6,900kg u 9 miesieczniaka???

Moj corcia wazy 6,9kg a skonczyla juz 9 miesiecy.Waga urodzeniowa to 2,900.Ze wzgledu na przewlekle zaparcia dieta jej jest skapa.Je obiadki ze sloiczkow,danonki,parowki cielece,chleb z maslem bo bardzol lubi,jablko lub inny owoc typu brzoskwinia,pije mleko nan i zwykla herbatke.czasem podaje zoltko,Czasem wydaje mi sie ze jest niedojedzona.Lekarz zakazal dawac bananow,gotowanej marchwi,ryzu…Dorocia jest drobna ale dluga jak na swoj wiek.W przeciagu 2 miesiecy przytyla mi ok pol kilograma.Co wy o tym sadzicie???
Dorocia 24.10.2006 i Paulina

5 odpowiedzi na pytanie: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

kra Dodane ponad rok temu,

Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

JAk dla mnie, to nie jest źle. Mój MArcelek w tym wieku ważył 7 kg, wiec porównywalnie. A jeśli chodzi o przyrost wagi, to mając pół roku ważył 6600, czyli przez 3 miesiące przybyło mu 400 gram, a mając rok i 2 miesiące ważył 7400, czyli w ciągu 5 miesięcy przytył pół kilo. Ale on to skrajny przykład niejadka 🙁

Kra+Marcel+Wiktor

morena Dodane ponad rok temu,

może dosypuj do mleka kleiku? Skoro nie możecie ryżowego, to może kukurydziany?

Asia, Hania VII 2005, Michał III 2007

karolina81 Dodane ponad rok temu,

Moj synek wazy 6 kg a ma 3 i poł miesiaca (waga urodzeniowa 2880 g ), nie wyobrazam sobie Twojej corci, musi byc strasznie drobniutka.

Dodane ponad rok temu,

Moja ma 7 m-cy i waży 8 kg. Waga urodzeniowa 3430. Jej główne pożywienie to mleko z piersi… Obiady staram się dawać ok. południa, czasem zje jakiś owoc, chleb z masłem. Niestety z butelki nie pije nic…
Wydaje mi się, że waga Twojej córeczki całkiem przyzwoita :-), a co lekarz mówi?

edysia Dodane ponad rok temu,

Nie martw się, dawaj jej kaszki do jedzenia lub sama gotuj kasze manne z masełkiem na mleku modyfikowanym, tym ja podkarmisz. Nie pamietam dokładnie ile wazyła moja córcia w tym wieku ale tez była chudziutka na rok jak dobrze pamiętam wazyła 9800 🙂

Edysia & Natalka 2l 11m

Znasz odpowiedź na pytanie: 6,900kg u 9 miesieczniaka????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
Irlandia
Czy są tu mamy z Irlandii. ja juz od tygodnia tu siedze niby na stale ale coś mam bardzo mieszane uczucia. Piszcie prosze o swoich doświadczeniach i odczuciach w tym
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Do użytkowniczek Nikonów
Mąż mi kupił i klnę jak szewc. Mam dość. Tępa jestem albo ki pieron. Nie umiem robić nim zdjęć. Tzn.w aparacie są super, ale po zgraniu wydają mi się za
Czytaj dalej