7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

Poroniłam w październiku w 3 m-cu ciąży, potem lekarze, badania i ten ciągły ból w serduchu. O dzidzię staraliśmy się
5 miesięcy ale 2 pierwsze cykle miałam stracone bo źle miałam przepisane leki. Okazało się też że mój prawy jajnik jest sprawniejszy w zaciążaniu i udało się teraz ( poprzednie 3 cykle owulacja z lewego) Udało się tak naprawdę wtedy gdy dałam sobie trochę luzu, przestałam mierzyć temp. i robić testy owulacyjne. Życzę każdej z Was takich łez radości jak moje dzisiaj. Pędzę też dziś do giny i boję się żeby ten koszmar sprzed 7 miesięcy się nie powtórzył.

10 odpowiedzi na pytanie: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

  1. Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

    Na początek wielkie gratulacje dla Ciebie. Rozumiem twoją radość i Twoje obawy. Jednak teraz musisz wierzyc ze wszytsko bedzie dobrze. Ze tym razem sie uda i za 9 mies. urodzisz slicznego malego człowieczka. Stres teraz jest Twoim wrogiem, wiec odpedz go od siebie. Gratuluje raz jeszcze i zycze zdrowych spokojnych 9 miesiecy ze szczesliwym finałem 🙂

    Alina i Aniołki 07.97,02.07,04.07

    • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

      Wielkie Gratulacje i naprawde bardzo sie cieszę.
      Trzymaj sie i mysl dobrze

      Jonatan

      • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

        gratuluję i życzę powodzenia -trzymam kciuki
        mam pytanie -ile po poronieniu zaczęłaś starania? ja też to przeszłam i chcę jak najszybciej próbować znow,jednak lekarz się upiera aby poczekać pół roku..
        nie stresuj się,tylko ciesz się tym nowym życiem (mój gin powiedział, że najlepiej przyjąć pozę “mruczącej kotki wygrzewającej się na słońcu” ,cóż słońca mamy dużo..)
        papa

        • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

          Agnieszko ciesze się bardzo, ze tak szybko Ci się udało 🙂
          Trzymaj się, miej same pozytywne myśli i niczym się nie przejmuj. Będziemy Cię wspierać 🙂

          Motylek i aniołek 05.08.2006

          • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

            gratulacje 😀

            mysl pozytywnie, napewno wszystko bedzie dobrze 🙂

            Aga,Szymek,Jula

            • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

              bardzo Ci gratuluje!!!!
              ja poronilam 6 m-cy temu:( bylam w 7 tygodniu;((((

              teraz mysle pozytywnie:) jestem w 3 tygodniu i wierze, ze wsyztsko bedzie dobrze;) bardzo w to wierze i modle sie 🙂

              • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

                gratuluję i życzę aby tym razem się udało,
                pozdrawiam serdecznie

                Magda z Pawełkiem (15.09.2005) i moje Aniołki (2002,2003,2007)

                • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

                  Gratulacje!! Trzymam kciuki,aby wszystko było w jak najlepszym porządku.

                  Ewa, Jakubek 12.02.2004 i Aniołek 30.04.2007

                  • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

                    zaczęliśmy się starać 3 miesiące po poronieniu, przedtem zrobiłam wszystkie mozliwe badania

                    • Re: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

                      dziękuję Wam dziewczyny za tyle ciepłych słów, jestem dobrej myśli

                      Znasz odpowiedź na pytanie: 7 miesięcy po stracie mam w sobie nowe życie

                      Dodaj komentarz

                      Angina u dwulatka

                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                      Czytaj dalej →

                      Mozarella w ciąży

                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                      Czytaj dalej →

                      Ile kosztuje żłobek?

                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                      Czytaj dalej →

                      Dziewczyny po cc – dreny

                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                      Czytaj dalej →

                      Meskie imie miedzynarodowe.

                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                      Czytaj dalej →

                      Wielotorbielowatość nerek

                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                      Czytaj dalej →

                      Ruchome kolano

                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                      Czytaj dalej →
                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                      Logo
                      Enable registration in settings - general