50-te urodziny

Dziewczyny prosze poradzcie mi co kupic na 50 urodziny ojcu. Moze macie jakies pomysly?? myslam o jakims smiesznym prezencie bardziej.

1 odpowiedzi na pytanie: 50-te urodziny

agat792008-03-13 09:25:14

hmmm, smiesznym??? Pierwsze na mysl przyszlo mi jakies ladne pioro z dlugopisem w komplecie, albo jesli pali, to jakas super zapalniczke, ale jesli ma byc smieszny???? W jakis sensie smieszny?? Cos z jajem- np. gumowa lalka ;-))) czy paczke pampersow dla starych ludzi, bo tez cos takiego slyszalam, ze jakies jaja ktos znajomemu zrobil na 50-tke :-))ale wszystko zalezy od czlowieka. Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: 50-te urodziny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
Mamy Białostoczanki ...zapraszamy :)
[B]Witam [/B] jak sa jakies białostockie mamy to chetnie nawiazemy kontakt ... :) a jesli sa jeszcze takie ktore rodzily prywatnie (w Poliklinice u Arciszewskiego) to prosze o [B]szczegolny kontakt [/B]poniewaz stoje
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Badania naukowe na tutejszym forum - wyjaśnienie
Przez ostatnie 2 tygodnie na tutejszym forum zostały przeprowadzone anonimowe badania których celem było wykrycie anomalii psychologicznych w społeczeństwie. Badania te opierały się głównie na dogmatach NEUROKOGNITYWISTYKI - Interdyscyplinarna Specjalność na
Czytaj dalej