5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

Zbliża się nasza 5-ta rocznica ślubu. Chcielibyśmy ją uczcić jakoś fajnie, więc przygotowałam już co nieco na wieczór.
Chciałabym jednak też, żeby mój Kochany miał jakąś pamiętkę po tej rocznicy, bo taka pierwsza “okrągła”. Poradźcie proszę, co mogłabym mu sprawić. Nic nie przychodzi mi do głowy. Macie jakieś super pomysły na prezent na 5 rocznicę ślubu dla męża?

27 odpowiedzi na pytanie: 5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

  1. Ja na nasza 5-tą rocznicę ślubu, która jest 26.08 wrócę do domu z maleństwem.

    • Rozumiem, że to już dzisiaj, więc nie ma czasu na długie przygotowania.
      Oto moje propozycje:
      1) wersja droga
      – fajny zegarek
      2) wersja średnio droga
      – świetna kolacja + prezent w postaci płyty CD lub winylowej
      3) wersja tania i sympatyczna
      – ekstra seks z czymś, czego nie robiliście od lat (ale resztę to musisz wymyśleć sama)

      • Chętnie poczytam bo u nas niedługo tez 5 rocznica. Ja myslałam o zegarku.

        • Gratuluję! Życzę udanej rocznicy.
          A prezent? Chyba Ty jesteś najlepszym prezentem!

          • Re: :))

            Aleś mnie rozbawiła.
            Ad1. Zegarek dostał na gwiazdkę.
            Ad2. Nie wiem jaką mogłabym mu płytę kupić, bo ma spotify. Świetna kolacja już w planach.
            Ad3. To się właśnie kryło pod moim oczkiem ;). Kupiłam coś na allegro. Jak się sprawdzi to dam znać.

            Dzięki wielkie

            • Wykorzystam trójkę, o ile dziecko pozwoli. U nas rocznica już w ten piątek (piąta). A prezent? Pomimo debetu na koncie fundujemy sobie wyjazd nad morze. We trójkę, bo jakoś nie potrafilibyśmy teraz wyjechać bez synka.

              • Re: 5-TA ROCZNICA ŚLUBU – PORADŹCIE CO DLA MĘŻA??

                Bardzo mnie zaciekawiłaś tym zakupem.
                U nas rocznica 24 i mam nadzieję, że dziewczyny rzucą tu jeszcze świeżymi pomysłami. Może coś wykorzystam.

                • My też mamy 5 rocznicę 26.08, ale co ja mam zrobić, jak mi tak mało czasu zostało?

                  • Bierz się do dzieła, trójeczka to chyba najlepsza propozycja. Przynajmniej dla mnie.

                    • Re: 5-TA ROCZNICA ŚLUBU – PORADŹCIE CO DLA MĘŻA??

                      My też mamy 5-tą (16.09) i również pomysłów brak. Myślałam o zegarku, ale biorąc pod uwagę gust mojego męża, to byłaby bardzo droga impreza.

                      • Re: 5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

                        No właśnie my sobie fundujemy wyjazd do Grecji z tej okazji. Obowiązkowo z synkiem.

                        • Re: :))

                          Jak chcesz to Ci podam linka do pewnej aukcji. Sama jestem ciekawa, jak nam ten prezent umili czas.

                          • Re: :))

                            Pewnie, że chcę. Czekam na linka.

                            • Re: Co na 5 rocznicę ślubu?

                              Czy mogę także prosić o linka?
                              Potrzebuję urozmaicenia

                              • Re: Co na 5 rocznicę ślubu?

                                Hi, hi
                                a co tam…
                                ja też poproszę tego linka

                                • Re: Co na 5 rocznicę ślubu?

                                  Hi, hi… To ja poproszę, a co!

                                  • Re: 5-TA ROCZNICA ŚLUBU – PORADŹCIE CO DLA MĘŻA??

                                    A ja pewnie nie dostane linka?

                                    • Re: 5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

                                      Wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy!
                                      My dopiero 8 września będziemy świętować czwartą rocznicę. Całkiem blisko!!
                                      Nie mam bladego pojęcia, jaki prezencik lub upominek byłby dobry.
                                      A co do linka, to skoro tak dużo chętnych to może do publicznej wiadomości. Nie ukrywam, że też jestem ciekawa.

                                      • POSZUKIWANY LINK:-)

                                        Podaję linka. A co tam. Może i Wy się zabawicie:-)

                                        Coś na INNY prezent dla współmałżonka: [Zobacz stronę]. Allegro.pl/show_item.php?item=60071321

                                        P. S. Nie to, że nam niemiło ze sobą, ale to taki INNY prezent

                                        • Re: 5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

                                          Propozycji niezbyt wiele, ale niektóre bardzo ciekawe.

                                          A może dasz mężowi na prezent swoje zdjęcia? Jak masz aparat cyfrowy, statyw /można tanio kupić lub pożyczyć/ i chwilkę na zrobienie sobie paru zdjęć, to nie ma problemu. Ewentualnie później coś jeszcze przerobisz i prezent gotowy. Z takiego prezentu mąż napewno będzie zadowolony.

                                          Dodam tylko, że nie chodzi mi o zdjęcia w stylu tych legitymacyjnych, tylko takie np. w super seksi bieliźnie lub bez.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5-ta rocznica ślubu! Jaki prezent dla męża?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general