68-74 chłopiec

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
  • Autor
    Wpisy

tosia

Oddam kilkanaście sztuk ciuszków w rozmiarze 68-74. Spodnie, bluzki, body, pajace..
    Rzeczy idealne do biegania po domu 😉 znaczy się w stanie dobrym ze śladami używania 🙂

Stałej forumce, za koszt wysyłki.

mariola0412

ja chtnie wezme pajace na 74 bo potrzebujemy do spania body tez moge przygarnac 🙂

tosia

Zamieszczone przez mariola0412
    ja chtnie wezme pajace na 74 bo potrzebujemy do spania body tez moge przygarnac 🙂

Nic nie rozdzielam 🙂 także bierzesz wszystko 😉 mam jeszcze fajne kapcie ładnie trzymającej stópkę – jutro zmierzę wkładkę, to powiesz czy też chcesz 🙂

Teraz spojrzałam, że ty córcię masz… To mam jeszcze buciki fajne w różo- fioletach 🙂 A typowo męskie ciuszki wyjmę 😉

Ok?

neska1402

Tosia a nie masz tak na 74-80 chłopięcych jakis rzcezy takich jesienno/zimowych?? jakis kombinezon, cieplejsze bluzy? spodnie itp??
    Właśnie jestem w trakcie kompletowania małemu ubrań na jesień /zimę a na wydanie fortuny w sklepie mnie nie stać niestety :Wstyd:

tosia

Zamieszczone przez Neska1402
    Tosia a nie masz tak na 74-80 chłopięcych jakis rzcezy takich jesienno/zimowych?? jakis kombinezon, cieplejsze bluzy? spodnie itp??
    Właśnie jestem w trakcie kompletowania małemu ubrań na jesień /zimę a na wydanie fortuny w sklepie mnie nie stać niestety :Wstyd:

80-86 to jeszcze mój synuś nosi..
    Poszukam i jak znajdę coś, to dam znać 🙂

neska1402

Zamieszczone przez Tosia…
    80-86 to jeszcze mój synuś nosi..
    Poszukam i jak znajdę coś, to dam znać 🙂

Aaaaa to przepraszam, nie wiedziałam 🙂
    A ile ma Twój synuś?? Bo kurczę próbuję określić jaki rozmiar będzie mój nosił na zimę :Hmmm…: Teraz ostatkiem dopinamy 68 i wskakujemy w 74:Hmmm…:
    Rok skończy pod koniec grudnia więc w samym środku zimy i zupełnie nie wiem czy kombinezon/kurtka na 74 będą dobre czy może 80..86??

tosia

Zamieszczone przez Neska1402
    Aaaaa to przepraszam, nie wiedziałam 🙂
    A ile ma Twój synuś?? Bo kurczę próbuję określić jaki rozmiar będzie mój nosił na zimę :Hmmm…: Teraz ostatkiem dopinamy 68 i wskakujemy w 74:Hmmm…:
    Rok skończy pod koniec grudnia więc w samym środku zimy i zupełnie nie wiem czy kombinezon/kurtka na 74 będą dobre czy może 80..86??

1.12 skończy 2 lata, ale ja mam mocno filigranowe dzieci 😉 teraz nosi właśnie 80/86 ..
    Kurtkę kup o rozmiar większą, bo więcej ciuszków pod nią zakładasz 🙂 a w dłuższej też i cieplej w dupkę mu będzie 😉 na ogłoszeniach mam do sprzedania ciepłe kozaczki bartki na ten wiek jakby co 😉 😉

neska1402

Tosia..buciki już mam zaklepane u jednej forumki więc jak będą dobre to buty mam z głowy 😀 Ale dziekuje bardzo za propozycję 🙂

tosia

Mariola, butki wiązane mają długość wkładki 12cm, a kapcie mają 13cm…

Czy bierzesz coś?

mariola0412

Zamieszczone przez Tosia…
    Nic nie rozdzielam 🙂 także bierzesz wszystko 😉 mam jeszcze fajne kapcie ładnie trzymającej stópkę – jutro zmierzę wkładkę, to powiesz czy też chcesz 🙂

Teraz spojrzałam, że ty córcię masz… To mam jeszcze buciki fajne w różo- fioletach 🙂 A typowo męskie ciuszki wyjmę 😉

Ok?

wezme obie pary butków i tak jak prosiłam pajace plus body jeśli tak może być zaraz na pw wyślę ci dane do wysyłki a Ty podaj mi dane do przelewu i kwotę
    w wolnej chwili go wykonam czyt. najszybciej w okolicach weekendu bo przez prace nie mam na nic zbytnio czasu:Foch: forum w tel używam

iwonka

Czy zostało jeszcze coś dla chłopca na 68 ?

tosia

Zamieszczone przez iwonka@
    Czy zostało jeszcze coś dla chłopca na 68 ?

4 pary spodni, z 6 bluz/bluzek.

EDYTUJĘ: NIC JUŻ NIE MAM
    Wszystko rozdane 🙂

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close