5 miesiecy – czy trace pokarm?

Pomozcie! Do zeszlego tygodnia karmilam Piotrusia (22 lutego) wylacznie moim mlekiem. Powolutku zaczelam mu tylko podawac kleik ryzowy z lyzeczki, ale na razie to tylko tak na smaczek. Niestety od 2 dni nie moge siciagac pokarmu! Wrocilam do pracy 2 miesiace temu i sciagalam jakies 100-120 ml (4-4.5oz) 2 razy dziennie, a teraz ledwo sciagam 50 ml raz dziennie. Piersi tez juz nie sa takie ciezkie jak kiedys po 4 godzinach od karmienia rano. Co robic? Chcialam karmic przynajmniej do 6 miesiaca i za punkt honoru postawilam sobie, ze Piortus nie bedzie pil sztucznego mleczka, ale teraz juz nie wiem co robic. Na razie mam troche zamrozonych zapasow, ale bardzo sie martwie tym zanikiem pokarmu.

Ola

Ola

1 odpowiedzi na pytanie: 5 miesiecy – czy trace pokarm?

  1. Re: 5 miesiecy – czy trace pokarm?

    Mnie się też tak wydawało. Może masz po prostu kryzys laktacyjny (przechodzi). Twoje piersi już się przyzwyczaiły że mały już nie ciągnie gdy jesteś w pracy. Ja już pracuję od maja. Na początku ściągałam ale powlutku przestałałam i odciągałam tylko nadmiar, teraz nie ściągam już wcale. Gdy dochodzi godz. 15 to moje piersi automatycznie się “napełniają” bo wiedzą że za niedługo przyssa się do nich Gabrysia. Gdy mnie nie ma mała je kaszki, deserki i zupki. Nie podajemy jej mleka sztucznego. Jak tylko wracam do domu karmię Gabrysię tylko piersią, w nocy również. Zobaczysz że to tylko chwilowe. Zresztą Piotuś już nie będzie potrzebował tyle mleka co kiedyś.
    Nie martw się 🙂

    Kaszanna i Gabrysia (13.01.04)

    Znasz odpowiedź na pytanie: 5 miesiecy – czy trace pokarm?

    Dodaj komentarz

    Angina u dwulatka

    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

    Czytaj dalej →

    Mozarella w ciąży

    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

    Czytaj dalej →

    Ile kosztuje żłobek?

    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

    Czytaj dalej →

    Dziewczyny po cc – dreny

    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

    Czytaj dalej →

    Meskie imie miedzynarodowe.

    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

    Czytaj dalej →

    Wielotorbielowatość nerek

    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

    Czytaj dalej →

    Ruchome kolano

    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

    Czytaj dalej →
    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo
    Enable registration in settings - general