Forum: Oddam

68-74 chłopiec

Oddam kilkanaście sztuk ciuszków w rozmiarze 68-74. Spodnie, bluzki, body, pajace..
Rzeczy idealne do biegania po domu 😉 znaczy się w stanie dobrym ze śladami używania 🙂

Stałej forumce, za koszt wysyłki.

11 odpowiedzi na pytanie: 68-74 chłopiec

mariola0412 Dodane ponad rok temu,

ja chtnie wezme pajace na 74 bo potrzebujemy do spania body tez moge przygarnac 🙂

tosia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mariola0412:ja chtnie wezme pajace na 74 bo potrzebujemy do spania body tez moge przygarnac 🙂

Nic nie rozdzielam 🙂 także bierzesz wszystko 😉 mam jeszcze fajne kapcie ładnie trzymającej stópkę – jutro zmierzę wkładkę, to powiesz czy też chcesz 🙂

Teraz spojrzałam, że ty córcię masz… To mam jeszcze buciki fajne w różo- fioletach 🙂 A typowo męskie ciuszki wyjmę 😉

Ok?

neska1402 Dodane ponad rok temu,

Tosia a nie masz tak na 74-80 chłopięcych jakis rzcezy takich jesienno/zimowych?? jakis kombinezon, cieplejsze bluzy? spodnie itp??
Właśnie jestem w trakcie kompletowania małemu ubrań na jesień /zimę a na wydanie fortuny w sklepie mnie nie stać niestety :Wstyd:

Zamieszczone przez Neska1402:Tosia a nie masz tak na 74-80 chłopięcych jakis rzcezy takich jesienno/zimowych?? jakis kombinezon, cieplejsze bluzy? spodnie itp??
Właśnie jestem w trakcie kompletowania małemu ubrań na jesień /zimę a na wydanie fortuny w sklepie mnie nie stać niestety :Wstyd:

80-86 to jeszcze mój synuś nosi..
Poszukam i jak znajdę coś, to dam znać 🙂

Zamieszczone przez Tosia…:80-86 to jeszcze mój synuś nosi..
Poszukam i jak znajdę coś, to dam znać 🙂

Aaaaa to przepraszam, nie wiedziałam 🙂
A ile ma Twój synuś?? Bo kurczę próbuję określić jaki rozmiar będzie mój nosił na zimę :Hmmm…: Teraz ostatkiem dopinamy 68 i wskakujemy w 74:Hmmm…:
Rok skończy pod koniec grudnia więc w samym środku zimy i zupełnie nie wiem czy kombinezon/kurtka na 74 będą dobre czy może 80..86??

Zamieszczone przez Neska1402:Aaaaa to przepraszam, nie wiedziałam 🙂
A ile ma Twój synuś?? Bo kurczę próbuję określić jaki rozmiar będzie mój nosił na zimę :Hmmm…: Teraz ostatkiem dopinamy 68 i wskakujemy w 74:Hmmm…:
Rok skończy pod koniec grudnia więc w samym środku zimy i zupełnie nie wiem czy kombinezon/kurtka na 74 będą dobre czy może 80..86??

1.12 skończy 2 lata, ale ja mam mocno filigranowe dzieci 😉 teraz nosi właśnie 80/86 ..
Kurtkę kup o rozmiar większą, bo więcej ciuszków pod nią zakładasz 🙂 a w dłuższej też i cieplej w dupkę mu będzie 😉 na ogłoszeniach mam do sprzedania ciepłe kozaczki bartki na ten wiek jakby co 😉 😉

Tosia..buciki już mam zaklepane u jednej forumki więc jak będą dobre to buty mam z głowy 😀 Ale dziekuje bardzo za propozycję 🙂

Mariola, butki wiązane mają długość wkładki 12cm, a kapcie mają 13cm…

Czy bierzesz coś?

mariola0412 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Tosia…:Nic nie rozdzielam 🙂 także bierzesz wszystko 😉 mam jeszcze fajne kapcie ładnie trzymającej stópkę – jutro zmierzę wkładkę, to powiesz czy też chcesz 🙂

Teraz spojrzałam, że ty córcię masz… To mam jeszcze buciki fajne w różo- fioletach 🙂 A typowo męskie ciuszki wyjmę 😉

Ok? wezme obie pary butków i tak jak prosiłam pajace plus body jeśli tak może być zaraz na pw wyślę ci dane do wysyłki a Ty podaj mi dane do przelewu i kwotę
w wolnej chwili go wykonam czyt. najszybciej w okolicach weekendu bo przez prace nie mam na nic zbytnio czasu:Foch: forum w tel używam

iwonka Dodane ponad rok temu,

Czy zostało jeszcze coś dla chłopca na 68 ?

Zamieszczone przez iwonka@:Czy zostało jeszcze coś dla chłopca na 68 ?

4 pary spodni, z 6 bluz/bluzek.

EDYTUJĘ: NIC JUŻ NIE MAM
Wszystko rozdane 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: 68-74 chłopiec?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
Już nie będę się odchudzać
Koniec. Odchudzam się od jakiś 25 lat. Przez pierwsze lata osiągnęłam tylko tyle, że mi się zęby popsuły, bo nie umiałam ustawić sobie zdrowej diety (zęby mam jak koń, nawet w ciąży
Czytaj dalej
Karmienie
Rozszerzanie diety u maluszka
Kiedy podałyście coś innego niż mleko (swoje lub modyfikowane) swoim dzieciom? Od jakich nowości zaczęłyście - warzywo/zupa, owoc, kasza, kleik? Pytam, bo wydawało mi się, że mam jeszcze czas. Myślałam, że nowości
Czytaj dalej