6 dc już płodny, więc kiedy owulacja??

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy

porky

Mój wykresik FF dzisiaj pokazał mi, że od wczoraj (czyli od 6 dc) mam dni płodne. A z tego co wyczytałam na tym forum wynika, iż powinno się przytulać przed owulacją. mam więc pytanie- kiedy w moim przypadku?? Bo jak FF wskaże owulację, juz chyba będzie po fakcie.

basiczek

Re: 6 dc już płodny, więc kiedy owulacja??

Witaj 🙂

Wiesz nie znam się na wykresikach ale może FF się myli ?
    6dc i już płodny….wydaje mi się to podejrzane a czy @ Ci się już skończyła?

Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

basiczek+Filipek 4 latka+przyszła fasolka (2 cykl starań)

mkkafe

a moze podaj link do Twojego FF. Ja w tym miesiacu mialam troche skaczace tempki i ykres tez zaznaczyl mi owu a potem sie wycofal i zaznaczyl ponownie w 17 dc. To tylko program ktory zaznacza dzien owu kiedy wystepuja trzy dni z temperatura wyzsza niz tempki z okresu przed owu. Pewnie jeszcze wszystko sie zmieni.

Monika (3 cykl)

bramka

Jesli wykres pokazal ci dni plodne a nie pokazal owulacji to znaczy, ze dni plodne okreslil jedynie na podstawie sluzu, wiec byc moze mylnie interpretujesz swoj sluz? TO malo prawdopodobne aby dzien 6 cyklu byl plodny.

Bramka

ami7

Porky, ja słyszałam, że przy bardzo krótkich cyklach dni płodne mogą się zaczynać nawet w ostatnim dniu @… ale nie bardzo wiem jak jest u Ciebie, jak długi masz cykl?… gdyby udało Ci się pokazać nam swój wykresik pewno było by nam łatwiej. W każdym razie wykres FF pokazuje owu po trzech wyższych temperaturach i wtedy rzeczywiście jest już za późno… trzeba się bowiem przytulać przed, a nie po ow. Mam jednak nadzieję, że trafisz dobrze w te dni…. pozdarwiam cieplutko…

ami7
    mój wykresik

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close