6 marzec- to mój termin

Ciekawa jestem czy któraś z Was spodziewa sie dzidziusia w marcu.A może jestem narazie sama?

9 odpowiedzi na pytanie: 6 marzec- to mój termin

aga1971 Dodane ponad rok temu,

Re: 6 marzec- to mój termin

Cześć Monisp. Nie jesteś sama, jest nas caaaałe mnóstwo. Przejrzyj sobie formu, a w szczególności wątki marcowe. Witamy wśród marcóweczek. Agnieszka G. (01.03.04)

ika Dodane ponad rok temu,

O tak jest już nas całkiem sporo Witaj wsród nas. Miło, ze jest nas coraz więcej. Nasz kącik rozrósł się już do niesamowitych wielkości
pozdrawiam Twoje maleństwo i Ciebie

ika z małym słoneczkiem marcowym

sabatka Dodane ponad rok temu,

cześć monisp!!!
ja mam termin na 03.03.2004, ale według moich obliczeń istnieje duże prawdopodobieństwo, że urodzę jeszcze w lutym (tak mi się wydaję). Zarejestrowałam się na formum dopiero wczorej – czyli tak jak ty. Szukaj forum o nazwie MARCÓWECZKI (w sieprniu). Jest nas naprawdę sporo.
pozdrów swojego dzidziusia
basia z robaczkiem

akacja Dodane ponad rok temu,

Czesc, ja mam termin 8.03.2004 więc bliziutko Twojego. Z tego co się zorientowałam, to nas Marcówek jest całkiem sporo:)
Pozdrawiam
Alicja i MAleństwo

dosia Dodane ponad rok temu,

cześć
faktycznie coraz więcej nas marcówek
ja mam termin na 18.03.2004

pozdrawiam
doska

magdzik Dodane ponad rok temu,

Grupa marcóweczek już się tworzy, napewno przyjma Ciebie do swego milutkiego grona!!!

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

melanie Dodane ponad rok temu,

Monis jest nasz duuuuuza gromadka zajrzyj na marcowecki (w sierpniu) cz. II – jest tam lista marcowych ciezaroweczek 🙂 Dopisze cie do naszego posciku – wiaj i rozgosc sie 🙂
Gratulacje z okazji fasoleczki ;-))

Melanie i kruszynka (19 marca)

eris Dodane ponad rok temu,

cześc
6 marca to też mój termin tzn ja sie urodziałm tego dnia. Ryby to całkiem niezły znak:)

Marta i Mateuszek (26.X.2003)

martinelka Dodane ponad rok temu,

Witaj w gronie!
Mój termin mniej wiecej 2-8 marzec….. może też będzie 6 🙂
Cieszę się, że nie tylko ja będę się męczyć w tym marcowym tygodniu sama 😉
Pozdrawiam,

martuś

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 marzec- to mój termin?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
krwotok
Mam pytanie- czy któraś z was dostała krwotoku po porodzie? Chciałbym pogadać na ten temat. Gosia i Artek (17.05.2002r.)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pomożcie z interpretacją USG
Pomóżcie z interpretacja USG : GS=5mm= 4tyg 6dni To nawet zgodne z moimi obliczeniami, ale powiedzcie czy to normalne, ze widac tylko pecherzyk, a nie widac jeszcze maleństwa. Prosze pomozcie, natepne
Czytaj dalej