5000

Wiem, wiem, ze wiekszosc z Was ma duzo ponad, zwlaszcza na moje 6 lat pobytu,ale co tam:)
Do zbyt aktywnych nie naleze:)do tego byl okres absencji:)
No i mam juz okragle sumke postow, milych i niemilych, pomocnych i zbednych:)
Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

40 odpowiedzi na pytanie: 5000

  1. Imponująca cyfra :D. Moje 484 wygląda przy niej… nijako hahahhaha :). No ale już troszkę gościsz na Forum – od 2002 roku, wow.

    • U mnie też zbliża się magiczna liczba:D
      Gratuluję rzucenia palenia-forum to zdecydowanie lepszy nałóg;)
      pozdrowionka

      • U mnie też zbliża się magiczna liczba z 5 na przodzie :D. Hahahaha :D.

        • Zamieszczone przez kokunia
          U mnie też zbliża się magiczna liczba:D
          Gratuluję rzucenia palenia-forum to zdecydowanie lepszy nałóg;)
          pozdrowionka

          No i ty o rok krocej na forum;)

          Moj maz stwierdzil ze forum to tez szkodliwe,bo dwa garnki spalone, do tego zwrok slaszy:)

          • Zamieszczone przez nelly21
            No i ty o rok krocej na forum;)

            Moj maz stwierdzil ze forum to tez szkodliwe,bo dwa garnki spalone, do tego zwrok slaszy:)

            Ja ostatnio też coraz wiecej spędzam czasu na forum wciągneło mnie strasznie 😉
            Dobrze że mam niewiele pracy ostatnio, w domu nie mam neta 😉

            • ja cieeeeee – no to gratulejszyn 🙂

              • Zamieszczone przez agasia75
                Ja ostatnio też coraz wiecej spędzam czasu na forum wciągneło mnie strasznie 😉
                Dobrze że mam niewiele pracy ostatnio, w domu nie mam neta 😉

                Dobrze ze szefa masz laskawego:)

                • Zamieszczone przez nelly21
                  Dobrze ze szefa masz laskawego:)

                  on nic nie wie 😉

                  • nelly a przy zmianie oprogramowania nie obcieli ci conieco? 😉

                    • Zamieszczone przez nadii
                      U mnie też zbliża się magiczna liczba z 5 na przodzie :D. Hahahaha :D.

                      Też fajny wynik:p

                      • Zamieszczone przez nelly21
                        No i ty o rok krocej na forum;)

                        Moj maz stwierdzil ze forum to tez szkodliwe,bo dwa garnki spalone, do tego zwrok slaszy:)

                        Mój już chyba pogodził się z moim nałogiem;)

                        • Zamieszczone przez agasia75
                          on nic nie wie 😉

                          A ja właśnie miałam napisać, że masz bardzo wyrozumiałego szefa:p:p;)

                            • gratulacje 😀 ja mam troche mniej – powiem Wam ze od kiedy forum sie zmieniło mniej siedzę:D i dziecko rosnie i czasu coraz mniej 😀

                              • Zamieszczone przez nelly21

                                Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

                                Pochwalam taki nałóg!!! 😀

                                • Zamieszczone przez kokunia
                                  Mój już chyba pogodził się z moim nałogiem;)

                                  Mój mi dokucza jak za długo siedzę. Ale już go rozgryzłam hihihihi. On to robi celowo, cobym kompa zwolniła, bo przecież musi pooglądać samochody w komisach, telefony komórkowe tudzież pogiercować hahahah. Taki spryciarz z niego :D.

                                  • Zamieszczone przez nadii
                                    Mój mi dokucza jak za długo siedzę. Ale już go rozgryzłam hihihihi. On to robi celowo, cobym kompa zwolniła, bo przecież musi pooglądać samochody w komisach, telefony komórkowe tudzież pogiercować hahahah. Taki spryciarz z niego :D.

                                    Czy my nie mamy tego samego męża?? 😉

                                    • moj stroni od kompa

                                      • Zamieszczone przez marchewkowa
                                        Czy my nie mamy tego samego męża?? 😉

                                        O kurcze :eek:. A mówił mi, że jest tylko mój!!!!

                                        • Zamieszczone przez nelly21
                                          Wiem, wiem, ze wiekszosc z Was ma duzo ponad, zwlaszcza na moje 6 lat pobytu,ale co tam:)
                                          Do zbyt aktywnych nie naleze:)do tego byl okres absencji:)
                                          No i mam juz okragle sumke postow, milych i niemilych, pomocnych i zbednych:)
                                          Hmm, palenie zucilam,ale co do forum to temu nałogowi pozostane wierna:)

                                          fajna cyferka:)….ciekawe ila ja bym teraz miała, gdyby nie zgubione konto przy przeprowadzce:(

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 5000

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general