6-latek w przedszkolu

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #115608

  olusia

  Nie znalazłam podobnego tematu, więc pozwoliłam sobie założyć 🙂

  Są mamy, które nie posłały swoich sześciolatków do szkoły?

  Patryk został w przedszkolu. Jakoś nie widziałam sensu posyłania go wcześniej do szkoły. Z zeszłorocznej grupy tylko kilka dzieciaków poszło do 1 klasy. Reszta została w przedszkolu.

  Patryk dziś nawet nie miał czasu pożegnać się z mamą :Foch: od razu pobiegł do kolegów.

  #5359825

  jusstyna

  Kacper też został w przedszkolu.Nastąpiły małe zmiany bo jest w innej grupie gdzie są same szesciolatki i pani też jest inna ale wracał z uśmiechem na twarzy więc chyba jest ok.  #5359826

  olusia

  Patryk też ma nową grupę, same 6latki. Jest kilka nowych osób. Patryk z pierwszego dnia zadowolony 🙂

  #5359827

  antosiamama

  Mój Antoś też został w przedszkolu, z jego grupy tylko trójka poszła do szkoły. W przeciwieństwie do zeszłego roku w tym roku nie ma porannych awantur przed wyjściem z domu :Hyhy:
  W poniedziałek zrobił mi tylko jedno zastrzeżenie „ja nie chcę chodzić na basen z przedszkola”, czemu się wcale nie dziwimy.
  Panie mają te same, salka ta sama, szafka w szatni również. Doszła czwórka nowych dzieciaków, które zostały szybko otoczone opieką „starych” dzieci :Hura!: Ogólnie jest ok :Kciuki:

  #5359828

  kalina-kot

  Moim zdaniem matki nie powinny puszczać dzieci wcześniej do 1 klasy zanim nie będzie to obowiązkowe. Starsze dziecko łatwiej poradzi sobie z programem wychowawczym.

  #5359829

  olusia

  Patryk w mojej ocenie nie był gotowy, żeby pójść do szkoły. W tym roku w przedszkolu bardzo dobrze sobie radzi, jest pewniejszy siebie, szybciej zawiera nowe znajomości.
  W zeszłym roku to była masakra. Płacz i bunt.  #5359830

  betrisa

  mój krystian też nie poszedł do pierwszej klasy ale on to w ogóle nie byłoby opcji. Powinien chyba być w grupie 5 latków bo z nimi widzę,że się lepiej dogaduje. Jest w 6 latkach. W sumie on z końca roku i w jego przypadku to bardzo widać.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close