5 podejscie do Ivf

Dzisiaj jest moj 7 dzien stymulacji, wczoraj na USG bylo widac ponad 10 foliklow. W poniedzialek jak wszystko pojdzie dobrze mam punkcje. A potem dlugie,dlugie czekanie. Moze jest ktos w tym samym czasie co ja to mozemy sobie umilac czekanie.:-)
Pozdrawiam wszystkich
Joanna

10 odpowiedzi na pytanie: 5 podejscie do Ivf

  1. Re: 5 podejscie do Ivf

    Cześć Joasiu, ja jestem w trochę innej sytuacji, ale widuję kobiety jak Ty kilka razy w miesiącu. Dzis miałam trzecią inseminację. ” Wyhodowałam ” po lekach 2 pęcherzyki. Też czekam na wynik tych wszystkich zabiegów. Nie martw się, musi się udać. Jak tylko człowiek się nie poddaje, to mu wychodzi. Jeszcze rok temu nie miłam pojęcia co i jest i dlaczego nie mam dziecka, a dziś, proszę… pęcherzyki- pełna kultura. Powodzenia. tzrymam kciuki codziennie. Napisz w poniedziałek. Mąłgosia

    • Re: 5 podejscie do Ivf

      Witaj Joasiu,
      Nie zgralysmy sie, bo ja dopiero pierwsze bede miala za 3 miesiace, ale chetnie bede Ci umilala czekanie, bo na razie z teorii wiem, ze czekanie to najtrudniejsza czesc “zabiegow”..
      Trzymam za Ciebie kciuki i czuje sie solidarna!! A poza tym, tez tak jak Ty daleko mieszkam i.. Nie moge sie spotkac w Hortexie na Sabacie!!! Szkoda :-(.
      Pozdrawiam, trzymaj sie cieplo, niech tam wszystko sie dobrze wylega.
      Pozdrawiam,
      Zosia

      • Re: 5 podejscie do Ivf

        Witajcie,
        jestem juz po punkcji 25 foliklow z tego 17 z jajeczkami. 11 bylo dojzalych, a zaplodnilo sie 9 z tego zostalo 7 dobrej jakosci. 3 wrocily do mnie a 4 czekaja w krainie lodowcow.
        Tym razem zabieg mialam w Pradze i jestem bardzo mile zaskoczona dokladnoscia, prezyzja, a przedewszystkim informacjami i czasem jakie docent mi udzielal (poczucie zaangazowania lekarza do problemu ) czego mi brakowalo przy ostatnich zabiegach w niemczech.
        Dzisiaj jest 6 dzien czekania te przebylam dosc spokojnie ale czuje, ze napiecie sie zbliza coraz wieksze. Ciagle pytania i obserwacja calego ciala na symptomy pozytywnego zabiegu.
        Ciesze sie, ze jest was tu tak duzo. Zycze wam i sobie pozytywnych wynikow.
        Pozdrawiam
        Joanna 🙂
        Wszystko wyglada bardzo pozytywnie jak zawsze

        • Re: 5 podejscie do Ivf

          Joasiu,
          życzę Ci aby wszystko się powiodło a symptomy “na ciele” okazały się bardzo pomyślne. Mocno trzymam kciuki.

          Ja dopiero zaczynam całą drogę (od badań), ale mam nadzieję, że po stymulacji, która ma się odbyć w następnym cyklu wszystko samo sie jakoś ułoży 🙂 bardzo w to wierzę (ps. czytuję różne pozytywne “myślenia” 🙂 ).

          Bądź z nami w kontakcie, będziemy sie razem dzielić dobrymi informacjami 🙂

          Pozdrawiam, Bozena

          • Re: 5 podejscie do Ivf

            Joasiu, wiem,że pewnie słyszałaś to już nie raz, ale postaraj się tak nie obserwować swojego ciała. Można zgłupiec, juz ja wiem cos na ten temat. Pamiętaj, ze intuicja tez może Cuię zmylić. Może Ci się wydawać, ze nie masz objawy, a za kila dni zrobisz test i……. napiszesz nam wielkimi litarami, ze JESTES W CIĄŻY. przyzwyczajaj się do tej myśli, jedz dużo truskawek, bo mają żelazo i wygfrzewaj się na słoneczku. Będę pisac do Ciebie codziennie, ok?Małgosia też czekająca.

            • czesc
              Ja aktualnie jestem po pierwszym ivf. To były dla mnie najdłusze tygodnie wydawało mi sie że to po prostu nie moze sie nie udac. Miałam nadzieje ale niestety sie nie udało ciezko mi było sie podniesc. Płakałam prawie cały dzien, ale życie toczy sie dalej i w przyszłym roku podejde jeszcze raz. Mam nadzieje ze tobie sie uda. Trzymam kciuki

              • Gosiu ale stary wątek odkopałaś!! 🙂

                Wiem jak bolą takie niepowodzenia. Ale faktycznie żyje się dalej i jedno niepowodzenie nie oznacza tego, że się nigdy nie uda.
                Trzymam kciuki za Nowy Rok!!

                • wiem że to stary wątek ale chyba potrzebowałam rozmowy z ludzmi którzy maja podobna sytuacje. Prawie wszystkie moje kolezanki maja dzieci meczyły mnie pytania kiedy ja wiec powiedziałam im ze u mnie nie bedzie tak łatwo. Ja staram sie o dziecko juz od około 7lat miałam juz chyba 6 inseminacji dlatego teraz postanowiłam ivf ale kazde rozczarowanie boli mocniej. Czasami trace juz nadzieje ale zobaczymy co czas pokaze.

                  • Aż trudno uwierzyć, ze mozna znaleźć na forum posty sprzed ponad 8 lat. 🙂 Ponadczasowe jest to nasze forum. Miejmy nadzieję, ze autorka tego postu nie ma już podobnej sytuacji, a jest szczęśliwą mamą ucznia szkoły podstawowej 🙂
                    Życzę ci Gosiu, zebyś szybciutko spełniła swoje marzenia.
                    Nie bój sie rozpoczynać nowych wątków 🙂 tutaj jest dużo dziewczyn, które starają sie od wielu lat. Nie trzeba wpinac sie pod kogoś, spokojnie można zacząć swój temat i napewno dostanie sie wsparcie i otuchę.
                    Pozdrawiam serdecznie.

                    • Zamieszczone przez gosia08
                      wiem że to stary wątek ale chyba potrzebowałam rozmowy z ludzmi którzy maja podobna sytuacje. Prawie wszystkie moje kolezanki maja dzieci meczyły mnie pytania kiedy ja wiec powiedziałam im ze u mnie nie bedzie tak łatwo. Ja staram sie o dziecko juz od około 7lat miałam juz chyba 6 inseminacji dlatego teraz postanowiłam ivf ale kazde rozczarowanie boli mocniej. Czasami trace juz nadzieje ale zobaczymy co czas pokaze.

                      Bardzo długo się staracie.
                      Pewnie wszystko co można było sprawdzić zbadaliście? Gdzie się leczycie?!
                      Napisz coś o sobie więcej. Czy macie jakąś konkretną diagnozę?!

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 5 podejscie do Ivf

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general