7 DPO i PMS – możliwe?

Dziewczyny czy możliwe jest abym w 7 DPO miała typowe objawy PMS – zawroty głowy, płaczliwość, bolesność w dole brzucha (jak przy @)? Czy to trochę nie za wcześnie na @? Możliwa jest @ w 9-10 DPO przy cyklach 32 dniowych? Jakaś anomalia?
Temp. mi najpierw (po ogromnych skokach przed owulacją) wzrosła, potem dwudniowy spadek, dziś znów rośnie…
Zresztą zobaczie same moje tempki:
[Zobacz stronę]
Nie wiem co mam o tym myśleć.
Ile dni przed @ spada tempka i mniej więcej statystycznie o ile kresek?

Marzena i Kuba (3 latka i 4 miesiące)

4 odpowiedzi na pytanie: 7 DPO i PMS – możliwe?

  1. Re: 7 DPO i PMS – możliwe?

    Oczywiście, że jest to możliwe. Ja nawet na 10 dni przed spodziewaną @ zaczynam mieć objawy, przede wszystkim bół piersi. Ale jeśli Ty wcześniej nie miałaś tak szybko objawów PMS to może wcale nie są to objawy PMS tylko ciąży…

    matylda

    • Re: 7 DPO i PMS – możliwe?

      Ale objawy ciązy to raczej nie płaczliwość czy ból w podbrzuszu…chyba?
      W poprzedniej ciązy nie miałam żadnych objawów – wieśli nam się udało to raczej spodziewałąbym się żadnych objawów 🙂
      Ale nawet jeśli się udało – i załóżmy, że jakieś tam obajwy mogłabym mieć – to chyba za wcześnie na nie?
      MOże za tydzień to tak – ale teraz?
      Ale skoro piszesz, że nawet 10 dni przed @ masz obajwy – to może i u mnie jest to samo.

      Marzena i Kuba (3 latka i 4 miesiące)

      • Re: 7 DPO i PMS – możliwe?

        Nie chce Ci mowic, ze jestes w ciazy, ale z tego co słyszałam od wielu osob – druga ciaze mozna przechodzic zupelnie inaczej niz pierwsza i mozna miec calkiem inne objawy.
        Bol jak na miesiaczke mialam na poczatku ciazy wlasnie jeszcze przed terminem.

        Stawialabym jednak akurat tutaj na PMS, przed porodem nigdy go nie mialam, obajwy pojawily sie teraz, i to nawet nie przy pierwszych miesiaczkach (zreszta mam problemy z cyklami ostatnio – jesli chodzi o regularnosc) i sa wlasnie nie tuz przed pierwszym dniem cyklu, tylko raczej kilka dni po owu. Wiec moze…?

        • Re: 7 DPO i PMS – możliwe?

          zrób betę z krwi

          Znasz odpowiedź na pytanie: 7 DPO i PMS – możliwe?

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general