6 miesiąc-dziwne rzeczy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

rita25

Dochodzi końcówka 6 miesiąca , a mnie od paru dni tak bolą sutki ,że nie mogę znieść na ciele nawet koszuli nocnej.To chyba trochę późno jak na ponowny rozrost cycochów.I tak sporo się już rozepchały , z b na e.Tylko , że nie bolą mnie same piersi , a sutki właśnie. A może to zbiera sie siara?
    Jakby tego było mało zaczął twardnieć mi brzuszek i znowu trochę pobolewa.Byłam dziś u lekarza, na temat piersi nic mi nie powiedział, zalecił jednak szpital głównie z powodu brzucha i powiększających się żylaków wargi sromowej.Tak więc jutro idę na jakieś 4, 5 dni na badania i obserwację.
    Pozdrawiam Wszystkie brzuchate !!!
    rita25(14.07.2003)

Anonim

Re: 6 miesiąc-dziwne rzeczy

Witaj!
    Mam to samo z prawą brodawką, czuję tak jak bym miała w środku bolący rdzeń… Uciązliwe to, niestety, pewnie poznajemy kolejne uroki ciąży.
    Pozdrawiam i nic się nie martw szpitalem, na pewno wszystko będzie dobrze!

dzoana i maleństwo (29.07)

magdzik

Jestem młodsza stażem, a mnie juz okropnie swędzą piersi. Brodawki zaś odczuwam jakby ktoś je szczypał lub kłuł od środka. Wczoraj dodatkowo zauważyłam inny kolor piersi – byłu czerwone, jakby całe podeszły krwią. Pomaga mi nawilżanie ich preparatami do piersi i jakoś te przykre objawy ustępują na tyle, że mogę udac się na nocny spoczynek.

Pozdrawiamy,

Magda, Rafał i chyba Albercik (7.09.03)

Anonim

Ja za to nie mam ani bóli sutków, ani piersi i to mnie w sumie dziwi. Zaraz pojawia się obawa o karmienie.
    Ja boli źle , jak nie boli też źle. Tym ciężarówkom trudno dogodzić

Pozdrawiam
    Ewa [10.07.2003]

efik

sutki bolą mnie od bardzooo dawna.. i porobiły mi sie na cycuchach rozstępy… brzydkie choć smarowane i bardzo mnie to martwi, a na ból pytałąm lekarzy (obu) nie da sie nic poradzić, choć na mnie troszkę działa rozgrzewająca moc suszarki do włosów skierowana pod bluzkę

pozdrawiam efik z maluchem co ponoć będzie Stefek 21.07

bestia

trzymaj się i napisz jak wrócisz.
    pozdrawiam
    Anetta i Sonia lub Arno (20.07.2003)

kredka

Mnie piersi ani sutki nie bolą (27 tydz.) ale moja siostre bolaly i wlasnie wtedy pojawila sie siara. Na pewno nie jest to niepokojace. Trzymaj sie w szpitalu, pozdr. kredka

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close