50 twarzy Greya

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 25)
  • Autor
    Wpisy

patussia841

czytałyście ?

goracakawa

Zapraszam na watek POLECAM – Książki – tam o tym było…ja jeszcze nie czytała

marnat

Ja czytam właśnie trzecią część, po angielsku.

chilli

nie czytalam ale ustawilam w kolejce

sloneczko08

czytałam wszystkie części po angielsku. I może z powodu tego całego zamieszania i reklamy – bardzo się rozczarowałam. Takie romansidło – z twistem fabuły – ale to cukierkowe prowadzenie akcji kompletnie mi nie pasuje;) Nastawiałam się bardziej na to, że Christian po prostu ma takie preferencje i książka będzie opowiadać jak można w takiej sytuacji stworzyć szczęśliwy związek. Nie chce spoilerować, więc nie mogę wprost więcej napisać co mnie rozczarowało;)

marnat

Zamieszczone przez Słoneczko08
    czytałam wszystkie części po angielsku. I może z powodu tego całego zamieszania i reklamy – bardzo się rozczarowałam. Takie romansidło – z twistem fabuły – ale to cukierkowe prowadzenie akcji kompletnie mi nie pasuje;) Nastawiałam się bardziej na to, że Christian po prostu ma takie preferencje i książka będzie opowiadać jak można w takiej sytuacji stworzyć szczęśliwy związek. Nie chce spoilerować, więc nie mogę wprost więcej napisać co mnie rozczarowało;)

Już wiemy że będzie happyend 🙂
    a myślałam że może autorka uśmierci Greya albo Anastasię…

No to i ja wyedytuję za Tobą 🙂

sloneczko08

wyedytowałam trochę;P

Ale ogólnie nie macie wrażenia, ze to za idealne – face tyle lat ma swoje preferencje a potem jedna płaczliwa laska się trafia i on się zmienia tak ot? i w ogóle miałam wrażenie, że autorka przedstawia takie preferencje seksualne jako efekty traumatycznych przeżyć. A to trochę zaburzony obraz moim zdaniem;)

marnat

wyedytowałam trochę;P

Ale ogólnie nie macie wrażenia, ze to za idealne – face tyle lat ma swoje preferencje a potem jedna płaczliwa laska się trafia i on się zmienia tak ot? i w ogóle miałam wrażenie, że autorka przedstawia takie preferencje seksualne jako efekty traumatycznych przeżyć. A to trochę zaburzony obraz moim zdaniem;)

No ta książka miała być chyba taka idealna po prostu.
    Idealny facet, idealna kobieta, piękni, młodzi, bogaci.
    Do tego z tle ciągły wątek seksualny.

sloneczko08

po takich reklamie w prasie, internecie telewizji spodziewałam się czegoś bardziej kontrowersyjnego niż kolejny harlequin;)

marnat

po takich reklamie w prasie, internecie telewizji spodziewałam się czegoś bardziej kontrowersyjnego niż kolejny harlequin;)

Ja dostałam w prezencie wszystkie trzy części, więc przeczytałam 🙂
    Tyle do mnie reklamy dotarło.

sloneczko08

ja w wysokich obcasach widziałam artykuł o tym, potem konkurs… a teraz pod każdym traffic’em jest reklama;) Mam wrażenie, że gdzie się nie obejrzę to ta okładka jest;)

marnat

ja w wysokich obcasach widziałam artykuł o tym, potem konkurs… a teraz pod każdym traffic’em jest reklama;) Mam wrażenie, że gdzie się nie obejrzę to ta okładka jest;)

Kupują pierwszą część na prezent Pani w księgarni poinformowała mnie, że nie dała rady przebrnąć przez książkę.
    Że zbyt drastyczne, wulgarne, seksualne.
    To mnie zachęciło żeby przeczytać 🙂 i pod tym kątem się rozczarowałam 🙂

sloneczko08

no dokładnie – jak na tak obrazoburczą książkę to słabe to było 😉 aż wstyd się przyznać, wpadły mi w ręce mocniejsze rzeczy – ale o nich jakoś nikt nie mówi, nie reklamuje…no i nie zarabiają pewnie takich pieniędzy;)

a słyszałyście, że pierwowzorem tej książki było opowiadanie fanfiction do zmierzchu – czyli że christian i Ana to najpierw był Edward i Bella?

marnat

Tak mi się przypomniało, że gdzieś czytałam o ekranizacji książki.
    Jakaś ankieta mi się rzuciła w oczy, kto najlepiej zagra Cristiana, Anastasię czy Panią Robinson.

O, coś znalazłam:

I nawet znalazłam taką stronę fanów

Generalnie ludzie są chyba mocno zachwyceni. Zwłaszcza młode kobiety 😉

moni-ka

przecztałam
    i ciemniejsza strona greya równiez

przereklamowana
    nie wiem o co ten caly szum medialny wokol tego romasidla

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 25)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close