5 podejscie do Ivf

Post贸w wy艣wietlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy

joanna

Dzisiaj jest moj 7 dzien stymulacji, wczoraj na USG bylo widac ponad 10 foliklow. W poniedzialek jak wszystko pojdzie dobrze mam punkcje. A potem dlugie,dlugie czekanie.Moze jest ktos w tym samym czasie co ja to mozemy sobie umilac czekanie.:-)
    Pozdrawiam wszystkich
    Joanna

malgosia

Re: 5 podejscie do Ivf

Cze艣膰 Joasiu, ja jestem w troch臋 innej sytuacji, ale widuj臋 kobiety jak Ty kilka razy w miesi膮cu. Dzis mia艂am trzeci膮 inseminacj臋. ” Wyhodowa艂am ” po lekach 2 p臋cherzyki. Te偶 czekam na wynik tych wszystkich zabieg贸w. Nie martw si臋, musi si臋 uda膰. Jak tylko cz艂owiek si臋 nie poddaje, to mu wychodzi. Jeszcze rok temu nie mi艂am poj臋cia co i jest i dlaczego nie mam dziecka , a dzi艣, prosz臋…… p臋cherzyki- pe艂na kultura. Powodzenia. tzrymam kciuki codziennie. Napisz w poniedzia艂ek. M膮艂gosia

zosia

Witaj Joasiu,
    Nie zgralysmy sie, bo ja dopiero pierwsze bede miala za 3 miesiace, ale chetnie bede Ci umilala czekanie, bo na razie z teorii wiem,ze czekanie to najtrudniejsza czesc „zabiegow”..
    Trzymam za Ciebie kciuki i czuje sie solidarna!! A poza tym, tez tak jak Ty daleko mieszkam i ..nie moge sie spotkac w Hortexie na Sabacie!!! Szkoda :-(.
    Pozdrawiam, trzymaj sie cieplo, niech tam wszystko sie dobrze wylega.
    Pozdrawiam,
    Zosia

joanna

Witajcie,
    jestem juz po punkcji 25 foliklow z tego 17 z jajeczkami. 11 bylo dojzalych, a zaplodnilo sie 9 z tego zostalo 7 dobrej jakosci. 3 wrocily do mnie a 4 czekaja w krainie lodowcow.
    Tym razem zabieg mialam w Pradze i jestem bardzo mile zaskoczona dokladnoscia, prezyzja, a przedewszystkim informacjami i czasem jakie docent mi udzielal (poczucie zaangazowania lekarza do problemu ) czego mi brakowalo przy ostatnich zabiegach w niemczech.
    Dzisiaj jest 6 dzien czekania te przebylam dosc spokojnie ale czuje,ze napiecie sie zbliza coraz wieksze. Ciagle pytania i obserwacja calego ciala na symptomy pozytywnego zabiegu.
    Ciesze sie, ze jest was tu tak duzo. Zycze wam i sobie pozytywnych wynikow.
    Pozdrawiam
    Joanna 馃檪
    Wszystko wyglada bardzo pozytywnie jak zawsze

bozena

Joasiu,
    偶ycz臋 Ci aby wszystko si臋 powiod艂o a symptomy „na ciele” okaza艂y si臋 bardzo pomy艣lne. Mocno trzymam kciuki.

Ja dopiero zaczynam ca艂膮 drog臋 (od bada艅), ale mam nadziej臋, 偶e po stymulacji, kt贸ra ma si臋 odby膰 w nast臋pnym cyklu wszystko samo sie jako艣 u艂o偶y :))) bardzo w to wierz臋 (ps. czytuj臋 r贸偶ne pozytywne „my艣lenia” :))) ).

B膮d藕 z nami w kontakcie, b臋dziemy sie razem dzieli膰 dobrymi informacjami :)))))

Pozdrawiam, Bozena

malgosia

Joasiu, wiem,偶e pewnie s艂ysza艂a艣 to ju偶 nie raz , ale postaraj si臋 tak nie obserwowa膰 swojego cia艂a. Mo偶na zg艂upiec, juz ja wiem cos na ten temat. Pami臋taj, ze intuicja tez mo偶e Cui臋 zmyli膰. Mo偶e Ci si臋 wydawa膰, ze nie masz objawy, a za kila dni zrobisz test i………. napiszesz nam wielkimi litarami, ze JESTES W CI膭呕Y. przyzwyczajaj si臋 do tej my艣li, jedz du偶o truskawek, bo maj膮 偶elazo i wygfrzewaj si臋 na s艂oneczku.B臋d臋 pisac do Ciebie codziennie, ok?Ma艂gosia te偶 czekaj膮ca.

gosia08

czesc
    Ja aktualnie jestem po pierwszym ivf. To by艂y dla mnie najd艂usze tygodnie wydawa艂o mi sie 偶e to po prostu nie moze sie nie udac. Mia艂am nadzieje ale niestety sie nie uda艂o ciezko mi by艂o sie podniesc. P艂aka艂am prawie ca艂y dzien, ale 偶ycie toczy sie dalej i w przysz艂ym roku podejde jeszcze raz. Mam nadzieje ze tobie sie uda. Trzymam kciuki

paszulka

Gosiu ale stary w膮tek odkopa艂a艣!! 馃檪

Wiem jak bol膮 takie niepowodzenia. Ale faktycznie 偶yje si臋 dalej i jedno niepowodzenie nie oznacza tego, 偶e si臋 nigdy nie uda.
    Trzymam kciuki za Nowy Rok!!:Kciuki:

gosia08

wiem 偶e to stary w膮tek ale chyba potrzebowa艂am rozmowy z ludzmi kt贸rzy maja podobna sytuacje. Prawie wszystkie moje kolezanki maja dzieci meczy艂y mnie pytania kiedy ja wiec powiedzia艂am im ze u mnie nie bedzie tak 艂atwo. Ja staram sie o dziecko juz od oko艂o 7lat mia艂am juz chyba 6 inseminacji dlatego teraz postanowi艂am ivf ale kazde rozczarowanie boli mocniej. Czasami trace juz nadzieje ale zobaczymy co czas pokaze.

gablysia

A偶 trudno uwierzy膰, ze mozna znale藕膰 na forum posty sprzed ponad 8 lat. 馃檪 Ponadczasowe jest to nasze forum. Miejmy nadziej臋, ze autorka tego postu nie ma ju偶 podobnej sytuacji, a jest szcz臋艣liw膮 mam膮 ucznia szko艂y podstawowej 馃檪
    呕ycz臋 ci Gosiu, zeby艣 szybciutko spe艂ni艂a swoje marzenia.
    Nie b贸j sie rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w 馃檪 tutaj jest du偶o dziewczyn, kt贸re staraj膮 sie od wielu lat. Nie trzeba wpinac sie pod kogo艣, spokojnie mo偶na zacz膮膰 sw贸j temat i napewno dostanie sie wsparcie i otuch臋.
    Pozdrawiam serdecznie.

paszulka

Zamieszczone przez gosia08
    wiem 偶e to stary w膮tek ale chyba potrzebowa艂am rozmowy z ludzmi kt贸rzy maja podobna sytuacje. Prawie wszystkie moje kolezanki maja dzieci meczy艂y mnie pytania kiedy ja wiec powiedzia艂am im ze u mnie nie bedzie tak 艂atwo. Ja staram sie o dziecko juz od oko艂o 7lat mia艂am juz chyba 6 inseminacji dlatego teraz postanowi艂am ivf ale kazde rozczarowanie boli mocniej. Czasami trace juz nadzieje ale zobaczymy co czas pokaze.

Bardzo d艂ugo si臋 staracie.
    Pewnie wszystko co mo偶na by艂o sprawdzi膰 zbadali艣cie? Gdzie si臋 leczycie?!
    Napisz co艣 o sobie wi臋cej. Czy macie jak膮艣 konkretn膮 diagnoz臋?!

Post贸w wy艣wietlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)

Musisz si臋 zarejestrowa膰 lub zalogowa膰, 偶eby odpowiedzie膰