6 XII – “Wielka wędrówka” – premiera dla dzieci

Akademia Promocji Filmu serdecznie zaprasza na premierowy pokaz filmu animowanego “Wielka Wędrówka” dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Impreza odbędzie się 6 grudnia 2006 roku o godz. 18.00 w warszawskim kinie Muranów. Na najmłodszych widzów czekać będą aktorzy – Wojciech Malajkat i Olaf Lubaszenko, reżyser rysujący postacie z ekranu, a także “łaciate niespodzianki”, konkursy i mnóstwo innych atrakcji. Film inauguruje ekologiczna akcję edukacyjną dla maluchów. Ilość biletów w sprzedaży jest ograniczona. Kto nie zdąży na pokaz premierowy, niech pilnie śledzi naszych bohaterów. Na pewno ich znajdziecie!

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami,

Akademia Promocji Filmu
[email]academy@academy.pl[/email]

1 odpowiedzi na pytanie: 6 XII – “Wielka wędrówka” – premiera dla dzieci

erica Dodane ponad rok temu,

Re: 6 XII – “Wielka wędrówka” – premiera dla dzieci

O RANY, A JA ZROZUMIAŁAM TO DOSŁOWNEI, CZYLI wIELKA WĘDRÓWKA PREMIERA:))))) I jeszcze się dziwiłam, że dla dzieci, no bo co premeir ma wspólnego z dziećmi:))) Ale jestem głupia:)))

Dawcio 15.10.04

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 XII – “Wielka wędrówka” – premiera dla dzieci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Pomóżcie !
Moja niespełna 3 miesięczna córczeka od soboty pokasłuje, miała takie suchy szczekający kaszel, z drugiego pokoju to brzmiało tak jakby szczekal mały szczeniaczek, kaszlała przy piersi, przez sen -
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Mikołaj w domu na zamówienie
chcemy zamówic asi w tym roku mikołaja do domu. Macie jakies doswiadczenia? Uprzedzic ją ze bedzie miala gościa, mowic kto to przyjdzie? Czy tak z zaskoczenia? Jak ją znam speszy się na maksa ale
Czytaj dalej