8 MIESIĄC

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

Anonim

Wiecie co jestem w 33 tyg. to moja 3 ciąża i mam kilka pytań po pierwsze w poprzednich ciążach nie miałam wcale skurczy przepowiadających a teraz czuję je od 25 tyg. i są coraz mocniejsze, od trzech dni bardzo bolą mnie krzyże ból promieniuje od łopatki do pośladek, czasami mam wrażenie kłucia tuż nad spojeniem łonowym, a do tego wszystkiego ma lużne stolce, i pokazała się lepka wyglądem przypominająca jajko kurze wydzielina z dróg rodnych. Czy któraś z was na tym etapie ciąży miała podobne objawy bo trochę się obawiam czy to nie za wczas ? Dodam tylko że pierwsze dziecko urodziłam 10 lat temu przez CC, a drugie 7 lat temu SN. Dajcie znać czy któraś miała coś podobnego. ALE SIĘ ROZPISAŁAM!!!!!!!!

monikaidzik

Re: 8 MIESIĄC

witam! ja jestem w 10 miesiacu i mam mdlosci i kluje mnie po lewej i prawej stronie poniezej pepka.jesli w pierwszej ciazy nic ci nie dolegalo to moze dlatego teraz zle sie czujesz. ale to jest normalne. nie masz czym sie martwic.poprostu to jzu twoja tzrecia ciaza i dlatego masz dolegliwosci. pozdrawiam

Anonim

To może powiedz o tym lekarzowi… trudno pozstawić diagnozę na odległość…
    Ja bym jak najszybciej udała się do lekarza, żeby ocenił wygląd szyjki.

gutek

Ja nie bym nie porównywała 10 i 33 t.c ( bo chyba o 10 tydzień Ci chodziło 🙂 ) .

Dedo, wybierz się lepiej do lekarza, te skurcze i śluż mogą świadczyć o przedwczesnym porodzie, choć wcale nie muszą.

aga30

A mnie się wydaje, że ta koleżnka już dawno urodziła zobaczcie na datę postu skoro to był 33 tydz to termin na początek lipca
    Pozdrawiamy

Aga + aniołek(2003) i Natalka 30.01.2006

gosia6471

jesli twoje skurcze trwaja nie dluzej niz 30 sekund to nie masz sie co nimi przejmowac.to sa skurcze braxtona,czyli organizm trenuje przed porodem.ja mam to bardzo czesto,a jestem w 31 tygodniu.jesli chodzi o sluz to lepiej wybierz sie do lekarza,zeby to obejrzal

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close