6 urodziny bliźniaczek – jaki prezent?

Dziewczyny może doradzicie nam – jaki prezent urodzinowy mogłaby zanieść rówieśniczka na imprezę urodzinkową do sióstr bliźniaczek które kończą 6 latek?
Co można by im dać i czy powinny być to dwie takie same rzeczy np o innych detalach, czy całkiem różne prezenty?
Całkowicie nie znam się na bliźniakach :))))
I na 6-latkach też! 🙂
A może jeden wspólny???

Agata i Ania (7.09.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: 6 urodziny bliźniaczek – jaki prezent?

basik77 Dodane ponad rok temu,

Re: 6 urodziny bliźniaczek – jaki prezent?

Ja uważam, że prezenty mogą być 2 oddzielne i tak samo 1 wspólny. Bo można kupić np. jakieś fajne torebki w różnych kolorach, albo kosmetyczki z dziecięcymi kolorowymi kosmetykami (dziewczynki takie rzeczy lubią), może książkę z baśniami, gry, kolorowy album… sklepy są pełne a wszystko zależy od kwoty jaką chce się przeznaczyć na prezent.

Basia i Mateusz (11.02.2005)

porky Dodane ponad rok temu,

wielki zbiór baśni ( najlepiej dwa różne)

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

natinha Dodane ponad rok temu,

raczej 2 prezenty … Patryk dostał ostatnio ” Ilustrowaną Encyklopedię dla dzieci ” i ” Ciekawe dlaczego mydło sie pieni ” ( są też inne z tej serii) ….bardzo fajne książki, ładnie wydane

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 urodziny bliźniaczek – jaki prezent??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Mało siusia?
Oli jest aktualnie chory - zapalenie gornych drog oddechowych. Nie ma temperatury, nie pije tez zbyt duzo, mimo ze powinien. Zauwazylam ze od paru dni (nawet chyba jeszcze przed choroba)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Potrzebuję Waszej diagnozy
Od 3 dni opóźnia mi się okres. Dotąd mialam jak w zegarku.Do tego odczuwam od kilku dni bóle podbrzusza jak przed miesiączką. Dodam, że nigdy dotąd przed miesiączką nie miałam
Czytaj dalej