6 tygodni

Kochani, jak często jedzą Wasze 6 tygodniowe pociechy?

Monika

3 odpowiedzi na pytanie: 6 tygodni

monia26 Dodane ponad rok temu,

Re: 6 tygodni

Ja moge powiedziec ile jadla moja 6 tygodniowa coreczka – NIe jadla prawie w ogole, bylam w szoku, wszystko co jadla to dzieki temu ze jej wciskalam..a jak czesto co 3 godziny.

Laurunia 21.06.2004

magdzik22 Dodane ponad rok temu,

Marta w tym wieku miala juz swoje indianskie imie “Wiszaca u cyca”. W dzien chciala jesc co chwila, wszedzie i natychmiast – w nocy za to spala i sama musialam ja o 3 budzic, zeby raczyla przez 5 minut pociagnac.

Teraz ma pol roku i dalej lubi jesc – na szczescie nieco rzadziej. Za to w nocy obowiazkowe sa minimum trzy pobudki – ale to moze wina centralnego ogrzewania – suche powietrze sprawia, ze chce sie jej pic.

Magda & Marcia 07.09.04

mirabelka79 Dodane ponad rok temu,

moja Gosia w tym wieku wisiala u cyca non stop….

Ala i Małgosia (16.12.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 tygodni?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
PRZYSZŁA MATKA I JEJ PIERWSZE DZIECKO ;-)
Witajcie! Jeśli któraś z Was ma troszkę wolnego czasu i zechciałaby ze mna pomailować, to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna! Wczoraj dowiedziałam się, ze jestem w 5 tygodniu, nie wiem nic,
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Spanie w nocy
Mojemu Kochanemu Syneczkowi zamieniła się noc z dniem. W dzień pięknie śpi a w nocy jest aktywny. Moze znacie sposób na zmianę jego przyzwyczajenia. Bardzo Was proszę o rady. Pozdrawiam, Monika
Czytaj dalej