Forum: Szkolniaki

7 latka a uświadomienie WAZNE

Dziewczyny na ile i o ile Wasze dzieci są uświadomione co do spraw seksualnych,ciązy,miesiączkowania (dziewczynki)

Tak sobie myślę o tym odkąd Paulina skończyła w IV – 7 lat.

Ja nie poruszałam z nią w/w tematów, ona o nic nie dopytuje.
Byłam w ciąży- nie pytała skąd się biorą dzieci tylko brała za pewnik że dziecko jest w brzuchu i już

Widzi pudełka podpasek w łazience,wie ze to podpaska ale sie nie pyta po co ich używam

Kiedyś tylko jak czytała encyklopedię to śmiała się z rysunków siusiaków
Nic nie dopytywała

Hm teraz myślę ze ta moja córka jakaś mało ciekawska jest 🙂

Nie wiem na ile powinna wiedzieć w swym wieku. Może jakieś lektury polecicie?

Nie chcę wyprzedzać i rozmawiać z nia na zapas, ale z 2 strony boję się że od IX jak pójdzie do szkoły tam się dowie od koleżanek

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 7 latka a uświadomienie WAZNE

ahimsa2011-12-15 11:14:59

Zamieszczone przez smoki:A ja nie chciałam rozmawiać z Dawidem przy 6 letnim bracie. Misiek jest jak radio wolna europa – uswiadamialby cala szkole nastepnego dnia.:Boje się::Boje się:

Heheh…no właśnie J. przyjął do wiadomości i tyle. Ani więcej o to nie pytał ani nie wspominał nic.

olunia012014-01-06 17:15:02

Uważam, że dziecko w wieku 7 lat nie musi być jeszcze uświadamiane o takich rzeczach.

baniutka2014-01-07 20:41:18

Zamieszczone przez olunia01:Uważam, że dziecko w wieku 7 lat nie musi być jeszcze uświadamiane o takich rzeczach.

a od ilu juz można?

eziee2014-01-07 20:59:53

“O takich rzeczach” mówi samo za siebie…

raduczoid2014-01-15 15:14:45

Rodzinka.pl uczy i bawi, szkoda, że znika z ekranów 🙁 zostaną mi tylko edukacyjne powtórki kiedy odchowam dzieciaka na tyle, żeby się zaczął interesować “tymi” sprawami 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 latka a uświadomienie WAZNE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
crostata migdalowa
polecam to supel proste i bardzo efektowne ciasto moze na stol wielkanocny, choc z polskimi swietami nie ma specjalnie wiele wspolnego 250g maki 100g cukru 100g masla 1 jajo 2 lyzeczki proszku do pieczenia wanilia (mozna dac
Czytaj dalej