7 – miesięczna gaduła

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy

Anonim

Moje kochane cudeńko dzisiaj rano ślicznie gadało 🙂 Posadziałam ją w foteliku i poszłam robić kaszke. A ona krzyczy: „daj am daj am”, jak zobaczya, że jej niose kaszke wyciągała rączki i krzyczała: „daj to”. Możliwe, żeby już coś kojarzyła???

jagna13

może mówiła coś podobnego:) chyba za wcześnie na takie zdania!!! mój niunia ma 6,5 miesiąca i mówi: ta-ta, da-da, ba-ba, ga-ga, a-ga, pa-pa chyba i tak sporo??

bertolumia

raczej przypadek…
    moja ma skonzcone 8 i mowi tylko-chociaz ci co ja slysza mowia ze duzo-
    mama, tata, oć, ma, da, kiedys na misia mowila lew juz przestala, mowi jeszcze nieeeeeeee:)
    i to chba na tyle, w kazdym razie baredzo czesto ich uzywa:)

Anonim

Zamieszczone przez scarlet
    Moje kochane cudeńko dzisiaj rano ślicznie gadało 🙂 Posadziałam ją w foteliku i poszłam robić kaszke. A ona krzyczy: „daj am daj am”, jak zobaczya, że jej niose kaszke wyciągała rączki i krzyczała: „daj to”. Możliwe, żeby już coś kojarzyła???

możliwe

Anonim

Zamieszczone przez becia84
    raczej przypadek…
    moja ma skonzcone 8 i mowi tylko-chociaz ci co ja slysza mowia ze duzo-
    mama, tata, oć, ma, da, kiedys na misia mowila lew juz przestala, mowi jeszcze nieeeeeeee:)
    i to chba na tyle, w kazdym razie baredzo czesto ich uzywa:)

o „nie” to u nas jest bardzo bobrze opracowane.
    Przeglądałam filmiki z dzieciakami i patrzyłam kiedy co gadały. Pamiętam, że Liwia jak miała 5 miesięcy nauczyła się mówić „mama” a na 6 mówiła „baba”. Wszyzscy mówili, że ona już kojarzy, bo jak jest u mnie to woła ‚mama” a jak u babci na rękach to „baba”. Olek za to na 10 miesięcy łączył już proste wyrazy. Nie wiem na ile Zu powtarza a na ile coś kojarzy, ale ostatnio jest ardzo rozgadana 🙂

Anonim

Mam filmik nagrany telefonem komórkowym, ale przy przekonwertowaniu na inny format coś mi się popsuło i video jest przyspieszone. Nie nzam się za bardzo na tym :Wstyd: Musze jeszcze coś ponagrymać, bo gaduła się rozkręca. Jak coś chce mówi „daj to” albo „daj am”, ostatnio nauczyła się mówić: „tata papa” ale macha rączką nie wtedy kiedy mówi :Hyhy:

calineczkaa

Zamieszczone przez scarlet
    o „nie” to u nas jest bardzo bobrze opracowane.
    Przeglądałam filmiki z dzieciakami i patrzyłam kiedy co gadały. Pamiętam, że Liwia jak miała 5 miesięcy nauczyła się mówić „mama” a na 6 mówiła „baba”. Wszyzscy mówili, że ona już kojarzy, bo jak jest u mnie to woła ‚mama” a jak u babci na rękach to „baba”. Olek za to na 10 miesięcy łączył już proste wyrazy. Nie wiem na ile Zu powtarza a na ile coś kojarzy, ale ostatnio jest ardzo rozgadana 🙂

a ja myślałam,że źle słyszę:Hyhy: Kubuś od kilku dni mówi „mama” i to zawsze gdy ja coś robie w kuchni i mnie nie widzi lub gdy robię coś w pokoju w którym on jest a nie mam czasu podejść,bo np.ścieram kurze itp.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close