-karmisz piersia-czy juz je zupki
witam...2 tyg. temu musialam wrocic do pracy, bardzo z tego powodu cierpie, choc mala juz nie placze i polubila zabawy z babcia. Do tej pory mala je tylko z rana
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
dzieci z lutego 2004ile waza
ile waży Wasze dziecko urodzone w lutym tego roku...moja coreczka ma 7450 g i 66 cm czasem jak patrze na jej pulchne nozki wydaje mi sie ze moze to za
Czytaj dalej