60-cio lecie slubu- co kupic??

Pomozcie dziewczeta!!! Moi dziadkowie maja za 2 tyg. rocznice slubu. Juz 60 lat sa razem!!! I mam dylemat- nie mam pojecia, co moglibysmy im sprezentowac z tej okazji!! Moi dziadkowie sa na etapie, ze nic nie potrzebuja, i cokolwiek nie dostana, to oddaja prezenty, bo nie maja miejsca na bunkrowanie. Ostatnio dostali na urodziny od wujka espresso- kazali mu zabrac spowrotem, powoli zaczynaja dzielic ze wszystkimi swoim dobytkiem, ktory im nie potrzebny. Myslalam zrobic im prezent w formie takiej grawerki w szkle ich fotografi, ktora stoi na takim podswietlonym podescie. Ale jak znam zycie, dziadki powiedza, ze po co takie wydatki, postawia sobie kolejne “cos” na szafie i bedzzie stalo i sie kurzylo!!Wymyslilam tez, ze kupie kazdemu z nich po najwiekszej paczce “Geriavit pharmaton”, do tego kwiaty, i bedzie pozyteczny prezent. Dzis wymyslilam, ze moze kupie im taki kosz prezentowy, z kawa, slodyczami, witaminami, roznymi ziolowymi lekami. Co wy na to?? myslicie, ze to dobry bylby prezent? A moze macie inne pomysly dla mnie?? Podpowiedzcie!!! Prosze :-)))

12 odpowiedzi na pytanie: 60-cio lecie slubu- co kupic??

  1. Zamieszczone przez agat79
    Pomozcie dziewczeta!!! Moi dziadkowie maja za 2 tyg. rocznice slubu. Juz 60 lat sa razem!!! I mam dylemat- nie mam pojecia, co moglibysmy im sprezentowac z tej okazji!! Moi dziadkowie sa na etapie, ze nic nie potrzebuja, i cokolwiek nie dostana, to oddaja prezenty, bo nie maja miejsca na bunkrowanie. Ostatnio dostali na urodziny od wujka espresso- kazali mu zabrac spowrotem, powoli zaczynaja dzielic ze wszystkimi swoim dobytkiem, ktory im nie potrzebny. Myslalam zrobic im prezent w formie takiej grawerki w szkle ich fotografi, ktora stoi na takim podswietlonym podescie. Ale jak znam zycie, dziadki powiedza, ze po co takie wydatki, postawia sobie kolejne “cos” na szafie i bedzzie stalo i sie kurzylo!!Wymyslilam tez, ze kupie kazdemu z nich po najwiekszej paczce “Geriavit pharmaton”, do tego kwiaty, i bedzie pozyteczny prezent. Dzis wymyslilam, ze moze kupie im taki kosz prezentowy, z kawa, slodyczami, witaminami, roznymi ziolowymi lekami. Co wy na to?? myslicie, ze to dobry bylby prezent? A moze macie inne pomysly dla mnie?? Podpowiedzcie!!! Prosze :-)))

    ja bym zamowila jakis kalendarz scienny ze zdjeciami czlonków rodziny. moj tata dostal taki na gwiazdke – wisi u niego w gabinecie i wszystkim sie chwali wnuczka 🙂

    • Wiedziałam, ze już coś podobnego kiedyś czytałam 🙂
      wklejam, może sie przyda

      • dzieki dziewczyny, tylko kurcze moi dziadkowie sa takimi z rzedu praktycznych, i nie wiem, czy byliby do konca zadowoleni, bo wg. nich “niepotrzebnie obciazenie czyjejs kieszeni”. Tacy juz oni sa i koniec, nie chcac robic nikomu problemu, robia wszystkim 🙂

        • a może zamów w kwiaciarni kosz z 60 kwiatami.
          Moja Babcia ostatnio dostała na 77 urodziny kosz z 77 róż i była zachwycona, tylko że ona generalnie uwielbia kwiaty a nie wiem jak Twoi Dziadkowie

          • Zamieszczone przez ivoonna
            a może zamów w kwiaciarni kosz z 60 kwiatami.
            Moja Babcia ostatnio dostała na 77 urodziny kosz z 77 róż i była zachwycona, tylko że ona generalnie uwielbia kwiaty a nie wiem jak Twoi Dziadkowie

            to samo mi przyszło na myśl, niedawno moja ciocia miała 75 lat i dostała 75 róż a myślę, że ona też z takich jak Twoi dziadkowie 🙂 Z tego co pamiętam to nawet sama zasugerowała, że chciałaby tylko kwiaty, tylko nie spodziawała się, że to bedzie aż 75 róż 🙂 Myślę, że to taki niewymyślny prezent ale skoro już wszystko mają to powinno być ok.

            • Zamieszczone przez agat79
              Pomozcie dziewczeta!!! Moi dziadkowie maja za 2 tyg. rocznice slubu. Juz 60 lat sa razem!!! I mam dylemat- nie mam pojecia, co moglibysmy im sprezentowac z tej okazji!! Moi dziadkowie sa na etapie, ze nic nie potrzebuja, i cokolwiek nie dostana, to oddaja prezenty, bo nie maja miejsca na bunkrowanie. Ostatnio dostali na urodziny od wujka espresso- kazali mu zabrac spowrotem, powoli zaczynaja dzielic ze wszystkimi swoim dobytkiem, ktory im nie potrzebny. Myslalam zrobic im prezent w formie takiej grawerki w szkle ich fotografi, ktora stoi na takim podswietlonym podescie. Ale jak znam zycie, dziadki powiedza, ze po co takie wydatki, postawia sobie kolejne “cos” na szafie i bedzzie stalo i sie kurzylo!!Wymyslilam tez, ze kupie kazdemu z nich po najwiekszej paczce “Geriavit pharmaton”, do tego kwiaty, i bedzie pozyteczny prezent. Dzis wymyslilam, ze moze kupie im taki kosz prezentowy, z kawa, slodyczami, witaminami, roznymi ziolowymi lekami. Co wy na to?? myslicie, ze to dobry bylby prezent? A moze macie inne pomysly dla mnie?? Podpowiedzcie!!! Prosze :-)))

              Pomysł super, ale ja bym taki kosz zrobiła sama, tzn. sama bym wybrała zawartość i po prostu zapakowała w wielki kosz:)

              • Jak dzietkowie z poboznych to zamowcie za nich Masze w Kosciolku – i ten pomysl z rozami mi sie bardzo podoba i ten pomysl ze srobieniem samemu kosza z kawa i jakimis smakolykami jest fajny!

                • o jeszcze mona wziąść dyży arkusz brystolu i narysować drzewo rodowe, ich na dole jako para i poszczególne gałązki ze zdjęciami potomstwa, daty urodzenia, miejesce zamieszkania, wnuczęsta (a pewnei i prawnuczęta przy taks zacownej roczniucy) potem to ładnie oprawić, nawet nie w antyramę*samą ale w ładną jakąś tam ozdobną*ramę….

                  i ten rysunek drzewa to nie musi być jakiś hiper realistyczny, każdy drzewko chyba narysuje…

                  jeśli znacie przodkow to drzewku można korzenie dorobić*i dopisać przdków tych dziadków.

                  z takim prezentem masz przynajmniej pewność że nieoddadzą komuś, conajwyżej ktoś ozdiedziczy i będzie dopisywał kolejne pokolenia….

                  .. sczerze pisząc za mną chodzi od lat stworzenie takiej grafiki i powieszenie u mnie w domu… mam już*rozeznanie przodków i wkomputerze na powpisywane

                  • Kurcze, na takie “drzewo”, to juz za pozno, ja nie jestem zbytnio uzdolniona, musialabym zamowic. Moj dziadek z rodziny szlacheckiej, sam napisal sage rodzinna i ma takie drzewa, wiec mysle, ze w rachube by wchodzilo cos ze zdjeciami, zartem, bo takich powaznych “drzew” ma pelno ;-))) Msza w kosciele raczej odpada, a wielki bukiet dostana z pewnaoscia od swoich dzieci- moich rodzicow. Chyba pozostane przy tym koszu- troche witamin, dorzuce jakies fajne “exkluzywne” rzeczy spozywcze- i oczywisce bukiet kwiatow swoja droga- tylko niekoniecznie taaaaki duzy :-)))

                    • no to nie rysujes zdrezwa bierzesz i robisz jak wykres tylko byle by zdjęcia od rodziny dostać.. a ja k dziadek z rodziny szlacheckiej to herb wrzucić??? no włśnie a może znależć herb i wydrukować i w ramki??? amoże niech jakieś dziecko narysuje drzewo a Wy dopiszcie imoina potomstwa??? nawet bez zdjęć.. właśnie było by takie żartem ajak dziedek ma zainteresowanie histirią roidzinną*to będzie dumny że ktoś poza nim s^ę*tym interesuje i będzie szczęśliwy…

                      ja bym do tego kosza dodałą choćby takie małę drzewo prze prawnuczęta swtoerzone, (prawnuczkę*tę*starszą), nawet w małej ramce, wiesz jak ktoś już wszystko ma i zaczyna wręcz rozdawać zgromadzone dobra to taka rzecz recznie zrobiona raduje najbardziej (ja naświęta np. zorganizowaąłm takl*że kupiłąm drewniane husteczniki i Jagoda je pomalowała, wiesz jaki to był miły prezent dla mjej babci czyli prababci???)

                      • Zamieszczone przez agat79
                        dzieki dziewczyny, tylko kurcze moi dziadkowie sa takimi z rzedu praktycznych, i nie wiem, czy byliby do konca zadowoleni, bo wg. nich “niepotrzebnie obciazenie czyjejs kieszeni”. Tacy juz oni sa i koniec, nie chcac robic nikomu problemu, robia wszystkim 🙂

                        A może obraz? Replika zdjęcia ślubnego, lub wszystkie wnuczęta.

                        • Bilety do teatru (oczywiście jak nie muszą daleko jechać…)?

                          Znasz odpowiedź na pytanie: 60-cio lecie slubu- co kupic??

                          Dodaj komentarz

                          Angina u dwulatka

                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                          Czytaj dalej →

                          Mozarella w ciąży

                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                          Czytaj dalej →

                          Ile kosztuje żłobek?

                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                          Czytaj dalej →

                          Dziewczyny po cc – dreny

                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                          Czytaj dalej →

                          Meskie imie miedzynarodowe.

                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                          Czytaj dalej →

                          Wielotorbielowatość nerek

                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                          Czytaj dalej →

                          Ruchome kolano

                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                          Czytaj dalej →
                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                          Logo
                          Enable registration in settings - general