5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…

Ręce mi opadają na naszą służbę zdrowia. Moja 9-latka od lutego ma 5 raz ostre zapalenie ucha(co 2 tyg),co za tym idzie właśnie przyjmuje 3 antybiotyk,pierwsze dwa jakoś na chwilę rozpędzone kropelkami i syropami. Po 3 razie pediatra rozłożyła ręce i udalismy się na prędce do laryngologa.We wtorek kończyła antybiotyk i wieczorem mielismy wizytę. Po dokładnych oględzinach stwierdził że to od katarów i przpisał nasonex,oczyścił jej dokłdnie uszy,mówiąc że koniec z antybiotykami.Równo po 2 tyg ból ucha, na drugi dzień katar i ból gardła.Więc na cito do laryngologa a tu ostre zapalenie ucha,ręce rozłożył i na obecną chwilę on nie może nic zrobić jak tylko dać antybiotyk bo jest bardzo rozchulane zapalenie.
Siedziałam i płakałam z bezsilności czy jej podać czy nie,ale mnie nastraszył do czego prowadzi nieleczone zapalenie. Podałam.I co dalej-za tydzień wizyta i niby ma się zająć czy to nie 3 migdał.Wcześniej na moje pyt czemu nie zbadał i nie zlecił badań w tym kierunku odrzekł że u dzieci w tym wieku starają się przetrzymać ponieważ 9-10 latki wyrastaja.Ale to juz jest 5 zapalenie,więc na co liczył? na cud?
Wcześniejszy laryngolog stwierdził że 3 migdał jest ok,że taka jej uroda! W życiu nie uwierzę w urodę, zdrowe dzieci nie chorują bez przyczyny.

Dziewczyny pomóżcie-jak macie to dajcie namiary na specjalistów w Wawie,kasa nieważna zapłcę każdą cenę,ale 4 antybiotyku już jej nie zaserwuję,ona ma za miesiąc komunię i ma być zdrowa.
Jakie badania mogę zrobić i rzucić mu na wizycie w czwartek.

Druga córka 4-latka,nie choruje wogule,pierwszy rok przedszkola i była z 2 razy przeziębiona.

5 odpowiedzi na pytanie: 5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…

  1. Mój synek tak miała w wieku ok. 5 lat – skończyło się tym że obudził się rano (OCZYWIŚCIE W NIEDZIELE) i krew z ropą mu leciała z ucha – myślałam że zemdleję, pojechaliśmy do szpitala. To było jego ostatnie zapalenie.
    Po jakiś 5-6 infekcjach skończyło się i już.
    Mieliśmy taki ciąg jak u Was,

    • Polecam dr Ewę Nowakowską-Szyrwińską. Przyjmuje w Instytucie Matki i Dziecka oraz w CM Arka

      • Ja polecam Dr. Batory-laryngolog,wiem ze panstwowo przymowala do niedawna na siennej.. Na bank przyjmuje gdzies prywatnie.Jest swietnym specjalista

        • Zamieszczone przez GorącaKawa
          Mój synek tak miała w wieku ok. 5 lat – skończyło się tym że obudził się rano (OCZYWIŚCIE W NIEDZIELE) i krew z ropą mu leciała z ucha – myślałam że zemdleję, pojechaliśmy do szpitala. To było jego ostatnie zapalenie.
          Po jakiś 5-6 infekcjach skończyło się i już.
          Mieliśmy taki ciąg jak u Was,

          o rety,chciałabym żeby i u nas tak się zakończyło!!!

          • Dziękuję za namiary,dzis mam wizytę u tego laryngologa co chodzimy, zobaczymy co powie,nie wyjdę jak nas nie skieruje na konkretne badania,a jeśli nas oleje to może skorzystam z namiarów tu przez was podanych.
            Ale dzis 7 dzień antybiotyku,cho nie boli ale gęsty gil do pasa,cos mi tu nie gra,całe zatoki i nos ma zawalone,antybiotyk tego nie wyleczył,nie mam pojęcia co jej jest,nawet nie wiem czy zdążę wymazy zrobić bo ponoć trzeba odczekać ok 2 tyg,bo moze jaki gronkowiec tam siedzi, załamka.

            Znasz odpowiedź na pytanie: 5 raz ostre zapalenie ucha!!!!!!!!Pomocy…

            Dodaj komentarz

            Angina u dwulatka

            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

            Czytaj dalej →

            Mozarella w ciąży

            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

            Czytaj dalej →

            Ile kosztuje żłobek?

            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

            Czytaj dalej →

            Dziewczyny po cc – dreny

            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

            Czytaj dalej →

            Meskie imie miedzynarodowe.

            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

            Czytaj dalej →

            Wielotorbielowatość nerek

            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

            Czytaj dalej →

            Ruchome kolano

            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

            Czytaj dalej →
            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
            Logo
            Enable registration in settings - general