60 rocznica slubu

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy

nelly

jaki prezent dla dziadkow?
    Taka piekna rocznica…
    chcialam dac im blogoslawienstwo od Papieza, ale nie wiem czy uda mi sie zalatwic.
    Myslalam o ich portrecie,ale nie jestem przekonana….
    Pomozcie!

telimena

Może album ze zdjęciami – historią rodziny – zrobiony na książkę. Stare zdjęcia można by poddać retuszowi…

ewike

Drzewo genealogiczne ze zdjęciami, fotoksiazka + wiersz o nich, jest strona na której można przygotować artykuł o jubilatach dodać zdjecie całość w formie gazety papierowej bądź w ramce drukują Ci i przysyłają

eiffla

Ale cudna rocznica… Gratuluję i zazdroszczę obecności na takiej imprezie. Napewno będzie wzruszająco 🙂
    A prezent? Moze faktycznie zdjęcia młodych dziadków, ich dzieci, wnuków prawnuków w postaci drzewa genealogicznego.

fasolada

wiesz, to zalezy od dziadkow. moi np. nie sa zupelnie sentymenatalni i album etc poszlo by w kat… zdecydowanie ucielby ich znacznie bardziej praktyczny prezent. Ty ich znasz najlepiej…

eiffla

albo fundnąć im jakiś wyjazd lub weekend w SPA 😀

mmj

Zamieszczone przez telimena
    Może album ze zdjęciami – historią rodziny – zrobiony na książkę. Stare zdjęcia można by poddać retuszowi…

Zamieszczone przez ewike
    Drzewo genealogiczne ze zdjęciami, fotoksiazka + wiersz o nich, jest strona na której można przygotować artykuł o jubilatach dodać zdjecie całość w formie gazety papierowej bądź w ramce drukują Ci i przysyłają

telimena, ewike, podobają mi się Wasze pomysły, więc się podpiszę 🙂

juja

Dziadkowie mojego m. na 60ta rocznice dostali mase przydatnych rzeczy , typu nowy odkurzacz, ogolnie sporo AGD , ale chyba najbardziej podobal im sie obraz, ich portet..

nelly

impreza juz jutro:)
    A wiec stanelo na: zamowilismy im gazete z gazetomania.pl artykul dopasowalam calkowicie do nich, a drugi wzielam taki z gotowcow.
    Razem z meza kuzynami kupilismy im wygodne meble na balkon by mogli sobie posiedziec, bo wiemy ze lubia a nie maja nic wygodnego.
    Do tego przesiedzielismy kilka wieczorow by zrobic prezentacje zdjec z opisami, a w ramce dostana drzewo genealogiczne.
    Oprocz tego maszynke do mielenia miesa, bo babcia bardzo chciala:)

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close