7 – miesięczna gaduła

Moje kochane cudeńko dzisiaj rano ślicznie gadało 🙂 Posadziałam ją w foteliku i poszłam robić kaszke. A ona krzyczy: “daj am daj am”, jak zobaczya, że jej niose kaszke wyciągała rączki i krzyczała: “daj to”. Możliwe, żeby już coś kojarzyła???

6 odpowiedzi na pytanie: 7 – miesięczna gaduła

jagna13 Dodane ponad rok temu,

może mówiła coś podobnego:) chyba za wcześnie na takie zdania!!! mój niunia ma 6,5 miesiąca i mówi: ta-ta, da-da, ba-ba, ga-ga, a-ga, pa-pa chyba i tak sporo??

bertolumia Dodane ponad rok temu,

raczej przypadek…
moja ma skonzcone 8 i mowi tylko-chociaz ci co ja slysza mowia ze duzo-
mama, tata, oć, ma, da, kiedys na misia mowila lew juz przestala, mowi jeszcze nieeeeeeee:)
i to chba na tyle, w kazdym razie baredzo czesto ich uzywa:)

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez scarlet:Moje kochane cudeńko dzisiaj rano ślicznie gadało 🙂 Posadziałam ją w foteliku i poszłam robić kaszke. A ona krzyczy: “daj am daj am”, jak zobaczya, że jej niose kaszke wyciągała rączki i krzyczała: “daj to”. Możliwe, żeby już coś kojarzyła???
możliwe

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez becia84:raczej przypadek…
moja ma skonzcone 8 i mowi tylko-chociaz ci co ja slysza mowia ze duzo-
mama, tata, oć, ma, da, kiedys na misia mowila lew juz przestala, mowi jeszcze nieeeeeeee:)
i to chba na tyle, w kazdym razie baredzo czesto ich uzywa:)

o “nie” to u nas jest bardzo bobrze opracowane.
Przeglądałam filmiki z dzieciakami i patrzyłam kiedy co gadały. Pamiętam, że Liwia jak miała 5 miesięcy nauczyła się mówić “mama” a na 6 mówiła “baba”. Wszyzscy mówili, że ona już kojarzy, bo jak jest u mnie to woła ‘mama” a jak u babci na rękach to “baba”. Olek za to na 10 miesięcy łączył już proste wyrazy. Nie wiem na ile Zu powtarza a na ile coś kojarzy, ale ostatnio jest ardzo rozgadana 🙂

Dodane ponad rok temu,

Mam filmik nagrany telefonem komórkowym, ale przy przekonwertowaniu na inny format coś mi się popsuło i video jest przyspieszone. Nie nzam się za bardzo na tym :Wstyd: Musze jeszcze coś ponagrymać, bo gaduła się rozkręca. Jak coś chce mówi “daj to” albo “daj am”, ostatnio nauczyła się mówić: “tata papa” ale macha rączką nie wtedy kiedy mówi :Hyhy:

calineczkaa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez scarlet:o “nie” to u nas jest bardzo bobrze opracowane.
Przeglądałam filmiki z dzieciakami i patrzyłam kiedy co gadały. Pamiętam, że Liwia jak miała 5 miesięcy nauczyła się mówić “mama” a na 6 mówiła “baba”. Wszyzscy mówili, że ona już kojarzy, bo jak jest u mnie to woła ‘mama” a jak u babci na rękach to “baba”. Olek za to na 10 miesięcy łączył już proste wyrazy. Nie wiem na ile Zu powtarza a na ile coś kojarzy, ale ostatnio jest ardzo rozgadana 🙂

a ja myślałam,że źle słyszę:Hyhy: Kubuś od kilku dni mówi “mama” i to zawsze gdy ja coś robie w kuchni i mnie nie widzi lub gdy robię coś w pokoju w którym on jest a nie mam czasu podejść,bo np.ścieram kurze itp.

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 – miesięczna gaduła?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Potrzebuję MEGA Kciuków :(
Dziewczyny potrzebuję waszych kciuków i modlitwy bardziej niż kiedykolwiek. Cała moja rodzina potrzebuje. Wiem że forumowe kciuki pomagają. Synek mojego brata , który jest wcześniakiem (urodził się na w 36tyg)
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
PŁATNOŚCI ALLEGRO
...jak dla mnie to jakiś kosmos.... kiedyś ja jako sprzedający mogłam odfajkować czy chcę płatność przelewem z góry, czy płatnościami allegro itp ... a teraz nie mam tego wyboru, za
Czytaj dalej