8 dzień po IVF

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7989

  asiaj

  witam

  Jestem w 8 dniu po transferze i od wczoraj pobolewa mnie dół brzucha tak jak przed miesiączką. Czy to może być oznaką ze nie ma ciąży? Może ktoś miał podobne odczucia? To czekanie jest najgorsze.

  #138697

  ankalenka

  Re: 8 dzień po IVF

  Cześć, nie znam się na IVF, ale mogę Cię pocieszyć że podczas ciąży (szczególnie na początku) brzuch ciągle boli jak na okres. Podczas mojej pierwszej ciąży brzuch mnie tak bolał, że byłam pewna że zaraz będę miała okres. przez dwa dni brałam nawet tabletki przeciwbólowe i nosiłam podpaskę „na wszelki wypadek”. potem okazało się że jestem w ciąży…
  pozdrawiam,
  Anka.  #138698

  olivia

  Re: 8 dzień po IVF

  cześć , bardzo często po IVF w dniach spodziewanej miesiączki boli dół brzucha, to wcale nie musi świadczyć o niepowodzeniu wręcz przeciwnie. Powodzenia i radzę cierpliwie poczekać, choć wiem że to trudne
  Olivka

  #138699

  asiaj

  Re: 8 dzień po IVF

  Serdeczne Wam dzięki za te słowa otuchy.Wiecie jak człowiek kombinuje na wszystkie strony kiedy nie jest pewny, a bardzo chciałby wiedzieć. Po prostu czekam do poniedziałku.

  Postanowiłam, że jest to moje ostatnie in vitro (chyba że zamrożą się zarodki)

  #138700

  sowa2

  Re: 8 dzień po IVF

  Przede wszystkim życzę Ci żeby to było ostatnie Twoje IVF i oczywiście z bardzo pozytywnym rezultatem.
  Ale tak do końca nigdy wcześniej nie można założyć, że teraz to juz ostatni raz. Ja po moim drugim ICSI prawie pewna byłam, że juz więcej nie spróbuję. A przed trzecim myslałam, że będę próbować jeszcze ileś razy. Teraz kiedy juz jest po tym trzecim postanowiłam jednak, że tym razem to juz koniec.
  Trzymam kciuki!

  #138701

  asiaj

  Re:do Sowy2

  Oczywiście,że wszystko jest zmienne, ale ja wiem na pewno,że nie chcę i nie będę więcej tego przechodzić od początku (tylko jeśli zamożą się zarodki spróbuję bo nie spróbowanie wtedy byloby barbarzyństwem.
  Czytam za to teraz dużo i coraz częściej myślę o adopcji.
  Kto wie, może dojrzewam do tego psychicznie.

  pozdrawiam Asia  #138702

  sowa2

  Re:do Sowy2

  Asiu! Teraz myśl pozytywnie! Głowa do góry! Ja też myślałam, że jeśli się nie uda to adoptujemy i właśnie na to się zdecydowaliśmy. Ale na razie wszystko przed Tobą. Powodzenia!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close